Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Suzuki GSX-250 R İncelemesi | Böyle GSX-R olur mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kadar viraj çalışıyorum piste de giriyorum R25'in neredeyse dibini tüm sınırlarını bile gördüm güvenli sürüş denen şey trafikte asla yok.
    eğer trafikteyseniz gerçekten güvenli sürüş diye birşey yok
    150 km/h hızla kurtulduğunuz yerden ertesi gün aynı yerde 40 km/h ile kaza yapıp yaralanabilirsiniz.ister inanın ister inanmayın ne zaman ne olacağı belli değil,çünkü güvenli sürüşü siz belirlemiyorsunuz trafikteki araçlar belirliyor bizim ülkede bu rezalet trafik kültürü yüzünden güvenli sürüş denilen şeyi hiçbir zaman göremiyeceğiz.
    en güvenli sürüş bence trafiğe kapalı alanlardır

güvenli sürüş eğitimi alırsınız
    güvenli sürüş eğitimi aldığınız gibi
    trafikte sürersiniz fakat o da ? sırf böyle sürdüğünüz için dallamanın biri önünüzden 100 yıl dusunsenizde aklınıza,hayalinize gelmeyecek yerden yasak u dönüşü yapar

motosikletinizin sınırlarını görmüş olsanız bile piste 180 190 viraj(r25 için) dönmüş olsanız bile sırf pist,trafiğe kapalı alan olduğu için aslında o yüksek hızlarda bile güvenli sürüş yaparsınız
    ne bariyer ne kavşak ne trafik ışığı ne refüj ne de saçma sapan katil sürücüler(araba motor dahil)
    vardır bu ortamda güvenli sürüş dediğiniz şey trafikte yok bunu bence herkes anlamalı :D
    güvenli sürüşü sizin belirlediğiniz tek zaman/yer/alan/bölge artık neyse orası trafiğe kapalı alandır bunu unutmayın

not: tamamen kendi fikirlerimdir
    bir düşününce bana hak vereceksiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Gsx 250r konusu lazımdı foruma iyi oldu topspeedciler beğenmiyor saygi duyuyorum eyvallah ama kullanicilardan özgün yorumlar alabilirsek güzel olur. İncelemelerde beğenilen bir motosiklet
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    ben oğluma aldım geçene sene nisan ayında.aletin konforu yol tutuşu duruşu titreşim oranı çok çok iyi.diğer motorları bilmem bende de 250lilk maxiscotter var o da 140 dip gaz ypıyor ve bu hız bence 250cc bır alet ıcın gayet uygun fazlası zarar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler