Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet.net neden organizasyon düzenlemiyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında geleneksel Yuvacık gezilerini Alper abi yapardı, sonra bende geleneksek iftar buluşmaları düzenledim ki 2.'yi yaptıktan sonra devamı gelmedi.
    Bahane üretmiyoruz, bu bizim görevimiz değil zaten, ama tamamen gönüllülük esasıyla yapmaya çalıştığımız organizasyonlarda dahi bir çok problem yaşadık.
    En basit örneğiyle tam sayısını hatırlamasamda 40-45 kişinin katıldığı iftar yemeğinde ücretini ödemeyen 3 kişinin parasını ben kendim ödedim.
    Velhasıl, 3-5 kişilik gruplar iyidir
    O üç kişiliği yiyen bellidir aslında. Bence adının baş harfi M,iri yarı uzun saçlı..ama söylemicem kim olduğunu... �� ��
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Çok merak ettim söle bea kendini tarif etmişin ama harfler tutmuyor

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada anlaşan kişilerin whatsapp grupları var ama 3-5 kişilik arkadaş grubu.

Forum olarak bildiğim kadarıyla öyle birşeyimiz yok. Zaten forumda birbiri ile sıkıntısı olmayan 10 üye bulamazsın :D

İzmirde RC tarzı ya da facebook sayfalarında cok fazla bulusma grubu var, istanbulda da vardır illaki. Facebook özellikle bu konuda cok aktif.
    Hocam bu izmirdeki en aktif gruplar hangileri. Bu konuyu takip ediyorsun sen sanırım. Geçen haftalarda Motobrothers ve İzmir versys grubu olarak Mordoğana sürdük ama çok çok zor toparlanıyorlar. Hadi deyince birşey yapamıyorsun. Aktif spontane takılan yerinde durmayan grup lazım bana. İstanbulu özledim yemin ederim..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok merak ettim söle bea kendini tarif etmişin ama harfler tutmuyor
    İri yarı degilim,adımın baş harfi m değil,üç tel saçım var onlar da uzun değil..
    Nasil kendimi tarif edeyim yahu... ����
    Erdem bilir onu sen tanımazsın.. ����
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O üç kişiliği yiyen bellidir aslında. Bence adının baş harfi M,iri yarı uzun saçlı..ama söylemicem kim olduğunu... �� ��
    Yok abi ondan 5 kişilik menü fiyatı alıp 7 kişilik menü verdik, işletme ile öyle bir anlaştık ilk başta onun için özel olarak
    Samet Ağır bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bİ DEFA KÖFTE yemeye gittik bir defa da iftar a gittik iftar 2010 yılında karamürsel de yapıldı
    köfte yediğimiz zaman adam başı 25 tl idi sınırsız köfte hayatımda hiç bu kadar köfte yediğimi hatılamam
    bi defa da yelek için buluşma yapıldı ona katılmadım bir dünya tantana olmuştu
    kalabalık grup sürüşleri çok tehlikeli oluyor millet fermuar düzeni'nde sürüş yapmıyor ortalık karışıyor

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bİ DEFA KÖFTE yemeye gittik bir defa da iftar a gittik iftar 2010 yılında karamürsel de yapıldı
    köfte yediğimiz zaman adam başı 25 tl idi sınırsız köfte hayatımda hiç bu kadar köfte yediğimi hatılamam
    bi defa da yelek için buluşma yapıldı ona katılmadım bir dünya tantana olmuştu
    kalabalık grup sürüşleri çok tehlikeli oluyor millet fermuar düzeni'nde sürüş yapmıyor ortalık karışıyor
    Fermuarın güvenli olduğu söylenir ve güvenli olduğunu sanıyorsunuz fakat kesinlikle güvenli değil. Bu doğru bilinen yanlıştan dolayı toplu sürüşlere kesinlikle katılmıyorum. Olması gereken; grubun 3-4 kişilik gruplara bölünmesi ve arada 3er-5er dakika kalacak şekilde seyahat etmeleri.

Uzun motosiklet grupları trafikte diğer araçlar için de zorlayıcı oluyor. En basitinden şerit değiştiremiyorlar.
    F54 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende kalabalık sürüşleri sevmiyorum kendi takıldığım grup bile 5 kişi ve bu 5 kİŞİ AYNI ANDA sürüş yapamadık max 3 kişi yi pek geçmez arabayla da gelen oluyor

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)