Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2018 Yamaha YZF -R6 Motosiklet İncelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba !

Türkiye'de ilk yapıp "yeni kasa" Yamaha YZF-R6'yı incelemek üzere teste aldık.Videoda da söylediğimiz gibi piste çıkaramadığımız için özür dileriz.Motosiklet tam anlamıyla "EFSANE".

Youtube kanalımıza abone olursanız ve videomuza yorum yaparsanız sevinirim.

İyi Seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=tjvcveexB2Q
    gckumbasar, VTAkbay, 68charger ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Diğer rakipleri ile sadece görünüş kıyaslaması yapıldığında, çevremdeki 10 kişiden 9'u Yamaha'nın R serisini seçer. Görünüş dehşet, gidiş gayet güzel. Duruş zaten bir o kadar öyle. En sevdiğim SuperSport kategorisinde motosikletdir kendisi. Şuan da her ne kadar kendisine sahip olamayıp aynı motor bloğunu kullanan modeline sahip olsam da, şuraya yazıyorum. İnşallah bir gün piste yakın ve her haftasonu çıkabileceğim günlere geldiğimde tek pist motorum olacak kendisi. O günler geldiğinde, buraya bakar duygulanırım artık. Kalın sağlıcakla, iyi anlatım ve hoş görüntüler için teşekkürler Metin.
    gckumbasar ve MetinRR bunu beğendiler.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Fz6 motor blogu, 15 sene onceki R6 motor bloguyla ayni yalniz.
    Simdikine benzemiyordur sanirim.
    MetinRR bunu beğendi.

Alıntı VTAkbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer rakipleri ile sadece görünüş kıyaslaması yapıldığında, çevremdeki 10 kişiden 9'u Yamaha'nın R serisini seçer. Görünüş dehşet, gidiş gayet güzel. Duruş zaten bir o kadar öyle. En sevdiğim SuperSport kategorisinde motosikletdir kendisi. Şuan da her ne kadar kendisine sahip olamayıp aynı motor bloğunu kullanan modeline sahip olsam da, şuraya yazıyorum. İnşallah bir gün piste yakın ve her haftasonu çıkabileceğim günlere geldiğimde tek pist motorum olacak kendisi. O günler geldiğinde, buraya bakar duygulanırım artık. Kalın sağlıcakla, iyi anlatım ve hoş görüntüler için teşekkürler Metin.
    Rica ederim

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazcık gitmeyen versiyonu o kadar :D

Motosikleti
    Yok
    Dosdum emeğine sağlık.keşke daha ışıklı bi ortamda çekseydin .motorun rengi ni ön plana çıkarmak varken karanlıkta kaybolmuş..sırf egzoz sesi için oto park olmamış..en azın dan otobanda devirlen mesini tork unu birazcık test edebilirdin ..iyi günler

Alıntı Ercü5259 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dosdum emeğine sağlık.keşke daha ışıklı bi ortamda çekseydin .motorun rengi ni ön plana çıkarmak varken karanlıkta kaybolmuş..sırf egzoz sesi için oto park olmamış..en azın dan otobanda devirlen mesini tork unu birazcık test edebilirdin ..iyi günler
    teşekkürler,sıkışan trafik ve trafik kuralları yüzünden otoyollarda test etmek videoda olduğu gibi kısıtlı oluyor.En yakın zamanda pistlerde incelemek için koşturuyoruz.

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla R6'nın 2006 modeline kadar FZ6 ile birebir aynı bloklar, sonrasında farklı egzantrik boyu ile süpab süreleri ve sıkıştırma oranları ile sadece yükseltme yapıldı ve daha yüksek beygir elde edildi. Ama olsun be hocam biz yine sürerken aldığımız zevke bakalım

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Motor tumuyle yenilenmis 2006'dan itibaren. Eski R6 motoru da Fz6'da kullanilmaya devam etmisti.

https://www.motorcyclenews.com/news/...a-r6-timeline/

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Bu güzel inceleme videosu için teşekkürler Metin. Ellerine sağlık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler