Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni yotube videom sizlerle

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam affedersin de geri zekalı mısınız?
    1. Sizde kask mevcut arkanızda neden değil?
    Bir de bunu yok gezdik ettik diye atıyorsun hiç ama hiç hoş değil yoksa 2. De sende ya takma ya da gezme ağa he kask yok para yok diyorsan da o zaman motoru sat git bi alt bir şey al fark ile kask alırsın
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    Alıntı motohazar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de bunu yok gezdik ettik diye atıyorsun hiç ama hiç hoş değil yoksa 2. De sende ya takma ya da gezme ağa he kask yok para yok diyorsan da o zaman motoru sat git bi alt bir şey al fark ile kask alırsın
    Kaskı olmayan hiçkimseyi arkama artçı alıp sorumluluğunu üstlenmem.Ama bunu insanlara hakaret etmeden güzel bir dil ile de ifade edebilirsiniz.
    Ayriyeten kişi kendinden sorumludur.(Kasksız hayatta motosiklet kullanmam)ve kullanan görünce de üzülürüm ama tekrar söylüyorum.Hiçkimseye hakaret etmeye hakkınız yok burası bir forum insanların kaynaşması birbirine yardımcı olması için.Elinizin atında klavye var diye istediğiniz harfleri arka arkaya dizemezsiniz...

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Tehlikeli işler bunlar. Videoyu youtubeden kaldırmalısın !

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    youtube calısmıyor pc'de diye yukardaki hakaretin nedenini merak ettıgımden mobilden girip baktım.

Öncelikle hakaret ederek eleştirdiğiniz için aynı soruyu ben size sorabilirim Sn. Motohazar.
    İnsanlarla etkileşim kurmanın hakaretsiz yolları da var.

The Best; lütfen merakımı mazur görün de ilk defa mı bir dişiyi arkanıza aldınız?

2 Motorcu 2 kız bulmus arkasına oturtmus da sevinçten video paylaşıyor gibi gözüküyorsunuz.

Ayrıca artçınızda kask yok , bende cok nadir de olsa kasksız artçı bindirdim ancak kız korkuyorum yapma diye bağırıyor siz devam ediyorsunuz.

Umarım ilerleyen yaşlarınızda bu problemlerinizi çözebilirsiniz.
    bursalıali, sutlusoda ve erensel bunu beğendiler.

umarim ileride evlenirde kiz cocugun olursa, onuda "ÜNİ"de kasksiz-koruma ekipmansiz motora bindirip gezdirirler ve korkuyorum dediginde ise daha cok gaza basarlar.

yapmayin etmeyin evladim, anladik gencsiniz kaniniz kayniyor, kendi caniniza ve anne babaniza acimiyorsunuz, bari arkadaslarinizin canlarina, anne babalarina aciyin.
    -ZERO- bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarim ileride evlenirde kiz cocugun olursa, onuda "ÜNİ"de kasksiz-koruma ekipmansiz motora bindirip gezdirirler ve korkuyorum dediginde ise daha cok gaza basarlar.

yapmayin etmeyin evladim, anladik gencsiniz kaniniz kayniyor, kendi caniniza ve anne babaniza acimiyorsunuz, bari arkadaslarinizin canlarina, anne babalarina aciyin.
    Bir musibet bin nasihattan iyidir abi ilk kazalarında anlarlar.
    UzunYolAdami ve sutlusoda bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Linc varmis dediler geldim, yazan arkadaslar cok hakli. Su linkleri birakayim.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/ka...tirdi-40912810
    https://t24.com.tr/video/motosiklet-...aralandi,20346
    https://www.haberler.com/otomobilin-...239364-haberi/
    http://www.alanyaadres.com/asayis/ko...di-h45941.html

ayrica, google.com -> kasksiz yolcu hayatini kaybetti -> Enter
    UzunYolAdami bunu beğendi.

Motosikleti
    Ben gerizekalı değilim ama anladığım kadarıyla sizde aşalık kompleksi var .Sanal mecra diye rahat rahat konuşuyorsun.Eleştirebilirsin hakaret edemezsin
    Burda forumun adminleri var yöneticileri var eğer yanlış görselerdi silerlerdi. Emek veriyorum hız yapmıyorum yine saçma sapan eleştiriler.Sizin Kıskandığınızı düşünüyorum Üyelik tarihinizede bakarak buralarda yeni ve forum kultürünüzden anlamadığınız kesin.
    Kafede otururken arkadaşlarım aradı cok uzak yuruyemiceklerini söyledi Bende gittim aldım ve hızım 30 40 . İlk defa motora binmiyorum ben 9 yasımdan beri 12 senedir biniyorum. Artçı kaskım hjc 1500 tl para verdim . Kocaelide yaşadığım için oraya gezmeye geldim malum artcı kaskı taşımıyorum yanımda görüşceğimizdende haberim yoktu.
    bu sözlerim tek sana kimse üzerine alınmasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    youtube calısmıyor pc'de diye yukardaki hakaretin nedenini merak ettıgımden mobilden girip baktım.

