Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Radar ve Emniyet Şeridi Mobese Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar, okulum dolayısıyla İkitelli-Maslak arası sürekli çevreyolunu kullanıyorum. Her seferinde emniyet şeridinden gitmek zorunda kalıyorum trafikten dolayı. Acaba o mevkiide arkadan yazan kamera var mıdır? veya Hız radarı var mıdır? Var ise arkadan yazar mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Valla ister istemez bazı yerlerde emniyet şeridine giriyorum ama yol rahatlar rahatlamaz normal şeride giriyorum.
    Bir iki ceza gelirse beli büker. Bilen bir arkadaş yeşillendirirse güzel olur.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    2 yildir Istanbul'da girmedigim emniyet seridi kalmadi cevreyollarinda, hic ceza yemedim, hic niye buradan gidiyorsun diyen de cikmadi, hatta 1. kopru'nun anadolu yakasi girisinde motosikletli polisler olur hep, yanlarindan korna selam verip ile gecerim
    berk_cglr ve espresso bunu beğendiler.

Omerius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt25 - XJ6N - cb650f - Speed Triple 1050
    arkadan çeken bir kameraya denk gelmiştim geçen ay. Bir ay boyunca kabuslar görmeme neden oldu ama hala ne gelen var ne giden ceza gelmedi. Belkide bir yerlerde gizlice faize biniyor.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Ne kadar doğru ne kadar değil bilmiyorum ama aslında motosiklet EDS cezası bir çok kez yazılıyor, fakat sistemde motosiklet olduğu belli olduğu için fiil olmuyor. Belli devletin vergi kazancını arttırmak istendiği dönemlerde işleme alınıyormuş .. diyordu bir arkadaşımın kocası ( polis ) .. hatta seyyar eds ile ceza yazılan motosikletler bile oluyormuş dönem dönem, yukarıdan gelen emire bağlı kısacası ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Kartal E5 te arkadan çeken EDS var.Yazıyormu bilinmez.Fakat bu EDS yazılımını güncelledi falan diyorlar bu ara dikkat etmek gerek.Benim HGS kolay okumuyordu.Pazar buluşmasında tüm geçişlerimi net okumuş. :(

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Son bir iki aydır arabalar için 2018 de yazılmış cezalar yeni tebliğ oluyor biliyorum ama motosiklet için hiç denk gelmedim.
    Umarım geçmiş dönemlere birden yazmazlar.

Motosikleti
    MT-07
    İstoç'u geçince Kuzey Marmara Otoyoluna bağlantı geldiği zaman 2. trafik levhasının aşağısında ve ondan sonraki eds arkadan çekim yapıyor. Yazar mı yazmaz mı orasına karışmam. O güzergahta arkadan çekim yapan başka kamera yok.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstoç'u geçince Kuzey Marmara Otoyoluna bağlantı geldiği zaman 2. trafik levhasının aşağısında ve ondan sonraki eds arkadan çekim yapıyor. Yazar mı yazmaz mı orasına karışmam. O güzergahta arkadan çekim yapan başka kamera yok.
    Teşekkürler bilgi için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)