Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Duke 690 2016-2019 TR'de yok mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Baslıkta belirttiğim gibi Duke 690 Türkiye'ye hiç gelmedi mi? Yoksa hiç yaygın değil mi sadece?
    https://www.hizliresim.com/q1y52yq bu kasa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT25 2016
    var ama az var sanırım. yazın sahibindende 2018 ve 2016 model iki ilan vardı.
    tüküç bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/KTM_690_Duke

Tek farli olan ve duke 390 a benzeyen sizin sordugunuz kasa 690 4. Nesil olrak geciyor...ara sira sahibindende ilanlari oluor.2012-2018 kasalar.ben hic ilanda 2018 gormedim sanirim satilmadi pahali oldugu icin.en son fordugum 2016 modeldi...

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    var hatta teste bile açtılar orange day de.hatta 1 hafta önce yolda gördüm yıllar sonra.led far farklı lcd ekranlı güncellenmiş versiyon.tabiki tutmadı tutamazda 1 silindirli vibratör makinası doğal olarak.o yüzden 790 çıkarttılar 2 silindirli.kısa mesafe eğlence makinası fiyatta şişik olunca talep görmesi zor

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Tam şehir içinde it kopukluk yapma motoruymuş. Maşallah tek silindirde 73 hp güç, 74 nm tork.
    espresso bunu beğendi.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam şehir içinde it kopukluk yapma motoruymuş. Maşallah tek silindirde 73 hp güç, 74 nm tork.
    Birde bunun üstüne Mt07 den 30 kg daha hafifmiş.
    tommygun bunu beğendi.

Ben diğer insanların aksine tek silindir yüksek cc makinalara bayılıyorum, hele ki KTM'nin bunu ne kadar iyi yaptığını gördükçe içim kıpır kıpır oluyor. O kadar güç ve torkun sadece 160kg gibi bir ağırlıkta olması (benim duke 250 ile aynı neredeyse)çok hoş. Ayrıca 690 duke R modeli de yazılım olarak da dopdolu gozukuyor. Şahsen bir tanesinin sahibi olmayı çok isterdim. Çok ilgi çekici.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    2016 yılına kadar geldi artık getirmiyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:48 ----------

Yaygın değil sayılı var, ben 2015 yılında 2013 model aldım ikinci el olarak 7 yıldır biniyorum.
    Namı hilti böbrek taşı sorunu yaşamazsın .
    Alışınca titreşime ( bana göre titreşim çok yok)vazgeçemezsin.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    2016 sonrasında motorda ciddi revizyona gidip hacmi, gücü, torku arttırmışlar, titreşimi bayağı azaltmışlar (balansör şaft ekleyerek.)

Titreşim konusunda, vibratör makinesi tabirine katılmıyorum. Hasmet'in de dediği gibi titreşim konusunda güzel gelişmelere imza attıklarını da araştırdığımda ve incelemelerde gördüm. Tabi umarım binip denemek de nasip olsa keşke..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bizzat kullanmadim. Lakin titresim ciddi seviyede olmasa motora balansor saft eklemek gibi ciddi bir degisime gitmezlerdi kolay kolay, cunku ekstra maliyet, komplikasyon, verimi azaltan bir degisim.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Alıntı tüküç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baslıkta belirttiğim gibi Duke 690 Türkiye'ye hiç gelmedi mi? Yoksa hiç yaygın değil mi sadece?
    https://www.hizliresim.com/q1y52yq bu kasa.
    Geçtiğimiz yıl içinde 2tane ilan görmüşlüğüm var ki onlarda uzun zaman satılmadılar, birtanesi vardı çok istedim onu ama anlaşamamıştık sahibi ile.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)