Öncelikle hakaret ederek eleştirdiğiniz için aynı soruyu ben size sorabilirim Sn. Motohazar.
    İnsanlarla etkileşim kurmanın hakaretsiz yolları da var.

The Best; lütfen merakımı mazur görün de ilk defa mı bir dişiyi arkanıza aldınız?

2 Motorcu 2 kız bulmus arkasına oturtmus da sevinçten video paylaşıyor gibi gözüküyorsunuz.

Ayrıca artçınızda kask yok , bende cok nadir de olsa kasksız artçı bindirdim ancak kız korkuyorum yapma diye bağırıyor siz devam ediyorsunuz.

Umarım ilerleyen yaşlarınızda bu problemlerinizi çözebilirsiniz.
    Hayır tabikide Neden ilk olsun ? Eglenceli bi insanım enerji dolu bunu karıştırmayın lütfen.
    Kask yok evet ama korkuyorum dediğinde hıza bakarmısınız kaç ile gidiyorum ?
    Ben anlamıyorum sanki bunu yazanların hepsi kendi şeridinde gidiyor aralardan girmiyor 80 km hızı geçmiyor 1 km mesafeyi 40 la artçısız gittim diye linç edilmediğim kaldı.

Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlk yorumu anlayan bir kullanıcı çünkü uzun yolcu harbi neyse arkadaşa geçeyim
    Alıntı The Best adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gerizekalı değilim ama anladığım kadarıyla sizde aşalık kompleksi var .Sanal mecra diye rahat rahat konuşuyorsun.Eleştirebilirsin hakaret edemezsin
    Burda forumun adminleri var yöneticileri var eğer yanlış görselerdi silerlerdi. Emek veriyorum hız yapmıyorum yine saçma sapan eleştiriler.Sizin Kıskandığınızı düşünüyorum Üyelik tarihinizede bakarak buralarda yeni ve forum kultürünüzden anlamadığınız kesin.
    Kafede otururken arkadaşlarım aradı cok uzak yuruyemiceklerini söyledi Bende gittim aldım ve hızım 30 40 . İlk defa motora binmiyorum ben 9 yasımdan beri 12 senedir biniyorum. Artçı kaskım hjc 1500 tl para verdim . Kocaelide yaşadığım için oraya gezmeye geldim malum artcı kaskı taşımıyorum yanımda görüşceğimizdende haberim yoktu.
    bu sözlerim tek sana kimse üzerine alınmasın..
    Şimdi bak geri zekalı mısın diye sordum değilim dedin olabilir geri zekalı olmadığına inana bilirsin hiç problem değil artçı kaskın 1500₺ değil 3000₺ bile olsa yada 100₺ de olsa o an var mı yok! Mevzu bitmiştir.

9+12 21 yaşındasın herhalde hafız
    Tamam hani benim sanal atarım varmış ya Hafız sen bi istersen bu doğu marmara taraflarına tekrar gelirsen izmit sakarya filan bana öm. at gel bak gör sanal da nasıl ım yüz yüze nasıl ım ayrıca numaramı da yolluyorum ö m ile

anlamadığım bir diğer konu ise elbette olumlu-olumsuz yorumlara cevap vermek en doğal hakkın ama senin yaşındaki birçok gencin yaptığı gibi hiç geri adım atmıyorsun, özeleştiri yapmıyorsun sadece haklı çıkayım da nasıl olursa olsun havasındasın.
    kasksız yolcu bindirmişsin ve alt tarafı 1 km yol gittim hızım da 40km idi diyorsun.
    sanki 40km ile kaza yapınca pamuklara sarmalayıp öyle düşüyorsun.
    ekipmansız yolcun saatte 40km ile kafayı kaldırama çarpsa beyni dağılır
    saatte 40km asfalta sadece 3 saniye yüzünü sürtse, yüz nakli yapacak yer kalmaz
    Saatte 40km ile kolunu bacağını 3 saniye asfalta sürtse ömür boyu doku kaybı ve sakat kalma ihtimali var.
    sadece şunu düşünmen yeterli, bir genç kız için yüz gözelliği herseydir, 40km ile pekala kask olmadan yüzü paramparça olabilir.

özrün kabahatinden büyük.

kanunlara göre gitsek yaptığın suç. mantıkla baksak yaptığın yanlış
    ayrıca youtube video atmışsın burda başlığını açmışsın nasıl olmuş diye soruyorsun.
    iyi bari bir dahakine altına not düş, iyi yorumlara açığım, diğer yorumları kendinize saklayın diye...
    daha hala neyi savunuyorsun anlamış değilim.

