Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM Duke 390 için lastik seçimi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben insanları anlamıyorum gerçekten adam sanki kendi tecrübe etmiş gibi geliyor burada bama güme yazıyor sonra motorcuyum diyor kendine kardeşim kendi kullanmadığın başkasının yorumuyla neden milleti yönlendiriyorsunuz elin şeyiyle gerdeğe girilir mi ? Rosso II hayatında kullanmamış adam yağmurda tutmaz diyor lastiği ısıtamazsın diyor biri çıkıyor m5 çok güzel diyor.

Benim bir önceki motorumdan contiattack SM vardı tavsiye ederim ama şuan türkiyede o lastik yok artık gelmiyor dolar ve euro yüzünden rosso II den x4 kat daha iyi bir yol tutuş ve hissiyatı var, ben bunu dediğim zaman rosso fanları çıkıyor heeaaaağ rosso best diyor adam adam hayatında rossoyu sadece videolarda görmüş...

mitas alın rosso alın amacınıza göre değişir gibi saçma bir laf kullanmıcam amacınız sadece motosiklet kullanmak yoksa gidip slick lastik alın
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SportForce yağmur konusunda iyi mi peki? Bende dominar var, lastik ölçüleri aynı ve benim de lastik almam lazım. Kışın da motora bindiğim için yağmur performansı önemli benim için.
    Lastik ilk 10000-15000 de gayet iyi. Tabi ki bir Angel GT, Roadtech yada Winter Grip gibi yağmur performansı olmaz. Ama iyi bir lastik parasına göre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben insanları anlamıyorum gerçekten adam sanki kendi tecrübe etmiş gibi geliyor burada bama güme yazıyor sonra motorcuyum diyor kendine kardeşim kendi kullanmadığın başkasının yorumuyla neden milleti yönlendiriyorsunuz elin şeyiyle gerdeğe girilir mi ? Rosso II hayatında kullanmamış adam yağmurda tutmaz diyor lastiği ısıtamazsın diyor biri çıkıyor m5 çok güzel diyor.

Benim bir önceki motorumdan contiattack SM vardı tavsiye ederim ama şuan türkiyede o lastik yok artık gelmiyor dolar ve euro yüzünden rosso II den x4 kat daha iyi bir yol tutuş ve hissiyatı var, ben bunu dediğim zaman rosso fanları çıkıyor heeaaaağ rosso best diyor adam adam hayatında rossoyu sadece videolarda görmüş...

mitas alın rosso alın amacınıza göre değişir gibi saçma bir laf kullanmıcam amacınız sadece motosiklet kullanmak yoksa gidip slick lastik alın
    Continental' in ne lastikleri varda memlekete gelmiyor işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Yeni 390 ADV Continental TCK 70 ile stok gelecek diye biliyorum.

rosso 2.......

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Rosso 2 güzel lastikte uzun yolda ortadan aşınıp formu bozulmazmı.Sırtı daha sert yanakları daha yumuşak çift komponentli lastik arkadaşa daha uygun olmazmı.Rosso2 yumuşak bir lastik.

Motosikleti
    KTM Duke 390 - 2017
    Arkadaşlar bugün rosso2 takırdım, tek kelimeyle bayıldım. Motorun huyu değişti. Yol tutuşu felaket yumuşak oldu. Rodajdan sonra detayları aktarırım, Önerileriniz için çok teşekkür ederim.

@okan bağışcan ben lastiğin ömründen çok yol tutuşuna odaklanıyorum. duke 390 ımda rosso 2 büyük makinelerimde hep rosso 3 kullandım. lastigin ömründen çok benim ömrüm önemli bu lastiklerin tek kusuru yolda ne kadar sivri cisim varsa lastiğe topluyor geri kalanı özellikleri çok güzel.

@piri_reis hayırlı olsun başkan düşük banketlere mümkün mertebe girmemeye çalış orası sivri cisim kaynıyor.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hem fikiriz.Benimde demek istediğim aynı şey aslında.Dikkat çekmek istediğim şey rosso2 gibi bir lastikle uzun yol yapıp orta kısmını daha çabuk aşındırdığında. Virajda yol tutuşu bozulmazmı.Bana tutuş virajda daha çok lazım.Ortası düzleştiğinde yeni takım rosso2 alıyorsak sorun yok.

Duzlestimi degismeliyiz tabi. Dik duruslardada orn rosso 3 angel gt den daha cabuk duruyor olmali.

Motosikleti
    KTM Duke 390 - 2017
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @okan bağışcan ben lastiğin ömründen çok yol tutuşuna odaklanıyorum. duke 390 ımda rosso 2 büyük makinelerimde hep rosso 3 kullandım. lastigin ömründen çok benim ömrüm önemli bu lastiklerin tek kusuru yolda ne kadar sivri cisim varsa lastiğe topluyor geri kalanı özellikleri çok güzel.

@piri_reis hayırlı olsun başkan düşük banketlere mümkün mertebe girmemeye çalış orası sivri cisim kaynıyor.
    Teşekkür ederim hocam.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)