Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anahtarı kaybettim

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben yurt disinda kaliyorum honda varadero1000 xl v 2002 model bi motosikletim var cocuklar anahzarlarimi kaybetmisler iki aydir bakmadigimiz kose bucak kalmadi okuldaki gorevlilere bile sordum fakat bir sonuc alamadim servis 2430 euro para istiyor immo oldugundan dolayi. Uykularim bile kacar oldu artik bana lütfen yardimci olun ne yapabilirim nerde nasil? Kis geliyor diye kendimi teselli etmeye calisiyorum ama hergun ise giderken kapinin onunde gordukce kalbim aciyor arkadaslar lütfen fikirleri bilgileri olanlar yardimci olsunlar...simdiden tesekkur ediyorum Saygilar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Orada anahtar kodlayan anahtarcı yok mu?
    Durun, birazdan bilgiler akmaya başlar diye düşünüyorum..
    2400euro 14.650 tl ediyor.
    Meğerse honda anahtar satıp, yanında motor veriyormuş..
    baltaaa ve UzunYolAdami bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    İçerik hakkında bilgi veren bir başlık atarsanız benzer problemi yaşamış insanların gözüne çarpar ve cevap yazabilirler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:20 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2400euro 14.650 tl ediyor. Meğerse honda anahtar satıp, yanında motor veriyormuş..
    Programlanabilir olmayan ECU'ya kodlu eski sistemse ECU değişimi söz konusu. O da fiyatlı haliyle...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçerik hakkında bilgi veren bir başlık atarsanız benzer problemi yaşamış insanların gözüne çarpar ve cevap yazabilirler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:20 ----------

Programlanabilir olmayan ECU'ya kodlu eski sistemse ECU değişimi söz konusu. O da fiyatlı haliyle...
    Oralarda 1 aylık ücret olabilir, burada 7 aylık asgari ücret karşılığı olunca... Hayallerimizi küçülttüler :((

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anahtara benim motordan 4 tane alınabiliyor

Evet arkadaslar haklisiniz anahtar fiyatina motor alinabiliyor ama bu nadide bi parca parcalayip satmak istemiyorum arti oraya bir aylik Maas diyen arkadasimdanda ozur isteyerek benim maasimda yetmio 1750 Euro kazaniorum bu mootoru olabilmek icinse uc yil bekledim simdide icim kaniyor haliyle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

Ve arabalar hakkinda yardimci olabilecek yerler buldum fakat motorla ilgili bana yurt disinda yardimci olabilecek kimseyi bulamadim biryandanda kazali ayni model motordan bakiyorum ama henuz onuda bulamadim insallahta bulamam cunku hicbirimizin tekerine tas degmesini bile istemem arkadaslar

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Dostum imo nün iptal edilebileceğini düşünüyorum oto elektronik çilere sordun mu

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen hangi ülkede ikamet ediyorsun? Bizdeki gibi Küçük sanayi sitesi yok mu

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum imo nün iptal edilebileceğini düşünüyorum oto elektronik çilere sordun mu
    bence de immo iptl edilip düz immosuz bir kilit göbeği ile işiniz çözülebilir.. ha güvenlik açığı mı evet.. yanına da bir alarm taktırırsınız olur biter.. hırsızlık olayı çoksa gizli kontak da yaptırabilirsiniz.. motorun gizli bir noktasına bir buton koydurup onu açmadan anahtar tornavida vs. ne olursa olsun motor çalışmaz.. bunların hepsi düşük maliyetli ve işinizi görebilecek türde şeyler..
    UzunYolAdami bunu beğendi.

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı Umit86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yurt disinda kaliyorum honda varadero1000 xl v 2002 model bi motosikletim var cocuklar anahzarlarimi kaybetmisler iki aydir bakmadigimiz kose bucak kalmadi okuldaki gorevlilere bile sordum fakat bir sonuc alamadim servis 2430 euro para istiyor immo oldugundan dolayi. Uykularim bile kacar oldu artik bana lütfen yardimci olun ne yapabilirim nerde nasil? Kis geliyor diye kendimi teselli etmeye calisiyorum ama hergun ise giderken kapinin onunde gordukce kalbim aciyor arkadaslar lütfen fikirleri bilgileri olanlar yardimci olsunlar...simdiden tesekkur ediyorum Saygilar...
    https://www.ebay.com/itm/Lock-Sest-C...0AAOSw9a1c9S8~

Bu işinizi görebilir belki
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Hiss denilen bi sistem var motorsikletinizde bu sistem ecudan çalışıyor.Hiss olmayan ecudan takmak lazım motora nedense amerikan malı olan hondaların ecularında Hiss sistemi yokmuş(Belirli yıllar arasında) sorun ancak böyle çözülebilir masrafı ne kadar olur bilemem anahtarcıdan da uygun bir anahtar kestirirsiniz çalıştırıp devam edersiniz.

Örnek bir video bulunmakta

Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın dediğide işe yarayabilir maliyeti sterlini euroya çevirdiğimizde 396,29 €(Vergiler kargo hariç) bi araştırmak lazım

Sordum fakat motor isine bakmiyoruz dediler

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Aga cok sagolasin bak bu isime yarar cok tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Com sagolasin gercektende sagolasiniz hepiniz bu Internet adresinden aldigimda sorunum komple cozulmus olur cok tesekkur ederim

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Son durum nedir??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)