Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Sürücüsü Seyir Halindeki Otobüse Torpil Attı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

E-5 karayolunda motosikletli gencin trafikte attığı torpil otobüsün altında patladı.

E-5 karayolunda genç bir sürücü, yol kenarında durduğu esnada şakalaşmak için yaktığı bir torpili, kendisinden kaçan arkadaşının üstüne attı. Torpil o esnada yoldan geçen halk otobüsünün altında patlarken genç, ikinci torpili ise egzozda patlattı. Korku dolu o anlar kask kamerasına yansıdı.

İstanbul E-5 karayolunda Çağlayan mevkisinde 3 motosikletli, Edirne istikametine doğru seyretmeye başladı. Sürücülerden biri arkadaşlarına yorulduğunu iddia ederek yol kenarında durdu. Ardından motosikletli genç arkadaşını korkutmak için cebinden torpil çıkarttı. Gencin torpili yaktığını gören arkadaşı ise koşarak kaçmaya başladı. O esnada ise genç çakmakla saniyelerce torpili yakmaya çalıştı. Korkudan bariyerlerin diğer yanına kaçan arkadaşı ise onu kovalamaya başladı.

Motosikletli genç bir süre sonra çakmakla yaktığı torpili peşinden koştuğu arkadaşına doğru fırlattı. Karayoluna düşen torpil o esnada geçen halk otobüsünün altında patladı. Şaka uğruna yürekleri ağza getiren o genç, ardından da diğer bir torpili ise motosikletinin egzozunda yakarak patlattı. E-5 karayolunda bu şekilde eğlenen genç, arkadaşlarının “polis geliyor” uyarısına rağmen üçüncü bir torpili de yakmaya çalıştı. Tüm bunları yaparken kahkahalara boğulan genç ve arkadaşları o anları kaydedip bir de sosyal medyada yayınladı.

Kaynak ve video : https://www.karar.com/guncel-haberle...-atti-1358834#

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikletli yapmışsa vardır bi bildiği Otobüs şoförü sıkıştırmıştır bence mantıklı bir haraket, hak edene istediğini vericeksiniz.
    Benim düşüncem BKNZ : http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4509381

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Allah akıl fikir ihsan eylesin

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Kask kamarasına yansidiğına gore bir youtuber vakası olmalı.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ne ara bu kadar piç doldu bu memleket?
    yigozya bunu beğendi.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Tıp alanındaki gelişmelere bu yüzden sevinemiyorum işte. Bunlar gibi düşük insanlar normalde zeka düzeyleri gereği makul kararlar veremiyor; zaten video da aşikar.

Vakitler oluyor ki verecekleri karar hayati önem taşıyor, örneğin "aman tanrım, yolun karşısına geçeceğim ancak şu an büyük bir ikilemdeyim; yoldan mı geçmeliyim yoksa üst geçidi mi kullanmalıyım?" gibi zeka sınırlarını çok zorlayan bir karar aşamasında genelde kazanacağı 10 saniyeyi kıymetlendirip eve bir an önce giderek kansere ilaç bulmak için kullanacağı bu 10 saniyeyi daha faydalı seçenek olarak görüp yoldan geçmeyi tercih edecektir. O esnada da kendisine vuran otomobil sürücüsü aksi gibi alıp bunu hastaneye götürecektir. Bu gelişme sürecindeki primatlar yine piyasaya dönecek ve "dersimi aldım geçirdiğim bu kazadan. Demek ki yeterince hızlı geçmedim, daha hızlı geçersem hem araba çarpmaz hem de 15 saniye kazanmış olurum" fikriyle yine doğal seleksiyonun pençesinden kaçacak.

Gelişen tıp, doğal seleksiyonun düşmanıdır. Dikkatinizi de çekmek isterim, böylesi gelişmemiş zihinler hızlıca ilerleyen tıp teknolojileri ile orantılı artmakta. Ya sağlıklı bir dünya tercih edeceğiz ya da akıllı bir dünya.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Yaptığı gerçekten çok yanlış bir şey ve cezayı hakediyor bunda hemfikiriz sanırım ancak bu habercilerin adamı teröristmiş gibi lanse etmesini aklamıyor, şahsen torpili atan kişidense bu haberi yazana daha büyük uyuz oldum, “Motorcu otobüsü havaya uçurdu.” Demediği kalmış yani bi, resmen adamı terörist ilan etmişler, videoyu da izledim otobüs geçtikten baya bir süre sonra patlıyor torpil de.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumdaki terorist zihniyetlerini temizlemek lazım bence.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    ne mallar var ya adam gibi sürsene

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığı gerçekten çok yanlış bir şey ve cezayı hakediyor bunda hemfikiriz sanırım ancak bu habercilerin adamı teröristmiş gibi lanse etmesini aklamıyor, şahsen torpili atan kişidense bu haberi yazana daha büyük uyuz oldum, “Motorcu otobüsü havaya uçurdu.” Demediği kalmış yani bi, resmen adamı terörist ilan etmişler, videoyu da izledim otobüs geçtikten baya bir süre sonra patlıyor torpil de.
    Bunun sorumlusu, ülkenin mahalle muhtarı. Her hoşuna gitmeyene terörist dediği için artık kelime anlamı dışında kullanılıyor ağızda sakız gibi. Burada aşırıcılığı ifade etmeye çalışmış yaptığı işte oldukça kıt olan medya kuruluşları. Aslında devlet kurumlarına politik karşıtlığı şiddet ile gösteren kitlelere verilen isim, ülkemizde aracını kaldırıma koyan motosiklet sürücüsü, sosyal hakkını arayan işçi, otobüs kartı fiyatlarının yüksek olduğunu ifade eden öğrenci, zamları eleştiren sade bir vatandaş için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Kuvvetle muhtemel, hakiki teröristlerin kredibiletisini manipüle edip kavramları konusunda akıl karıştırmak maksat; fakat konusu burası değil tabii. Yanlış davranışları eleştirme taraftarıyım, böyle terörist ithamıyla yalnızca yeni canavarlar yaratılır.
    Carlsberg bunu beğendi.

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Rahatsız aramaya gerek yok ki Ülkemizde

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Bunlara ceza gelmiş...
    Butür vakit geçirmeden verilen cezaları destekliyorum...

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...yagdi-5403091/

Motosikleti
    KTM Duke 390 - 2017
    Hayatımda böyle gerizekalılar görmedim. O adam korkudan bir arabanın önüne atlasaydı ölseydi? Ne düşüncesiz insanlar var ya. Biz arkamıza artçı aldığımız zamanbile o kadar tedirgin oluyoruz, korkuyoruz bir şey olursa diye, bu adamın yaptığı suç, yargılanmalı. Bu eşek şakası bile değil. Daha farklı bir şey.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı gokseleren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletli yapmışsa vardır bi bildiği Otobüs şoförü sıkıştırmıştır bence mantıklı bir haraket, hak edene istediğini vericeksiniz.
    Benim düşüncem BKNZ : http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post4509381
    Oku izle bi haberi

Ayrıca düşünme sen. Çok pis dayak yersin bigün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)