Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ARKA ÇANTA ÖNERİSİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, Mondial RX3i Evo motosiklet kullanmaktayım ve 3 lü çanta setini sökerek arka kuyruğa tek ve büyük bir arka çanta takmak istiyorum.
    Önerdiğiniz arka çantalar nelerdir ? Marka, Model vs..
    Teşekkürler şimdiden

Kolaçanın incelemesini yapmış olduğu alüminyum çantaları da düşündüm fakat hem fiyat olarak tuzlu hem de ağır geldi gözüme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hylaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegaso650,transalp650, cbf150,mct250,xtreme max150
    ben maxem sl45 almıştım, üst bagaj bağlama, sırt dayama falan tam takım ama yolda düşecekmiş gibi sallanıyor çok rüzgar alıyordu. Onu satıp ikinci el shad sh40 aldım, sırt dayama pedini de maxemden söküp shad a taktım rahat ettim. kendi kullandığımdır, tavsiyemdir.

Çok teşekkürler hocam ilgilendiğiniz için. ekledim listeme. fiyatı birazcık uçuk kalıyor benim için. 2. el bakacağım olmadı başka model bulmam gerekecek..

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    bu şimdi sizin bütçenize bağlı. bu gün 400 liraya shad sh40 alabiliyorsunuz. bir motorum da shad sh45 vardı dünyaları koyuyordum çok memnundum motorla birlikte gitti. şimdiki motorumada shad sh33 aldım gayet kaliteli ve sağlam. alacağınız 3 marka bana göre shad,kappa,givi olmalı. bakınbu markaların büyük hacimli çantalarını insanlar 9 10 seneye kadar kullanıyr belkide daha fazla. mesela dandik bir markanın 45 50 litre çantasını alacağınıza bu markaların 30 35 litreliğini alın ömürlük olsun. daha +larını -lerini uzun uzun yazarım ama kısaca almayın işte kötü çanta
    Quantrell bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Maxem sl 45 aldim memnun deilim. Öncelikle 2 kask almiyor xl beden. İkincisi zamanla mekanizmasi kendini salıyor arkada ses yaomaya basliyor.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    400 TL ye iyi bir markanın 40-45 litrelik çantası yok bu bir.
    Önceki iki motorumda da maxem sl 45 vardı (son motorum Rx3 tü), bende yanları söküp sadece onu taktım. Yakışıyordu, ve çok işime yaradı. Birini düz birini yan koyarsan iki kask alıyor. Ayrıca reflektör altları boş, ben oraya frene ve sinyallere bağlı led döşemiştim çok güzel görünüyordu.
    Yalnız, sırt dayama pek kullanışlı değil onu unut, az ağırca bir artçı yaslanırsa çanta montaj yerlerinden kırılabilir. Ben çanta ile tabla arasına ince lakin çokta yumuşak olmayan bir sünger koydum, sallantı ve ses olayını çözdüm.
    Bir hatırlatma daha, evo nun o çanta bağladığın tabla çokta sağlam bir malzeme değil, çantanın tablasını sabitlemek için vidaları biraz fazla sıkınca o tabla vida yerlerinden çatlayabilir.
    Sonuç olarak imkanın varsa git daha iyi bir çanta al, yoksa sl45 tam bir f/p ürünüdür.
    Quantrell bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Motosikletim Satılık Arkadaşlar.Acil.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-2017-model-euro4-abs-li-bajaj-pulsar-ns200-sifir-gibi-732204278/detay/

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam flood yapmasan diyoruz; eski konuları hortlatıyorsun ya da alakasız konulara yazıyorsun.

Yorumlarınız için teşekkürler dikkate alacağım.

Çanta bağlama tablası güvenilir değil mi o zaman ? yani içerisinde fazla yük verdiğimde kask dışında kamp veya gezi ağırlığı ile doldurduğumda risk faktörü yüksek diyebilir miyiz ? ve sabitlemek için herhangi bir öneriniz var mıdır rx3 de ?

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Quantrell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlarınız için teşekkürler dikkate alacağım.

Çanta bağlama tablası güvenilir değil mi o zaman ? yani içerisinde fazla yük verdiğimde kask dışında kamp veya gezi ağırlığı ile doldurduğumda risk faktörü yüksek diyebilir miyiz ? ve sabitlemek için herhangi bir öneriniz var mıdır rx3 de ?
    Evet çok sağlam bir malzeme değil, 7-8 kiloyu aşmamanı öneririm. Bir de çanta üstündeki bagaj bağlama aparatının vidalarını daha kalın ve uzunu ile değiştir

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 TL ye iyi bir markanın 40-45 litrelik çantası yok bu bir.
    Önceki iki motorumda da maxem sl 45 vardı (son motorum Rx3 tü), bende yanları söküp sadece onu taktım. Yakışıyordu, ve çok işime yaradı. Birini düz birini yan koyarsan iki kask alıyor. Ayrıca reflektör altları boş, ben oraya frene ve sinyallere bağlı led döşemiştim çok güzel görünüyordu.
    Yalnız, sırt dayama pek kullanışlı değil onu unut, az ağırca bir artçı yaslanırsa çanta montaj yerlerinden kırılabilir. Ben çanta ile tabla arasına ince lakin çokta yumuşak olmayan bir sünger koydum, sallantı ve ses olayını çözdüm.
    Bir hatırlatma daha, evo nun o çanta bağladığın tabla çokta sağlam bir malzeme değil, çantanın tablasını sabitlemek için vidaları biraz fazla sıkınca o tabla vida yerlerinden çatlayabilir.
    Sonuç olarak imkanın varsa git daha iyi bir çanta al, yoksa sl45 tam bir f/p ürünüdür.
    n11.comda 400 liraya shad sh40 vardı indirim ile. ben 299a sh33 aldım o zaman keşke sh40 alsaymışım. şuanda 522 liraya buldum en ucuzunu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)