Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Led fara geçme zamanı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar kaliteli bir led ampul almak istiyorum ama benim far ampulu h4 degil 35 w lık armut tipi cbf lerde kullanılan duylu ampullerden S2 koduyla geçiyor bu ampul seçeneginde kaliteli bisey bulamadım H4 e çevirsem far tasını eritebilecegini söylüyorlar ne yapıcaz fikirleriniz varmıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    hocam sadece beyaz Led takacaksınız anlaşılan Ledi boşver..s2 philips armut yada halojen tip ampulle değiştir..yağmurlu havada Allaha emanet gidersin..

Alıntı schnitzel_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sadece beyaz Led takacaksınız anlaşılan Ledi boşver..s2 philips armut yada halojen tip ampulle değiştir..yağmurlu havada Allaha emanet gidersin..
    2 tane sis farım var onlar beyaz yanarken far sarı yanınca çok abes duruyor kullandigim yollarda aydınlatması bol yollar problem olacagını düşünmüyorum

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    armut tip için xenon kitler var youtube de izledim montajını ama dağılım çok berbat milleti kör edersin.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    merceksiz fara sonradan led ampül takan arabacilara iyi küfrediyorum. bence bu duruma yasal düzenleme gelmeli, insanı kör ediyor. ama motorda nasıl olur bilemedim.
    Thesinner83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armut tip için xenon kitler var youtube de izledim montajını ama dağılım çok berbat milleti kör edersin.
    ben konu sahibinin sadece led ampul değiştirmek istediğini anladım. aslında eğer
    motoru uygunsa(cbf'lerle aynı duyluymuş) sizin dediğiniz gibi Angel farlı xenon kit önerecektim.

Alıntı BikeManiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merceksiz fara sonradan led ampül takan arabacilara iyi küfrediyorum. bence bu duruma yasal düzenleme gelmeli, insanı kör ediyor. ama motorda nasıl olur bilemedim.
    Araç ampullerinin ledleri sag ve sol far aynalarina baktiginden dediginiz dogru ama motorda kısalar yukarı uzunlar aşagı baktıgından bu durum olmuyor zaten 1 kere selektör yersem söker atarım çünkü bende aynı durumdan şikayetciyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı schnitzel_34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben konu sahibinin sadece led ampul değiştirmek istediğini anladım. aslında eğer
    motoru uygunsa(cbf'lerle aynı duyluymuş) sizin dediğiniz gibi Angel farlı xenon kit önerecektim.
    Ustam onuda araştırdım ama mercek için far camını far gövdesinden ayırıp sonra silikonlamak gerekli çok meşakkatli iş

Motosikleti
    Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam onuda araştırdım ama mercek için far camını far gövdesinden ayırıp sonra silikonlamak gerekli çok meşakkatli iş
    anlaşılan motosikletinde yuvarlak yada kare cg farı mevcut değil. Oysa Hazır kitlerden almak daha iyi olurdu.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Led far düşük voltajda pırpır ediyor. Xenon kit bu videoda nasıl uygulandığı anlatılıyor.

https://youtu.be/EDrjQ2aGRns

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Bende bir tane s2 led vardi. Bulursam haber vereyim size

Motosikleti
    NC750X
    xenon ampül far tasını eritir led eritmez.. en güzeli far içeerisine mercek montajı yapmak/yaptırmak ancak yaptıracaksanız ortalama 800 tl gibi bir fiyata mal olduğunu önden hesap edip değip değmeyeceğine karar vermelisiniz..

Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir tane s2 led vardi. Bulursam haber vereyim size
    N11 den siparis verdim ustam cok tesekkur ederim düşünceniz için

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    hiç led far kullanmayıp ta sonrada taktırdığınızda çok hoş duygular içinde oluyorsunuz.
    hele o sellektör yaparkenki haz yok mu.
    sanki thor şimşek atıyor
    berk_cglr bunu beğendi.

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç led far kullanmayıp ta sonrada taktırdığınızda çok hoş duygular içinde oluyorsunuz.
    hele o sellektör yaparkenki haz yok mu.
    sanki thor şimşek atıyor
    Yarın görücez bakalım ☺

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)