Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Dominar lastik tercihi

Motovento
    REKLAM ALANI
    KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Arkadaşlar selamlar,
    Dominar'ımın lastiklerini değiştireceğim. Mitas Sport Force+ düşünüyordum ama bugün servisi aradığımda kış geliyor Anlas Capra R al dediler. Açıkçası yaz/kış kullanabileceğim bir lastik bakıyorum. Yaza girerken tekrar lastik değiştirmekle uğraşmak istemiyorum.
    Otobandan işe gidip gelerek günde 70 km yol yapıyorum.
    Mitas Sport Force+'ın kışın yağmurda performansını bilen var mıdır? Ne önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Pilot road 4 kullanabilirsin. 120-160 ebatlarda fazla dengeni bozmuyor. Gene de orijinal ebatlarını değiştirmeden bakabilirsen daha iyidir.

Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Hocam güzel lastik ama diğerlerine göre 700-800 TL pahalıymış

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Rosso2 kullanıyorum ben sıcak havalarda kuru zeminde harika, ıslak zeminde ortalama diyebilirim kötü değil kesinlikle geçen hafta yağmurda dünyanın yolunu gittim hiç tereddüt etmedim güven veriyor ani gaz açmadım hiç tabi dikkatli kullandım

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Mitas var. Mennunum. Islakta iyi. Karda çok soğukta denemedim

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Bakin burada herkez birsey der. Bajaj gruplarina bakin mitastan sikayetcidirler cok fabrika hatali lastik çıkıyor burada her kafadan farkli ses cikiyor.

Siz bütçenizin elverdiği en iyi lastik almaya çalışan Pirelli michlen gibi. Ben pilot street kullaniyorum isinca vazifesini iyi yapan bir lastik. Islak performansi iyi bir lastik bakarsaniz ingilterede cok satanlardan cunku orta sertlikte hamuru var yani uzun omurlu ve isininca tutusu iyi. Birde yagmur oluklari basarili

Motosikleti
    Yamaha xmax 250,Bajaj Dominar 400,Mt07 Tracer
    Mitas Sport Force+ ları yaz/kış soğuk zeminlerde buzlanma durumları hariç yaklaşık 20bin km kullandım.
    Kısaca çok memnundum. Daha sonra değişiklik olsun diye benzer fiyat aralığında Pirelli Angel City taktırdım
    Mitas kadar memnun değilim,belki bir fikir vermiştir.

Pilot power 2ct kullanıyorum islak zeminde denemedim 1000 km civarı oldu.Havalar soğumaya başlayınca soğuk ve ıslak zemin performansını görücez.

Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Alıntı EUOGLU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakin burada herkez birsey der. Bajaj gruplarina bakin mitastan sikayetcidirler cok fabrika hatali lastik çıkıyor burada her kafadan farkli ses cikiyor.

Siz bütçenizin elverdiği en iyi lastik almaya çalışan Pirelli michlen gibi. Ben pilot street kullaniyorum isinca vazifesini iyi yapan bir lastik. Islak performansi iyi bir lastik bakarsaniz ingilterede cok satanlardan cunku orta sertlikte hamuru var yani uzun omurlu ve isininca tutusu iyi. Birde yagmur oluklari basarili
    Bir önceki motorumda pilot street vardı. 12bin km den sonra motoru sattım. satarken olukları hala derindi sadece rengi biraz solmuştu. Birkaç küçük kayma yaşadım ama gerçekten güzel lastikti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Bugün 2019 Mitas Sport force plus’ları taktırdım. Lastikdeposu’ndan 999 liraya aldım. Bostancı Buz motor’da da 100 liraya balansını yaptırıp taktırdım.
    Bajaj servisten fiyat aldığımda montaj dahil 1500 Lira fiyat vermişlerdi....

Motosikleti
    Yamaha xmax 250,Bajaj Dominar 400,Mt07 Tracer
    Hayırlı olsun 200-300 km.lik bir lastik rodajından sonra eminim ki çok memnun kalacaksın Mitaslardan.
    Bu arada balans dahil takmaya 100 lira vermişsin bedava bence bizim burada kapıyı 150 den açıyorlar.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Hayirli olsun mitaslarda guzeldir. Yorumlarinizi bekliyor olacagiz

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    Bugün 2019 Mitas Sport force plus’ları taktırdım. Lastikdeposu’ndan 999 liraya aldım. Bostancı Buz motor’da da 100 liraya balansını yaptırıp taktırdım.
    Bajaj servisten fiyat aldığımda montaj dahil 1500 Lira fiyat vermişlerdi....
    Hayırlı olsun, İki lastiğin de üretim tarihleri 2019 mu, ayrıca orjinal ölçüler mi? Ben de lastik alıcam, sırf asfaltta kuıllanıyorum. Uygun fiyatlı bir lastik lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Neyse, sitelerinde 2019 yazıyordu, ben de verdim siparişi.

Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, İki lastiğin de üretim tarihleri 2019 mu, ayrıca orjinal ölçüler mi? Ben de lastik alıcam, sırf asfaltta kuıllanıyorum. Uygun fiyatlı bir lastik lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Neyse, sitelerinde 2019 yazıyordu, ben de verdim siparişi.

Evet hocam ikisi de 2019 üretimi. Ben orijinal ölçülerinde aldım. ön 110-70-R17 arka 150-60-R17

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Anlas Capra R güzel lastik, yağmurda falan da kullandım. Aşırı gaz tepkisi olmayan motosiklet için üzmez diyebilirim, ama tabii ki Piot Road 4 yanında hava gazı ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Fotoları da yükleyim tam olsun

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Alıntı KILINC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoları da yükleyim tam olsun

Amme hizmeti

Motosikleti
    MT-07
    Şile-Ağva yollarında eskitmen dileğiyle

Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Sağolasın peyloride ben de neden gözükmüyor anlamamıştım 😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şile-Ağva yollarında eskitmen dileğiyle
    Eyvallah 👍🏻👍🏻😁😁😁

Yorumların ne hocam bizi bikgilendirirmisin? Bende düşünüyorum

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Angel City tavsiye ederim. Islak performansı da güzel olan bir lastik. Lastik ömrü daha uzun Anlas'a göre. Hem de sportif kullanım imkanı sağlar. Angel GT'den türetilmiş bir lastik.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)