Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Arkadan yazan emniyet şeridi eds yerleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar, birbirimizi bilgilendirelim. Trafikte üstümüze çıkmak isteyen araçlardan kurtulmak için kendimizi emniyet şeridine atıyoruz ama EDS'ler hep önden yazmıyor..

Bilenler yazsın. Ben hemen bir tane aydınlatayım.

Maslak-Avcılar yönünde çevreyolunda. Mall of Istanbul'u gördüğünüze yol üçe ayrılıyor. Yol ayrımına daha gelmeden Orada emniyet şeridinde eds arkadan yazıyor. Bubi tuzağı resmen. Trafiğin En çok sıkıştığı yer. Bildiğiniz var ise yazın bilgilendirelim arkadaşları.

Bilgi Geldikçe İlk Mesajı Güncel Tutalım

1-)Edirne istikameti çevreyolunda mall of'a daha varmadan yol üçe ayrılıyor. Biri kuzey marmara otoyoluna biri bakırköye diğeri edirneye. Daha yol ayrılmadan emniyet şeridinde arkadan yazan kamera var bilginize.

2-)Haliç köprüsü, Edirne istikameti Sağ taraftaki taralı alan.

3-)Anadolu Yakasındaki Pendik-Kartal yolu, kartal köprüsünü geçtikten sonra arkadan yazan kameralar olduğu bilgisi de geldi.

4-)Ümraniye Nevzat demir tesisleri çevresindeki Radar ve Emniyet şeridi EDSlerinin tümü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    ümraniyede beşiktaş-nevzat demir tesisleri ile madenler arası yolda babama 3 defa hız cezası geldi. hafta sonu şile yapayım diyenler eds sisteminin o yolda çok sağlıklı çalıştığını bilsinler.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Motora EDS ne arkadaş şehrin trafiği komple kilitlensin mi istiyor bu insanlar.
    velizrsln, SavageGarden ve soulexit bunu beğendiler.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Güzel başlık elinize sağlık. Henüz eds cezası yemedim ama bu mesele yaygınlaşırsa işimiz var.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Motosiklet için İstanbul'da hiç ceza yemedim emniyet şeridinde ama Şile yolundaki Nevzat Demir tesislerinin orda 2 gün arayla 4 ceza yemişiz. 1 sene sonra geldi.

Motosikleti
    Bir arkadaş, konu açmış emniyet şeridinde yediği cezayla alakalı. O yüzden konuyu açtım.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaş, konu açmış emniyet şeridinde yediği cezayla alakalı. O yüzden konuyu açtım.
    Ceza yigen benim yarin gidicem itiraz etmeye aradan gecmis 7 ay resmiyette 10 gün icinde gelmesi lazim itiraz etme sansim var o yuzden bakalim sonuc nolacak motosikletim 2500 tl yedim ceza 1002 valla zoruma gidiyo.
    Zeynalhazan 1 seneyi gecen cezalara itiraz hakkin var ve garanti sonuc aliniyo ödemedin inş .

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Alıntı zeynelhazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet için İstanbul'da hiç ceza yemedim emniyet şeridinde ama Şile yolundaki Nevzat Demir tesislerinin orda 2 gün arayla 4 ceza yemişiz. 1 sene sonra geldi.
    Hepsi emniyet şeridi için mi?

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Yakında şerit filtrelemeye de gelir ceza merak etmeyin,belki ceza yiyen bile vardır

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla şu ara yağmur gibi ceza yazılıyor. Dikkatli olmakta fevkalade yarar var diyorum..

Motosikleti
    Ktm duke 250
    Normalde plaka kapatilmasini fln cok sacma bulan birisiyim ama görünen o ki plakadaki 1 harfi kapattiracaklar zorla, kopruyu fln gectimde ölmeyelim diye kullandigimiz serit yuzunden bize ceza yazarlar, ama kozyatagi kadikoy arasinda minibusler vizie vizir emniyetten gidiyorlar onlara ceza yazmazlarsa bende o plakayi okunmaz hale getiririm kusura bakmasinlar

Arkadan ceken eds bilmiyorum ama cogu tunelse goruyorum arkaya bakan 1 kamera oluyor ilk giristeki kameralarin orda, yani isteseler ordaki goruntuden plakayi alip tunelde hiz yaptiysaniz ceza yazabilirler aklinizda olsun, tunelde kurala uyan motorcu henuz gormedigim icin soyluyorun

Motosikleti
    Lambretta V200 Special, Peugeot Django 150 Sport
    haliç köprüsü sağ kısım edirne istikameti.. taralı alan ihlalinden ceza yedim diyen duydum..

Haliç köprüsü okmeydanı-topkapı yönü
    ERTOBİ bunu beğendi.

Gişelerde emniyet şeridi kısımlarıda riskli arkadan gören kameralar takılı. Mall of a gelmeden 2 ad kamera arkadan görüyor. Anadolu e5 tekilerin çoğu arkadan bakıyor ama çalışmıyor gibi yinede riske girmemekte fayda var.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    E-5 Pendik-Kartal Kartal köprüyü geçtikten sonra bu bölgede arkadan çeken kameralar var.Dikkatli olmak lazım.

onuriskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF - 150 Nk
    İlk mesaj geri bildirimlere göre güncellenirse iyi olur, ya da adminler sabit bir konu haline de getirebilir.

ERTOBİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VARADERO
    Ne var burada 1000 TL cezayı gerektirecek !!! yüce makamların işgüzarlığı ve kasayı doldurma taktiği.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:51 ----------

Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/bvajWd.png
    Yahu ne var burada 1000 TL ceza gerektirecek!!! yüce makamların tamamen duygusal yaklaşımı heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/bvajWd.png
    Yahu , 1000 TL cezayı gerektirecek ne var burada !!! yüce makamların tamamen duygusal yaklaşımı bence :(
    VLM AKÜ İLE İŞİM OLMAAAAZZZ.

Motosikleti
    Evet arkadaşlar, Gelen cevapları toparlıyorum. Adminler konuya editlerse sevinirim.

1-)Edirne istikameti çevreyolunda mall of'a daha varmadan yol üçe ayrılıyor. Biri kuzey marmara otoyoluna biri bakırköye diğeri edirneye. Daha yol ayrılmadan emniyet şeridinde arkadan yazan kamera var bilginize.

2-)Haliç köprüsü, Edirne istikameti Sağ taraftaki taralı alan.

3-)Anadolu Yakasındaki Pendik-Kartal yolu, kartal köprüsünü geçtikten sonra arkadan yazan kameralar olduğu bilgisi de geldi.

4-)Ümraniye Nevzat demir tesisleri çevresindeki Radar ve Emniyet şeridi EDSlerinin tümü.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    1 sene Çekmeköy'de 1 sene Ümraniye'de motosiklet kullandım Nevzat Demir tesislerinde hiç ceza yemedim bu güne kadar.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Uygulansın. Amma velakin, her yerde ve her araca uygulansın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)