Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil Yardım!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Merhaba Arkadaşlar,

Ehliyetimi 29 Eylülde alacağım. Ehliyetsiz kullanmamak için motosikletimi arkadaşımın garajına koyduk ve şimdi kendisi askere gideceği için motosikleti almam gerekiyor. Motosikletim şu an Yenisahra' da ve 4.Levent'e getirilecek. Ücreti dahilinde bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise çok mutlu olurum.

İyi günler dilerim herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kolay kolay kimse risk almak istemez bence. Çevrenizde varsa yükleyebileceğiniz bir araç sahibi, yakıt parasını vererek o şekilde halletmeniz daha mantıklı gibi.

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Onu ben de düşündüm fakat çok maliyetli oluyor. Motosikletin sigortası var zaten. Bir problem olacağını zannetmiyorum

İstanbul da değilim olsa idim ücretsiz şekilde yardımcı olurdum bakalım belki bir arkadaş çıkar aslında yaptığınız son derece güzel bir davranış ehliyetsiz yola çıkmıyorsunuz birileri yardımcı olur umarım

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Kendi hayatımı geçtim başkalarının hayatını riske atmaya gerek yok. Çok teşekkür ederim güzel düşünceniz için. İyi günler dilerim

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Motosiklet çekici çağırın, isterseniz özelden numara verebilirim. (Tahminim 120-150TL bir fiyat çıkarırlar. Daha ucuzu da bulunur büyük ihtimalle...)

Motosikleti
    BAJAJ BOXER
    Çok uzak değilse minibüs şeklinde motosiklet ambulansı 70-80 tl alır tahminen kaç km

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    16,7 km toplam yol. Fiyat alabileceğim bir iletişim numarası var mıdır?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Köprü geçmeli bir güzergah, en kısa 17 (1. köprü) en uzun 24km (2. köprü), 4 sene önce motosiklet çektirmiştim İstanbul'da 80TL vermiştim. Bugünlerde 80TL hizmet veren varsa çok kelepirdir, numarasını iletirseniz lazım olduğunda kullanalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

Alıntı jrpadawan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16,7 km toplam yol. Fiyat alabileceğim bir iletişim numarası var mıdır?
    Bendeki numara +90 (532) 484 01 28, Maslak Oto Sanayi'de Atalay (motosiklet çekici), bir sorun bakalım kaç para isteyecekler?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Sonradan şuna şuna çektirdim şu kadar para verdim diye dönüş yaparsanız sevinirim; daha uygun fiyatlı alternatifler varsa bilmek isterim.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    özele bak ben yardımcı olurum
    Cyan bunu beğendi.

Araç sürebilmek başka birşeydir,ehliyet sahibi olmak başka birşeydir.Ehliyeti olup araç süremeyen bir sürü insan tanıyorum.
    Her ehliyetsiz sürücü başkasının hayatını riske atacak diye birşey kesinlikle yoktur.Ama kurallar gereği ehliyet almak gerekmektedir.

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    @berk_cglr yardımcı olacak arkadaşlar hızlı desteğiniz için teşekkür ederim. İyi günler herkese
    berk_cglr ve Cyan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)