Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym jet14 200,joymax 250 tercihi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Herkese selamlar,yakın süreçte motor alacağım.Önceliğim şu lanet toplu taşımadan kurtulmak.Kullanım amacım kendi rahatlığımın yanında okula gitmek ve şehir için artçılı yolculuk.OKul mesafem 50 km gibi uzun bi mesafe evet yorucu olucaktır vs ama hepsinin farkındayım.Bütçem 15-16k civarında scooter veya maxi scooter istiyorum.2016 joymaxlar genelde ortalama 25-30 bin km de bu fiyatlarda fakat 0 jet14 abs li de 16bin bu 2 motoru daha ön planda gördüm kendi içimde. bu fiyat aralığında başka önerisi veya bu 2 motor arasından bir öneri ve bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.Ayrıca düşüncem önümüzdeki yaz başına veya sonuna kadar alacağım motoru kullanmak çok uzun vadeli bir düşüncem yok şuan için.Fikirlerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    ben satın almak istediğin motorlara biniyorum.maxıscooter ıle scooter arasında cok fark var bırı serce dıgerı bmw gıbı dusun
    joymaxlerın 2015-2016 modellerı 15-18 bın aralıgında ve dıger hıcbır maxıscooter ıle mukayese goturmez bana gore paranı ayarla az km bulursan gts 250 gts evo 250 yada joymax al

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

bu meyanda kymco 250i de dusun o da cok ıyı bır alet zaten kares fırmalar kıa ıle hyundaı gıbı

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Eyvallah hocam joymax için 25 bin 30 bin km ler var genelde bu fazlamı Psikolojik KM Sınırları konusunu da takip ediyorum ama yinede bir sorayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler