Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gilera runner 180cc.. eski efsane..

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

13 Yasindan beri, resmi hastasi olarak 2 sene once Turkiyede istedigim tarzda, istedigim renk combinasyonunda hayal ettigim motoruma buldum..

Ama, biliyorsunuz Runner 180cc eski bir motordur. Yanilmiyorsam, Antalya/Istanbul bayilerine sadece gelmistir 2000 yillarinda. Ordan zaten herkes almis, ve ordan dagilmistir. Bu motoru bulmam icin, epey caba sarf etmistim. Cunku, benim istedigim Runner, tertemiz, fazla surulmemis, ve 0 degil ama guzel kondisyonda bulmakti.

Aylardir aradim, malum runner grubunda ve sahibinden.com'da sonra birtane buldum.. ama ozaman parayi denk getirememistim. Hollanda'da yasadigim icin, satan abiye lutfen yalvardim satma abi diye 2 ay bekledi sagolsun, istese satardi. Sonra birsiyle parayi yolladim, ve 2 haftanin icinde, motor benim icin alindi, ve kapali garajda bekledi.

Yazin da, doya doya bindim. O kalkisi ve sesi, hic bir motorla degismem. Ama motor daha bitmedi, seneye yazin FULL Malossi parcalari ve komple bir motor boyacisina boyatacam orjinal renkine. Sonra ozel Ingiltereden getirtim Stickersetler yapistirdigim zaman, Ayni fabrikadan cikmis gibi olacak insallah..

Fotoraflar:

Garajda..

Saygilar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

@tommygun

Yorum alalim ustad, hic bindin mi bunlardan
    adm12 ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Hayırlı olsun. Anlattığına göre bayağı iyi görünüyor diye tahmin ediyorum.
    Ancak, fotonun yüklendiği siteden midir nedir bende fotoğraflar açılmadı. Telefonda da açılmadı.

Kazasız belasız.

imgur den yukledim hocam

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    Hayırlı olsun. Ancak aklıma takılan bir soru var motosiklet yaşına göre bana biraz pahallı geldi fiyatın bu kadar yüksek olmasının sebebi nedir ? Bu arada resimler görünmüyor link atarsanız güzel olur saygılarla.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Imgur.com devlet tarafından engellenmiş... 5000 yıllık devlet aklı...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı efem09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

13 Yasindan beri, resmi hastasi olarak 2 sene once Turkiyede istedigim tarzda, istedigim renk combinasyonunda hayal ettigim motoruma buldum..

Ama, biliyorsunuz Runner 180cc eski bir motordur. Yanilmiyorsam, Antalya/Istanbul bayilerine sadece gelmistir 2000 yillarinda. Ordan zaten herkes almis, ve ordan dagilmistir. Bu motoru bulmam icin, epey caba sarf etmistim. Cunku, benim istedigim Runner, tertemiz, fazla surulmemis, ve 0 degil ama guzel kondisyonda bulmakti.

Aylardir aradim, malum runner grubunda ve sahibinden.com'da sonra birtane buldum.. ama ozaman parayi denk getirememistim. Hollanda'da yasadigim icin, satan abiye lutfen yalvardim satma abi diye 2 ay bekledi sagolsun, istese satardi. Sonra birsiyle parayi yolladim, ve 2 haftanin icinde, motor benim icin alindi, ve kapali garajda bekledi.

Yazin da, doya doya bindim. O kalkisi ve sesi, hic bir motorla degismem. Ama motor daha bitmedi, seneye yazin FULL Malossi parcalari ve komple bir motor boyacisina boyatacam orjinal renkine. Sonra ozel Ingiltereden getirtim Stickersetler yapistirdigim zaman, Ayni fabrikadan cikmis gibi olacak insallah..

Fotoraflar:

https://i.imgur.com/WFjRIy2.jpg

Garajda..

https://i.imgur.com/Wex85iv.jpg

Saygilar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

@tommygun

Yorum alalim ustad, hic bindin mi bunlardan
    Runner ile çok haşır neşir değilim ama bende Rks varken bir haftasonu Xmax 250,Xmax 400 ve Runner'lı bir arkadaşla gezi yapmıştık. Çok fena uzuyordu alet. Runner 180 miydi ya da farklı bir model miydi hatırlamıyorum. Bir de çocuk o Runner ile nasıl beceriyorsa teker yaptı.

@sey_47

@istanbuls_34

Hocam, ben bu motoru 9.000 TL'ye aldim.

@zekeriyaimam

@tommygun

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı efem09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://resmim.net/f/x09VAp.jpg

https://resmim.net/f/DxhUYK.jpg

@sey_47

@istanbuls_34

Hocam, ben bu motoru 9.000 TL'ye aldim.

@zekeriyaimam

@tommygun
    Fotograf icin brandayi cikarmis olsaydiniz tadindan yenmezdi bence :D

Hayirli olsun, guvenli ve keyifli surusler
    efem09 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hayırlı olsun, bir dönemin Peugeot 106 Gti modeli yollarda neyse onun motosiklet versiyonu bence bu. Ufak tefek ama hunharca gidiyor.
    efem09 bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Güle güle kullan. Çok güzel bir seçim olmuş. Hayalinin gerçekleşmesine 'de sevindim.
    efem09 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)