Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Honda'nin tokadı çok sert oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Honda diğer üreticileri bitirmeye yemin etmiş resmen!

Ama onlarda kasındı biraz,Honda kaç defa uyardı bunlari..yapmayın beyler aşırı güçlü makinalar yapiyosunuz,o son 5 10 beygir için gereksiz paralar harcaniyor,birbirimizin ekmeğiyle oynamayalim diye kaç defa uyardi bunlari..dinlemediler.

Eee adamlarda MotoGp nin kralı,motor dünyasının bir numarasi..nereye kadar tutabileceklerdi kendilerini...

Alın dediler cbr1000rrr,tasarımsa tasarım.gucse güç,dayanikliksa klasik Honda dayanıklılığı..

Kim kaybetti? hadi şimdi onunla baş edemeyecek narin makinelerinizii cok daha pahalı olarak satmaya çalışın..

Honda,alemin kralı...kizdirmaya gelmez tokatlar adamiii, evet.
    dyavol-77 ve MNS-FZ6 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    haklısın bro şimdi onlar düşünsün

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Dostum,biraz sakin ol..relax

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    okaplan, Jeansque ve maktama bunu beğendiler.

Honda saglamligini korumayi basardiysa baska ss satilmayacak gibi duruyor tr de

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    ABS var mı ABS?
    espresso bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda diğer üreticileri bitirmeye yemin etmiş resmen!

Ama onlarda kasındı biraz,Honda kaç defa uyardı bunlari..yapmayın beyler aşırı güçlü makinalar yapiyosunuz,o son 5 10 beygir için gereksiz paralar harcaniyor,birbirimizin ekmeğiyle oynamayalim diye kaç defa uyardi bunlari..dinlemediler.

Eee adamlarda MotoGp nin kralı,motor dünyasının bir numarasi..nereye kadar tutabileceklerdi kendilerini...

Alın dediler cbr1000rrr,tasarımsa tasarım.gucse güç,dayanikliksa klasik Honda dayanıklılığı..

Kim kaybetti? hadi şimdi onunla baş edemeyecek narin makinelerinizii cok daha pahalı olarak satmaya çalışın..

Honda,alemin kralı...kizdirmaya gelmez tokatlar adamiii, evet.
    Ee yani??
    Ben bu konuda diğer büyüklerin değil de, küçüklerin etkili olduklarını düşünüyorum.
    Eğer ki, hindistan vs küçük, ucuz ve parçası bol üretim yapmasalardı biz hâlâ çocukken mz motora bakıp iç geçirdiğimiz günlerden pek farklı sayılmaz günler yaşardık.
    Fiyat uçurumlarından ötürü çifteli mobyletteler yapılıyordu.
    2006 da cbr 125 için 4-5 bin tl fiyat verildiğinde 1750 tl ye 125 lik çinli motorumu almıştım. Çeyrek 54tl idi..
    Şimdi de vergiler vs katlana katlana 7-8bine geldi rks vs markalar. İkinci el bir inazuma 250 ise 15 bin tl civarında alınabiliyor.
    Çinliler olmasa idi, biz 125 lik japonu anadolu fuarlarında bile zor görürdük...
    Bir de kendi motosikletimizi yapabilsek...
    fearlesboyy, macAs ve Onur34 bunu beğendiler.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    poliüretan kokusu alıyorum ben
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Ducati panigale v4 s en yakın rakibi, ama dayanıklılık ve işletme giderleri konusundan honda boy boy önde olacağı kesin gibi. Bakalım biraz vakit geçsin neler olacak. Benim en büyük umudum kawasakinin bu sene başlattığı düşük cc yüksek silindir akımının devam etmesi. Ben %90 şehir içi kullanan birisiyim, tek motorum olsun onla yeri gelince piste de gireyim ama düşük cc daha az ısınsın yakıtı uygun olsun vs. diye düşünürken alıp evimin baş köşesine koyup ömür boyu ayrılmayacağım bir motor bulamamak çok canımı yakıyor. Hiç olmadı bir şekilde yurt dışına taşınıp o makineyi alacam, vurucam kırbaçı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı okaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati panigale v4 s en yakın rakibi, ama dayanıklılık ve işletme giderleri konusundan honda boy boy önde olacağı kesin gibi. Bakalım biraz vakit geçsin neler olacak. Benim en büyük umudum kawasakinin bu sene başlattığı düşük cc yüksek silindir akımının devam etmesi. Ben %90 şehir içi kullanan birisiyim, tek motorum olsun onla yeri gelince piste de gireyim ama düşük cc daha az ısınsın yakıtı uygun olsun vs. diye düşünürken alıp evimin baş köşesine koyup ömür boyu ayrılmayacağım bir motor bulamamak çok canımı yakıyor. Hiç olmadı bir şekilde yurt dışına taşınıp o makineyi alacam, vurucam kırbaçı
    Suzuki sv650s ya da sv1000s ya da italyan superduke 990
    ferhatkars bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki sv650s ya da sv1000s ya da italyan superduke 990
    düşük cc kısmını atladınız sanırım türkiye şartlarında 500 cc den daha büyük motor almam gibi geliyor

