Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

V Weekend Motoring 2019 | Motosiklet Özel | Türkiye'nin En Pahalı Motosikletleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba !

İntercity İstanbul Park'ın ev sahipliği yaptığı V Weekend Motoring etkinliğine katıldık,vlog tadında bol klipli bir video yaptık.Organizasyonun son günü çekilen videomuz sadece 1 gün gibi kısa bir süre sonra sizlerle.Etkinliğin çoğunluğunu otomobiller oluştursa da motosiklet severler için böyle bir video derledik.Bu arada videoda bizi yalnız bırakmayan Sevgili Utku Cihan Kantar'a da çok teşekkür ederiz.

En beğendiğiniz klip ve stand hangisiydi ? Yorum kısmına cevabınızı yazarsanız memnun olurum.

Videomuzu beğendiyseniz kanalımıza abone olmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayın

İyi Seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=I1HiVD9MT4s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Öncelikle lafım şahsınıza değil @MetinRR;

Ama bu türden yabancı özentisi, yabancı dildeki laflara kıl oluyorum.
    Ne demek "V weekend 2019" !!!

Türkçe tam karşılığı var üstelik.
    "V hafta sonu 2019".

Etkinliğin adına uyuz olduğum için bu kez videonuzu seyretmedim.
    Herhalde daha sonrada seyretmem...
    bursalıali bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"V hafta sonu 2019".

Haklısın ancak sen sahip olduğun dili globalde kabul ettiremezsen yapacak birşey yok. Etkinlik kurumsal ve dünya çapında bir etkinlik, en azından amacı o her yıl daha da büyüyor ve büyüyecek. Adam koskoca F1 pistini halk yararlansın diye etkinlik için kullandırtıyor. Katılan markaların hemen hemen hepsi global, firmalar katılırken merkezlerini bunu bildiriyor ve destek istiyor bununla alakalı.
    MetinRR bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    kızlar dakika kaçta beni oyalama metin
    UzunYolAdami ve MetinRR bunu beğendiler.

Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"V hafta sonu 2019".

Yorumunuz için teşekkürler,motosikleti beğenmeyip inceleme videosuna "dislike" atan arkadaşların da bulunduğu Youtube camiasında herhangi bir videoyu izleyip izlememe özgürlüğüne sahipsiniz.Eğer ileride bu tarz bir organizasyon düzenlersem ismini tamamen Türkçe koyacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:35 ----------

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızlar dakika kaçta beni oyalama metin
    Video kapağı işe yaradı demek ki

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın ancak sen sahip olduğun dili globalde kabul ettiremezsen yapacak birşey yok. Etkinlik kurumsal ve dünya çapında bir etkinlik, en azından amacı o her yıl daha da büyüyor ve büyüyecek. Adam koskoca F1 pistini halk yararlansın diye etkinlik için kullandırtıyor. Katılan markaların hemen hemen hepsi global, firmalar katılırken merkezlerini bunu bildiriyor ve destek istiyor bununla alakalı.
    Etkinlik Türkiye halkına yönelik mi yapılıyor yoksa küresel firmalara yönelik mi?
    Anlayamadım şimdi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinlik Türkiye halkına yönelik mi yapılıyor yoksa küresel firmalara yönelik mi?
    Anlayamadım şimdi.
    Vural Ak'ın amacının halkı eğlendirmek olduğunu düşünmüyorum. Bu adam İntercity'nin sahibi yani ne kadar global araç üreticisi var ise çalışıyor onlar ile. Adamın uzun süreli kiraladığı F1 ve büyük organizasyonlara ev sahipliği yapmış üst düzey bir pisti var. Adam bu etkinliği bence hayrına yapmıyor b tamamen adamın kendisi ve şirketi adına yaptığı bir PR çalışması. Üste konarak gidildiğinde bu ileriki dönemlerde çok büyük organizasyonlara ve misafirlere kapı açar dolayısıyla Türkçe yapmaması gayet normal. Adam kendi araçlarını sergiliyor, hedefleri ile alakalı tanıtımlar ve sunumlar yapıyor. Ama takdir etmek lazım sadece bunu zengine ve belli bir kesime açabilirdi, o ücret kabul etmeden halkla da paylaşıyor bunu.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Konu nerden nereye gelmiş takıldığınız şeylere bak.

10 numara bir organizasyondu. Sabah gidip akşama kadar dolaştık fakat yine de gezemediğimiz yerler oldu. Arabalar , motosikletler , gösteriler muhteşemdi. İnsanların ailesiyle , kız arkadaşıyla gidip rahatlıkla vakit geçirebileceği güzel bir etkinlik oldu.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Tanıtım hedefiyle çok içerikli enfes bir etkinlik yapılmış. Anadili İtalyanca olan Milan'da "EICMA Motorcyle Shows" adı altındaki etkinlik rahmetli Barkın Bayoğlu'nu misafir ediyorsa, ülkemiz sınırları içerisinde icra edilen bu etkinlikte bir çok yabancı uyruklu misafire de ev sahipliği yapmıştır kuşkusuz. Uluslararası markaların barındığı ancak bir ulua yönelik etkinli, pek verimli olmayabilir. Bu gibi etkinliklerin reklam dışındaki önemli amaçları bilgi ve sosyokültürel paylaşımıdır. Yerine getirmiş ve herkesi keyiflendirmişler gördüğüm kadarıyla. Bu gibi etkinlikler çoğalmalı.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Çok güzel bir etkinlik oldu. Her şey harikaydı

çok güzel ama motolar çok pahalı :(

Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıtım hedefiyle çok içerikli enfes bir etkinlik yapılmış. Anadili İtalyanca olan Milan'da "EICMA Motorcyle Shows" adı altındaki etkinlik rahmetli Barkın Bayoğlu'nu misafir ediyorsa, ülkemiz sınırları içerisinde icra edilen bu etkinlikte bir çok yabancı uyruklu misafire de ev sahipliği yapmıştır kuşkusuz. Uluslararası markaların barındığı ancak bir ulua yönelik etkinli, pek verimli olmayabilir. Bu gibi etkinliklerin reklam dışındaki önemli amaçları bilgi ve sosyokültürel paylaşımıdır. Yerine getirmiş ve herkesi keyiflendirmişler gördüğüm kadarıyla. Bu gibi etkinlikler çoğalmalı.
    Sizin de söylediğiniz gibi etkinlik bir çok yabancı misafir ağırladı.Umarız bu tarz etkinlikler hem tekrarlanır hem de çoğalır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler