Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Km Si DÜŞÜRÜLMÜŞ CB650F

Motovento
    REKLAM ALANI

Herhangi gibi bir inandırma durumum yok kimseye moderatörler konuya gösterge fotoğrafı istediği için attım onun harici bir durumum yok zaten, iyi günler diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Yiğidim sen o gösterge panelini şöyle güzelce tam görünecek şekilde(ön cam bağlantıları vs görünecek şekilde) bir atsana şuraya.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    2011 model 73.000+km motosiklet kullanıyorum.
    Gerekli rektefiye vs yaptırdım. Aslanlar gibi de kullanıyorum.

Her malın bir alıcısı ve satıcısı vardır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yav kardeşim sallıyorsun da sallıyorsun 39.622 km yi 27.108 yazmak için nasıl bi yanlışlık yaptın bana söylermisin motoru allayıp pullayıp çekmişsin galericiler gibi arkadaşların dediği gibi bu iş senin geçim kapın belli

Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Tanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhangi gibi bir inandırma durumum yok kimseye moderatörler konuya gösterge fotoğrafı istediği için attım onun harici bir durumum yok zaten, iyi günler diliyorum.
    1.si Konuşma tarzına bakılırsa alçakgönüllü olmak yerine dik dik cevap veriyorsun.Bu başlı başına şüpheli yapıyor seni.
    2.si Km'yi düşüren birisi tekrar km'yi yükseltip buraya foto atabilir.

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Konu içeriğinden kişisel bilgiler ve hakarete varan mesajlar silinmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Yan Yan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Tanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet bana ait yapılan yorumları hiçe sayarak kimseye cevaplamadan saygı çerçevesinde yazıma devam ediyorum arabayla çıkmıştım konuya yeni dahil oldum dün gece saat 1.5 2 civarlarında koydum ilana açıklamada bile yazım hataları yapmışım motosiklette herhangi bir km çekme durumu yok eve gelir gelmez km fotoğrafını çektim konunun kaldırılmasını ve adımın yanlış şeylerde geçmemesini rica ediyorum herkese iyi günler. http://<a href="https://hizliresim.c...EO.jpg</a></a>
    Hadi Km sayacındaki 5 tane rakamı yanlış yazdın diyelim,motorun fiyatı neden 6 bin daha pahalı ? Fiyatı da mı yanlışlıkla piyasanın 6 bin üzerine yazdın ?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı Yan Yan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi Km sayacındaki 5 tane rakamı yanlış yazdın diyelim,motorun fiyatı neden 6 bin daha pahalı ? Fiyatı da mı yanlışlıkla piyasanın 6 bin üzerine yazdın ?
    Bu al satcıların hepsi böyle. piyasayı da yükseltiyorlar ama bunun tek sebebi ekonomik durumlar. Motorlu araçların bu kadar pahalı ve değerli olduğu bir ülkede bunlara da gelir kapısı açılıyor normal şeyler. Kötü durumda bir aracı uyguna alıp, onarıp üstüne bir miktar kar koyarak satabilirsin ama bunların yaptığı sorunsuz aracı alıp kmsiyle oynayıp 10 bin ekstra fiyat çekmek

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)