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yine türemeye başladı bu troller.

düşük cc kısmını atladınız sanırım türkiye şartlarında 500 cc den daha büyük motor almam gibi geliyor
    Düşük cc neden ? Ben 250 lik cbr250 kullanıyordum şimdi cbr650 kullanıyorum. Yaptığım yanlış mı

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Boşuna dememişler HONDA HAYAT ONDA
    Ahh bir de şu uzak doğudaki makineleri getirseler(CBR250RR,WİNNER X,CB500X.....)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşük cc neden ? Ben 250 lik cbr250 kullanıyordum şimdi cbr650 kullanıyorum. Yaptığım yanlış mı
    Hocam memnun musunuz 650Rdan? Kendisi hayallerimi süsler de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ducati panigale v4 s en yakın rakibi, ama dayanıklılık ve işletme giderleri konusundan honda boy boy önde olacağı kesin gibi. Bakalım biraz vakit geçsin
    Honda Ducati gibi 1100 CC yapsaydi bunu çok ayıp ederdi.O 100 CC den de birkaç 10 beygir çıkardiii.

Ducati nin Türkiye de zaten Honda ya yaklaşmasi soz konusu olamaz da asıl tüm dünyada tokadi yiyecek Honda dan

Adv dunyasinda ise Africa Twin Adventure ES diye bir model çıkardi ki o da 1200 GS i kismen vuracak,850 GS i ise silecek.

Honda'yi bu sene çok sinirlendirmisler,acımıyor hiçbirine..

Aslında ben yeni bi sürücü sayılırım. Bir bir buçuk sene kadar oldu motor kullanalı. Cbr250 ye göre kıyaslayınca mükemmel bir makine. Fren olsun hızlanma olsun yakıt olsun. Bana sorarsanız alternatifi olmayan bir model.

Motosikleti
    Ktm duke 250
    isterseniz panigale kullanın o sizin tercihiniz. ben türkiyedeki vergi, yakıt fiyatları, daraltılmış bakım aralıkları, yedek parça ve aksesuarların kur yüzünden fahiş fiyatlara gelmesini daha yüksek cc bir motorda karşılaşabileceğim durumları göz önünde bulundurup kendime uygun birşey alırım. yatak sarmış bir duke 200 ün tamiri için servisin 8.290 tl istediğini gördükten sonra düşük cc bile fazla patenle falan mı gitsem sağa sola diye düşünmeden edemedim. Çok güzel insanın iştahını kabartan bir motor ama dediğim gibi türkiyede ben almam, alana saygı duyarım sorunsuz kazasız kullanırsınız umarım.
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Ducati gibi 1100 CC yapsaydi bunu çok ayıp ederdi.O 100 CC den de birkaç 10 beygir çıkardiii.

Ducati nin Türkiye de zaten Honda ya yaklaşmasi soz konusu olamaz da asıl tüm dünyada tokadi yiyecek Honda dan

Adv dunyasinda ise Africa Twin Adventure ES diye bir model çıkardi ki o da 1200 GS i kismen vuracak,850 GS i ise silecek.

Honda'yi bu sene çok sinirlendirmisler,acımıyor hiçbirine..
    isterseniz panigale kullanın o sizin tercihiniz. ben türkiyedeki vergi, yakıt fiyatları, daraltılmış bakım aralıkları, yedek parça ve aksesuarların kur yüzünden fahiş fiyatlara gelmesini daha yüksek cc bir motorda karşılaşabileceğim durumları göz önünde bulundurup kendime uygun birşey alırım. yatak sarmış bir duke 390 ın tamiri için servisin 8.290 tl istediğini gördükten sonra düşük cc bile fazla patenle falan mı gitsem sağa sola diye düşünmeden edemedim. Çok güzel insanın iştahını kabartan bir motor ama dediğim gibi türkiyede ben almam, alana saygı duyarım sorunsuz kazasız kullanırsınız umarım.
    Aslında hiç böyle düşünmemiştim. Yakıt çok önemli idi 250 lik ile arasında 100 km de 1 1.5 litre farkedince aldım. Diğer giderleri hiç düşünmedim açıkçası.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Aslında ben yeni bi sürücü sayılırım. Bir bir buçuk sene kadar oldu motor kullanalı. Cbr250 ye göre kıyaslayınca mükemmel bir makine. Fren olsun hızlanma olsun yakıt olsun. Bana sorarsanız alternatifi olmayan bir model.
    cbr250'de şekil ve güç alternatifsiz. ilaveten parça fiyatları da alternatifsiz motoru bakıma sokmak, parça değiştirmek için bankadan 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek gerek.

Hoşgeldin Salih,

Hayırdır? Xmax'i satıp Forza mı aldın?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)