Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

18 19 bin liraya motor önerileri ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 ns
    kask,mont,eldiven,pantalon bunlar mevcut.Elimdeki paranın hepsi motora gidicek inşallah.arada uzun yol yapacağım şehir içi kullanacağım bi motor istiyorum.10k km dir pulsar kullanıyorum ama spor motor istiyorum ikinci eli sağlam güzel bir motor önerirseniz çok memun olurum teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25 dışına bir seçenek yok gibi. İkinci el piyasasına takılmasan belki CBR 500 zorlanabilirdi eski kasa ya da Ninja 300.

Motosikleti
    X-Max 250
    R25 konusunda ikinci elinden çekindiğimden dolayı ben kararımı mt25 tarafında kullandım. Spor istemiyor olsan 2017 2016 model düşük kilometre bir mt25 alıp kalan paraya da kasko yaptır derdim.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    "10 k km"ne demek?

Mt-25 R25 -Cbr filn ama benim tavsiyem
    Mt alman tamam tarz bir ss değil ama senin şehir içi şehirler arası işini görecek

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 ns
    10k km = 10 bin km

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

cbr 500r çok hoşuma gitti ehliyetimde yetiyor ama onların fiyatları yüksek gönül isterki yeni kasa 500r almak.cbr 250 veya yamaha r25 aklımda olanlar bunların dışında spor motor arıyorum

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı Kaptann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask,mont,eldiven,pantalon bunlar mevcut.Elimdeki paranın hepsi motora gidicek inşallah.arada uzun yol yapacağım şehir içi kullanacağım bi motor istiyorum.10k km dir pulsar kullanıyorum ama spor motor istiyorum ikinci eli sağlam güzel bir motor önerirseniz çok memun olurum teşekkürler.
    aynı fiyat bandında 3 5 binde temiz dominar 400 ler varmış.. şu aralar bakıyor bir arkadaşım.. uzun yola da gelir şehir içine de.. parçaları çok ucuz düşsen kalksan üzmez diyordu..

Zaten yukarıda da dedim. O aralıkta spor olup saydığım motorlar haricinde alabileceğin çok bir şey yok. Gsxr 250 yi belki eklersin bir de o listeye ki onun da ikinci eli problemli. Ya R25 alacaksın ya da CBR 250. Diğer motorlar ikinci eli düşünerek alınacak motorlar değil bence. Gerisi senin gönlün hangi tarafa ağır basıyorsa onu seçmek. İki motora da git bak, üzerlerine otur ve fırsat varsa sür.

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 ns
    bende bajaj kullanıcısı olarak artık bir japona geçmek istiyorum o yüzden dominara önceden bakıştım hoşuma gitmedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

sizinde dediğiniz gibi ikisinden biri olcak.bir de ninja 300 aklıma takıldı bu ara o konu hakkında düşünceniz varmı.

Motor olarak kullanan bildiklerim çok memnundu. Cbr ve r25 e göre daha güçlü ve daha kalıplı bir motor. Ama ikinci el durumu, servis durumu ve parça fiyatları durumu olarak sorun olabilir.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor şeytan işi bence almayın

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Ninja 300.

Japoncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ninja 300 iyidir. Gücü tam tadına bir motor.
    Ama eklemek istiyorum AEA'nin incelemesinde yanlış hatırlamıyorsam süspansiyonlari aşırı sertti. Yani uzun yolda ve biraz bozuk yolda konforsuzlul yaratır

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Spor olarak gerçekten pist odakli viraj odakli motor az yada yok bu klansmada.

Ama rc250 200, r25 en yakini. Yakit ta ve ikinci elde uzmez fakat blok olarak uzme ihtimali olan cbr 250 lervar. Birde bakarsan eski kasa ninja 250 var grenajli istersen.

Dukeler ve mt 25 naked olarak tek seçenekler naked da.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boşver temiz bir R25 bul geç kullan pist/viraj/spor kullanım/şehir içi/şehir dışı herşeyi kendi klasmanına göre çok iyi yapabiliyor bence şehir dışı belki biraz canın sıkılır oturuş pozisyonundan dolayı hızlı gitmeye çalışırsın motorda bağırır falan birtek o sorun oluyor bana ama geze geze gitmeye başladım şehir dışında bende öyle keyif almaya başladım
    geçen ninja 300 kullandım r25 den güç ve tork olarak iyj frenleri çok iyi motor denge kısmında çok dengeli R25 ten iyi fakat parça fiyatları pahalı karenajlarina biraz kronik sorunlu göstergesi r25 e göre berbat yani ninja 300 ve r25 arasında gidip gelebilirsin
    gsxr 250r var ama inazuma motoru ile hafif siklet supersport deneyimi r25 ve ninja ya göre nasıl olur onu bir denemen lazım birşey diyemiyorum

bu forumdaki r25 düşmanlığınıda anlamış değilim herkes apaçi değil herkes öyle sürmüyor ve bu her marka model motosiklet için geçerli
    her o şekilde süreni her r25 kullanıcısına mal edemezsiniz sen boşver onlari R25 araştırmaya başla diyebilirim
    not: imla içinde özür dilerim.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Cbr 250r al. Çok daha ekonomik r25e göre

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:41 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...1114168/detay/

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Ne alırsan al ama cbr250 alma. Ruhsuzun önde gideni motor. Alet sadece tekerleri dönsün bir yerden bir yere gitsin diye tasarlanmış. 18-19 bine İkinci eli sağlam ve spor istiyorsan R25 üstüne motosiklet tanımam

Motosikleti
    R25
    Sanki cbr ile r25 arasında uçurumluk bir fark var gibi anlatıyorsunuz her yerde, r25 te r25. Sattım pulsarı aldım r25 i pişman oldum. Arada büyük bir fark yok, oturuş pozisyonu çok yorucu ve yakıtı içiyor. Test etme şansım olsaydı almazdım.

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    uzun kmler sorunsuz binmek istiyorsan SUZUKİ inazıma veyata suzuki GW250 F Öneriyorum, bulsam direk alcam

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    R25 için forumda sürücüyü şehiriçinde bile yüksek devirde kullanmaya yönelten bir motor gücünden bahsediliyor. Bu da fazla yakmasina sebep oluyormuş. Sadece duydum ama kendim böyle bir şey tecrübe etmedim linç yemeyelim şimdi
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)