Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R25 Far içi bar LED

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Merhaba, şu resimde gördüğüğünüz angel uygulaması bana çok abartı geliyor ancak altındaki, işaretlediğim şerit led gibi olan uzun led ışık çok hoşuma gidiyor, ucuz yollu şekilde nasıl bulabilirim? Aldıktan sonra nasıl takarım, daha önce yapmış olan veya yapmasa bile nasıl yapılacağını bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NC750X
    farı sök fırında ya da ısı tabancasıyla sürekli kontrol ederek ısıt önünü ve arkasını birbirinden ayır.. fazla ısıtırsan far erir..

şu üründen al https://tr.aliexpress.com/item/32966...chweb201603_55

uygulamanı yap ardından siyah cam silikonu ile güzelce tekrar kapat

oldu bitti..

tüm bunlarla uğraşmak istemezsen bu işi kusursuz yapan arkadaşım var özelden bana ulaş numarasını iletirim..
    Kendi motoruma mercek montaji yaptirdim bu arkadasa.. aydinlatmam yeni kasadaki orjinal led farli nc750x in ortalama 2 3 kati ustune cikti
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Arkadaşın dediği gibi sökerseniz tekrar montaj yaparken bitümlü(ziftli, bitumen) silikon kullanın. Orjinallerinde de bu kullanılır. Isıyla yumuşadığı için far camını far tasından ayırabilirsiniz.
    Normal siyah cam silikonu uygularsanız tekrar sökmek istediğinizde ısıyla sökülemeyebilir, zorlanırsınız.
    foxtrot bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Adamlar şöyle komple led versiyon yapmışlar çok hoşuma gitti
    https://tr.aliexpress.com/item/40000...chweb201603_53

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın dediği gibi sökerseniz tekrar montaj yaparken bitümlü(ziftli, bitumen) silikon kullanın. Orjinallerinde de bu kullanılır. Isıyla yumuşadığı için far camını far tasından ayırabilirsiniz.
    Normal siyah cam silikonu uygularsanız tekrar sökmek istediğinizde ısıyla sökülemeyebilir, zorlanırsınız.
    Bu tam anlamiyla kurumayan hamurumsu silikon sanirim bahsettiginiz.. ben de onu demeye calistim ama tam malzemenin adini bilmedigim icin siyah silikon demis bulundum 👍
    maktama bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)