Motosikleti
    Haklisiniz tesekkurler
    UzunYolAdami bunu beğendi.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Ya arkadaşlar son zamanlarda halk arasında kullanılan (in) olan ''hocam '' diye hocam aşağı hocam yukarı diye bir hitap türetildi, ne hocası bu acaba Cami hocasımı? Okul hocasımı?antrenörmü? neden ve niçin bu hitap şeklini kullanmak icap ediyor, acaba daha uygun bir hitap şekli bulunamadığı içinmi? yapmayın allasen hoca lafını sadece ve sadece bu hitap şeklini hakedenler için kullansak daha iyi olur gibime geliyor,sözüm belirli bir kişiyi hedef almayıp tüm konuşmalarda bu hitap şeklini kullanan arkadaşlarımız için olup kesinlikle ''tenkit'' mahiyetinde olmayıp sadece bir nevi serzeniş bahabındadır.Herkese selam sevgi ve hürmetlerimle.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar son zamanlarda halk arasında kullanılan (in) olan ''hocam '' diye hocam aşağı hocam yukarı diye bir hitap türetildi, ne hocası bu acaba Cami hocasımı? Okul hocasımı?antrenörmü? neden ve niçin bu hitap şeklini kullanmak icap ediyor, acaba daha uygun bir hitap şekli bulunamadığı içinmi? yapmayın allasen hoca lafını sadece ve sadece bu hitap şeklini hakedenler için kullansak daha iyi olur gibime geliyor,sözüm belirli bir kişiyi hedef almayıp tüm konuşmalarda bu hitap şeklini kullanan arkadaşlarımız için olup kesinlikle ''tenkit'' mahiyetinde olmayıp sadece bir nevi serzeniş bahabındadır.Herkese selam sevgi ve hürmetlerimle.

Hocam,
    - Son zamanlar dediginiz son 15 yil mi mesela? Ne zaman girmis jargona ? Eksisozluk'e gore en az 2003 yilindan bu yana kullaniliyor, bana gore daha eski. 1997 yilinda ODTU'ye ziyarete gittigimde kantindeki dayi bile hocam demisti bana

https://eksisozluk.com/odtude-herkes...demesi--739313

- Kim hak ediyor sizce "Hocam" hitabini? Ogretmen mi ? Cami hocasi mi ? Herhangi bir seyi ogreten/anlatan/daha iyi bilen mi ?
    - Hocam lafini cok kullanirim, benim icin karsindakine saygi, hurmet, benden daha cok sey bilebilecegine dair bir hitaptir. Sonucta karsindaki insani tanimiyorsun ve herhangi bir konuda benden daha cok sey bilip bilmedigini disardan anlamiyorsam bu sekilde seslenebilirim, hicte gocunmam bundan.

Kisaca; sizin son cumlenizde yazdiginiz, selam, sevgi ve hurmet iceriyor benim icin "hocam" hitabi

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Yazılanları okuyunca eğlendim
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Forum ortamları linç girişimleri için bulunmaz bir mecradır,
    Yapılanın doğru olduğunu söyleyemem ama sizinde hakaret etmeniz pek olmamış.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Kaska 1500 veren eldivene de bi 300-500 sıkar 😊 21 yaşındasın altında mt07 var, Allah kaza bela göstermesin inşallah ama birinizin kanı hızlı akıyor diğerinin torku pek yüksek.
    Burada mesele hızın felan da değil yani yanlış anlama, dediğin gibi hiç birimiz masum değiliz hız vs yapıyoruz fakat ortada bir video var bi amaca hizmet etmiyor ve videoda ekipmanı tam olmayan sürücüler ve kask dahi takmamış artçılar var. Video amaçsız olduğu için izleyicinin dikkati bunlar üzerine yoğunlaşıyor 😉

Motosikleti
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaska 1500 veren eldivene de bi 300-500 sıkar �� 21 yaşındasın altında mt07 var, Allah kaza bela göstermesin inşallah ama birinizin kanı hızlı akıyor diğerinin torku pek yüksek.
    Burada mesele hızın felan da değil yani yanlış anlama, dediğin gibi hiç birimiz masum değiliz hız vs yapıyoruz fakat ortada bir video var bi amaca hizmet etmiyor ve videoda ekipmanı tam olmayan sürücüler ve kask dahi takmamış artçılar var. Video amaçsız olduğu için izleyicinin dikkati bunlar üzerine yoğunlaşıyor ��
    O degilde bendede 390 vardi sonra mt07 gecyim 25 km kullandim yaklasik cok dert acti sizdeyken nasildi?

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    linç girişiminde bulunan herkes kasksız da sürüyordur kasksız artçı da alıyordur. ama burada nedense farklı davranışlar içinde bulunuyorlar.
    The Best ve Sinan Aksu bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı navarin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam hacı sen yeter ki iste
    Sinan Aksu bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)