Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Tarz Bir Motosiklet ve Çevirme Olayları

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba,
    Elimdeki shadow 600'e bu tarz bir şey yapmak istiyorum. El birliğiyle iyi kötü bir şeyler yapacak çevrem var, ancak kafama takılan birkaç tane de soru var...
    Aşağıdakilerin aynısı değil, o tarzda bir şey istiyorum.
    Şase numarası silinmedikçe istediğimi yapabilir miyim?
    Mesela siyah olan motorun şasesi falan kesilip biçilmiş, bu çevirmede falan sorun yapar mı?
    Şaseyle oynamadıkça, sinyaller, frenler, aynalar uygun konumda oldukça ve şase numarası silinmedikçe her şeyi yapabilirim diye biliyorum, doğru mudur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    tahminimce yapamazsınız, motora arka çanta takılacağı zaman bile mühendisler odasından çizim ruhsata işleme falan istiyorlar. Ayrıca o sayfanın nasıl isim öyle
    PegaOfficial bunu beğendi.

Geçenlerde Şişli'ye gittim TT Custom şubesini görmeye. Sıfırdan yapılmış ve hazır modeller üstünde oynanmış birçok örnek vardı, oradan ümitlendim ben de...

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    yaparsın sorun olmuyor polis sadece ışıklandırma ,plaka ve egzoz a bakıyor bir çok custom cruiser süren arkadaşım var saçma sapan gidonlar soft taili hard a çevirenler vs hepside it gibi geziyor birinden birinede olmaz diyen yok muayeneden geçiyorsan umursamıyorlar
    PegaOfficial ve ErdalBakkal bunu beğendiler.

Muayeneden kalmam inşallah... iyi o zaman madem sorun olmuyor ben de "it gibi" gezerim mis gibi...
    berk_cglr bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    O sayfada insanlar beğenmedikeri motorları paylaşıyorlar ama sen bilirsin tabi
    PegaOfficial bunu beğendi.

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O sayfada insanlar beğenmedikeri motorları paylaşıyorlar ama sen bilirsin tabi
    Beğenmedikleri de var böyle başarılı fantastik çalışmalar da var hem ben genelde insanların üstüne bile oturmayı tercih etmeyecekleri motosikletleri seviyorum mesela alttaki

gt250r'ı satmasaydım onun depo hariç bütün grenajlarını söker atar deposunu da ateşe verir yamultur geri takar her yerini mat siyaha boyar yamuk yumuk el yapımı bir sele takar gezerdim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)