Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Km Si DÜŞÜRÜLMÜŞ CB650F

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Arkadaşlar bu motorun km si 38 binden düşürülmüştür. Bilginiz olsun. Bi bitmediniz...
    Almayı düşünen vs varsa dikkatli olsun.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...45997807/detay

Motoru bu arada arkadaşım geçen hafta sattı. Bu hafta km düşürülüp ilana konmuş.

ekremcelik00 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilanı şikayet ediyorsun kaldırılıyor ben ettim

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    bende şikayet ettim. peki nasıl öğrendiniz düşürüldüğünü ?

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Millet hızlı valla Bir haftada 5-6 bin ₺ kar. Ülkede herkes tuttuğunu öpme peşinde..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Motosiklet zaten arkadasimindi. İlanları gezerken gördüm bende
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Sailor33 , Güzel yakalamışsın,ifşa ettiğin için teşekkürler 🙏 Hapis cezası bile var,İnşallah ellerinde patlar
    Bence ilanı şikayet edip kaldırttırmak çözüm değil çünkü ilan kaldırıldıktan sonra araç sahibi tekrar başka bi hesaptan motoru ilana koyacaktır.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    ilan kaldırıldı bile.

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    km yi indirip fiyatı bindirmiş

bunu anlamanın ipucu varmı acaba bende 3900 km de 2016 model aldım.motorda hiç 0 havası yok gidişi olarak

Motosikleti
    Nc 700 S
    yemin ederim sinirlerim hopladı. ne kadar üç kağıtçı bir milletiz bu araç konusunda. yurt dışında adamın aracı neyse odur ister 1000 milde olsun isterse 100000 milde olsun. hadi günahını vesairesini geçtim ulan geceleri nasıl rahat uyuyabiliyorsunuz ?

bi dönem önce bi ybr satmıştım. alan arkadaş 1 hafta geçmeden ustasına götürdüğünü krankında sorun olduğunu söylemişti. sattığım çocuğunda ilk motoru olucaktı düzgün saf temiz bi arkadaştı. bizzat işi takip edip orjinal parçalarıyla tamir ettirdim. bütün masraflarınıda ben karşıladım. bu vicdandır arkadaşlar. hiçbir hak talep edemezdi benden sattım kardeş ben sana beni bağlamaz diyip geçebilirdim de. vicdan beyler vicdan. dinini düşünmeyen vicdanını düşünsün. oda yoksa zaten insanlığından şüphe etsin...

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Akşfshlfsv ulan ya cin olmadan adam çarpıyosunuz

Motosiklet bana ait yapılan yorumları hiçe sayarak kimseye cevaplamadan saygı çerçevesinde yazıma devam ediyorum arabayla çıkmıştım konuya yeni dahil oldum dün gece saat 1.5 2 civarlarında koydum ilana açıklamada bile yazım hataları yapmışım motosiklette herhangi bir km çekme durumu yok eve gelir gelmez km fotoğrafını çektim konunun kaldırılmasını ve adımın yanlış şeylerde geçmemesini rica ediyorum herkese iyi günler. [IMG][/IMG]

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet bana ait yapılan yorumları hiçe sayarak kimseye cevaplamadan saygı çerçevesinde yazıma devam ediyorum arabayla çıkmıştım konuya yeni dahil oldum dün gece saat 1.5 2 civarlarında koydum ilana açıklamada bile yazım hataları yapmışım motosiklette herhangi bir km çekme durumu yok eve gelir gelmez km fotoğrafını çektim konunun kaldırılmasını ve adımın yanlış şeylerde geçmemesini rica ediyorum herkese iyi günler. http://<a href="https://hizliresim.c...EO.jpg</a></a>
    39622 yazarken elinizin “yanlışlıkla” 27108 yazdığını mı iddia ediyorsunuz yani ?
    RoofRoof bunu beğendi.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet bana ait yapılan yorumları hiçe sayarak kimseye cevaplamadan saygı çerçevesinde yazıma devam ediyorum arabayla çıkmıştım konuya yeni dahil oldum dün gece saat 1.5 2 civarlarında koydum ilana açıklamada bile yazım hataları yapmışım motosiklette herhangi bir km çekme durumu yok eve gelir gelmez km fotoğrafını çektim konunun kaldırılmasını ve adımın yanlış şeylerde geçmemesini rica ediyorum herkese iyi günler. http://<a href="https://hizliresim.c...EO.jpg</a></a>
    bırak bu işleri

Evet gerekli olan eki verdim gerisinin sizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum iyi günler

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Bu olayın yasal bi cezası yok mu ?
    Yada forumda ifşa bölümü olsa kimin ne olduğunu bilsek ?

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Yaklaşık 10.000 km düşürüp, fiyatı yaklaşık 10.000 TRY yükseltmiş, güzel ve düz bir mantık
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Nc 700 S
    fiyatlarına baktım da hiç 39bin kmdeki emsallerinin fiyatları değil. daha çok 20-25 bin kmdeki araçlara istenen fiyatlarla aynı. odamı yanlış yazıldı acaba ?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    memlekette 2012 model yukarısı 20 bin km üzerinde, 2012 öncesi 60 bin km üzerinde motosiklet, 200 bin km üzerinde de araba yok.
    2000 model BMW 520 de 160 binde 2014 520 de 160 binde. Motosiklet piyasasında durum daha belirgin 2005 model x marka x model touring motosiklet 55 binde 2015 modeli ise 80 binde.
    Yani km düşürmek sektörde çok yaygın ve şaşırılacak birşey değil ilk defa böyle birşey olmuş gibi tepki vermeye gerek yok her gün her motora yapılıyor haberiniz yok.
    Ecufastta çalışan arkadaşım anlatıyor; haftada en az birkaç
    motosiklet gelip km düşürme işlemi yapıyormusunuz diye soruyormuş. Onlar yapmıyor ama yaptıracak olan arkadaş kafasına koyduysa her halükarda yapan birini bulur zaten.

Özellikle SS motosikletlerin modeli ne olursa olsun 30 bin km yi geçmeme hastalıkları var. Ss sahipleri motorları 30 bin km olunca motoru streçe sarıp garaja kaldırıyor
    2008 model r6 29 bin km'de km orijinaldir boş muhappet için aramayın

Aracın benim olduğunu düşünerekten istediğim fiyatı yazabilceğimi düşünüyorum beyfendi

Motosikleti
    Nc 700 S
    evet doğru haklısınız. araç sizin ve istediğiniz fiyatı yazmakta özgürsünüz tabi. bende hemen 2013 model 30 binde pcx'imi 15-16 bine koyayım ilana. sizce mantık işimi bu ? siz istediğiniz fiyatı yazabilirsiniz fakat her malın bir ederi vardır. ilan resimlerine bakınca motosiklet işi sizin ekmek kapınız galiba. sizin şuanki durumunuz çok farklı. araç alım satım işi yapanların bu tarz olaylara karışması ülkede çok yaygın görülüyor. göstergenin resmini çekip atmaktan daha fazlasını kanıtlamanız lazım aksi takdirde şuan burdaki kimse size inanmayacaktır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)