Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sigorta Kaç para olur

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba yaşım 19 Yamaha R25 Abs aldım 2017 olarak kayıtlı 'Ama 2018 2017 üretimli olarak yazıyor onlarda' birkaç sitede sigorta baktım bazıları 1000tl çıkarken bazıları 500tl çıkıyor sizden ricam kaç para çıkar 'Bu arada ehliyetim yok olmaması fiyat farkına yansıyormu birde sigorta yaptırmadan kaç hafta bekliyebilirim 1 ay içinde ehliyetim elimde olacak çünkü cezası var ise nedir yazarsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ehliyet gerek yok.
    500-600 arası tuta bilir
    Bekleme süresi yok
    Cezası motorun bağlanır çünkü sigortan yok

Tavsiye ediceğiniz sigorta şirketlerinide merak ediyorum interneten sigorta yaptırmalımıyım yoksa tavsiye edebiliceğiniz güzel bir sigorta şirketi varmı teşekkürler şimdiden

Ben şahsen en uygun fiyatı anadolu dan görüyorum gördüğüm fiyatta öyle istersen test et gir Sigorta şirketinin kendi sitelerine fiyat çıkıyor yada ruhsatın ile acentaya git onlar 2-3 sigortaya birlikte bakıyorlar sana ucuz bulduğunu elden de yaparlar internetten de

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Şair sigortayi ara yillardir en uygun oradan alirim .Motosikleti alinca 15 gun icersinde yaptirman gerekiyor diye biliyorum

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şair sigortayi ara yillardir en uygun oradan alirim .Motosikleti alinca 15 gun icersinde yaptirman gerekiyor diye biliyorum
    15 gün olayı kalktı, yada kalkmak üzere. Artık aynı gün yapılması gerekiyor. Haberlere çıktı motoru satanın poliçesine zarar verip magdur ettiği için.

*Henüz yürürlüge girmemiş, ancak yaptırın. Sizin olan sigortada bile süreç ne kadar saçma yerlere gelebilirken, sizin olmayan sigortadan kim bilir nelerle ugrasırsınız.

sbm idi galiba site. Oraya girip toplu sigorta sorgusu yapabilirsin. En ucuz çıkan ile git görüş

Bulabildiğim ve anadolu sigorta var 800tl Fiyat çıkıyor Birde Türk Nippon var oda 550 Çıkartıyor ama çok fazla şikayeti var

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ak sigorta uygun veriyor bana bir de onu dene istersen.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bugün 250 liraya yaptırdım. 3 senelik hasarsızlık indirimi ile yüzde 45 indirim yapılmış oldu. 10 gün geciktirdiğim için de yüzde 5 gecikme cezası var.

Sigorta tavan fiyatı zaten 500 lira civarında. Sana 500 liradan fazla çıkmaması lazım.

34vmf45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER5,GPZ500,GSR600
    Eğer adına kayıtlı ilk aracın ise sigorta normale göre daha fazla çıkıcak rahat 700ü bulur.

550TL Ye bi tanıdıktan yaptırdım çok teşekkürler tavsiyeleriniz için iyi forumlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)