Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 150 NS Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a herkese. Ben Karabükte üniversite öğrencisiyim. Okula git gel merkeze veya Safranboluya git gel yapmak için bu motoru alacağım yaza doğru da satacağım yani nereden baksanız en fazla 7-8 ay kullanırım. Sormak istediğim satmaya kalktığımda satılır mı piyasası var mı? Hazirana doğru satmak istiyorum. 15.000 km de alsam 18-19 da satsam gibi düşünün. Ayrıca alırken dikkat etmem gereken yerler var mı ilk motosikletim olacak çok bilgili değilim. Expretize falan götürülüyor mu bu motosikletler? Yoksa bir ustaya göstersem yeter mi? Teşekkürler şimdiden.

Ha bir de çok fazla kronik problemleri varmış sanırım. Krank kırma, 7000 devide gaz yememe gibi. Sizce başka bir motosiklet mi almalıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bütçe ne kadar?

8 i geçemem usta

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    NS150 bende vardı, krank problemi olan bir alet. Tavsiye etmem, kısa sürede satacağım zaten diyorsun bence YBR, Apache, NK150, CBF150 gibi modellere yönel.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Bajaj yetkili servisi 50 kağıda exper yapıyormuş. Kendindr kontrol edebilirsin. Youtubeda vardı bi video öyle bakarak aldık arkadaşıma şuan iyi durumda. Her şeye bakın en önemlisi tur atarken korkmayın bi gazlayın motorun sesini kontrol edin. Arkadan gelen titreşime bağlı plakalık sesi dışında bir şey yoksa sağlam sayılabilir. Tabii şans faktörüde önemli umarım düzgün bir satıcıya ve motoruna gözü gibi bakan birine denk gelirsiniz.

7 buçuk 8 e temiz cf moto 150 mk bulunabilir mi fiyatları yüksek biraz. 8 bine falan var ama 18 binde motor. Piyasası nasıldır satmaya kalkınca satabilir miyim?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    150 nk nın yedek parçaları çok pahalıdır hocam aklınızda bulunsun.

Çinli motor ucuz olur diye düşünmüştüm. Satilabilme konusunda ne diyorsunuz? Elden çıkar mı kolay?

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Alıntı ocen45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 nk nın yedek parçaları çok pahalıdır hocam aklınızda bulunsun.
    Fiyatlar aşırı pahalı gelmedi bana. Tamam 150NS kadar ucuz değil belki ama çok da uçuk değil. İstanbul'daysa zaten Oktay Motor var her türlü bakım&servis orda yaptırır, servis sorunu da yok. Anladığım kadarıyla şekli şemaline takılıyor arkadaş motorun o yüzden bence en uygun seçim NK150.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)