Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

soğuk lastik mi iyi tutar sıcak lastik mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ---
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bu zamana kadar hep sıcağın iyi tuttuğunu bilirdim ama bi kaç şey denedim ve soğukken daha iyi tuttuğunu düşünüyorum
    nasıl diye sorarsanız tek teker çalşırken motor ve lastikler soğukken motor tekere geliyor ama bi süre sonra aynı çalıştığım asfaltta bu sefer lastikler ısınınca patiye sarıyor tutmuyor asfaltı.
    ilaven bide motor ısındığı için sanırım çekişten düşüyor böyle birşey olabilr mi arakdaşlar
    lastiklerim 2019 üretim michelin pilot street lastiklerihenüz sıfır ayarıdna 1000 km bile olmadı motorum ise pulsar rs200.
    kullanıcı adıma bakmayın
    Ön 29 arka 32 basıyorum anlas tournee var fakat yapılar aynı sende böyle kullanabilirsin. Kitapçıkta ön 25 arka 28(tek kişi) 32(artçılı) diyor. Bi algu kitapçık dışı kullanma diyor, fakat tüm ustalar da 25',n çok az olduğunu söylüyor. 19 bin km söylediğim basınçla kullandım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Alıntı Alper600RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar peki tekere motor ısındıktan sonra gelmemesinin sebebi kullandığım motor yağından olabilir mi ?Motul 3000 mineral kullanıyorum bu yağ motoru ısıtıyormuş sanırım sebebi bu olabilir mi?
    Birkaç denemeden sonra debriyajın kaçırmaya başlıyo olabilir belki bu yüzden tekere gelmiyordur.
    HRider bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Motul 3000 koyup motoru zorlayacak şeyler yapmanız motorunuza zarar verebilir.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı Fuatt39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç denemeden sonra debriyajın kaçırmaya başlıyo olabilir belki bu yüzden tekere gelmiyordur.
    Ben de öyle düşünüyorum.. Çünkü aynı sorun bende de var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)