Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 motor arasında kaldım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet abilerim dostlarım ; 0 motor alıcam bayiden 2018 model taksit imkanı ile 2 motor arasında kaldım 1:Cf moto 150 Nk
    2: Pulsar 200 Ns sizce hangisi görünüşüde önemli benim için hız pek fazla önemli degil 120 130 rahatla yetiyor bana şehir icinden cikmiyorum zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hylaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegaso650,transalp650, cbf150,mct250,xtreme max150
    iki motoruda kullanMAdım, ama teknik veriler bana BAJAJ Pulsar 200 Ns aldırırdı.

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsxr1000 2016:Zx10R
    Alıntı Lostmek2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abilerim dostlarım ; 0 motor alıcam bayiden 2018 model taksit imkanı ile 2 motor arasında kaldım 1:Cf moto 150 Nk
    2: Pulsar 200 Ns sizce hangisi görünüşüde önemli benim için hız pek fazla önemli degil 120 130 rahatla yetiyor bana şehir icinden cikmiyorum zaten.
    Daha önce motosiklet kullandınız mı keşke belirtseydiniz.
    Eğer kullanmadıysanız bence 0 almak yerine 2. el almanız daha iyi olacaktır.(Allah büyük kazadan korusun illa bunun ufak tefek düşüp kalkması olacak o yüzden diyorum)
    Aradaki fiyat farkınada güzelce ekipmanlarınızı dizersiniz.

Daha önce şahsi motorum olmadı ama abimin cbr250 sini çok fazla kullandım 7 bin km civarında 0 almamin sebebi ise taksitle alabilmem nakit param 5 bin tl var gerisini taksit yapicam ekipmanlarım dizili zaten.

desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsxr1000 2016:Zx10R
    Alıntı Lostmek2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce şahsi motorum olmadı ama abimin cbr250 sini çok fazla kullandım 7 bin km civarında 0 almamin sebebi ise taksitle alabilmem nakit param 5 bin tl var gerisini taksit yapicam ekipmanlarım dizili zaten.
    Anladım 2 motor hakkında da bilgim olmadığından yorum yapamayacağım ozaman.
    Ama illaki 2sinide kullanmış + ve - lerini size anlatacak birileri çıkacaktır.
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Motosikleti
    R25
    150 lik motor ile 130 u rahat göremezsiniz son hızı o olur. 200 ns mantıklı hem 2. Eli rahat gider hemde sizi belli bir süre götürür. 150 likten çabuk sıkılırsınız ve görünüş olarakta ns daha güzel duruyor. Uzun yol yaptığınızda da yormaz. 150 lik olsun şekil önemli derseniz hiç borca harca girmeden 15-20 bin km de Apache alınabilir.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bu 2 motor arasında bajaj pulsar 200 ns daha mantıklı olacaktır

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Madem taksitle cf moto 250 düşün bakalım

Motosikleti
    MT-07
    Tecrübem yok ise nk150’yi al. Hem daha güzel görünür hem de daha güzel durur(frene basınca). Pulsarın kronik sorunlarını geçtim, hem gaza getiren bir motor hem de durma işlemi biraz nazlı. Çoğu pulsar sahibi kafadan gömmüştür sağa sola. Çalıştığım yerde bir abi vardı. Bize bakarak heves edip pulsar 200 aldı eski kasa. Bayram tatilinde kaza haberini aldık. Sana tecrübe etmek için üstünde atacak olan değil de üstünde tutacak olan motor lazım. Şimdiden hayırlı olsun. Temiz bir çift lastik ile yaz-kış demeden abs ile keyifle sürersin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)