Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Grenaj tamiri

Motovento
    REKLAM ALANI
    HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Arkadaşlar bugün bi virajda kamyonun arkasından düşmüş taşlar vardı mıcır şeklinde. Fren de yapamadım ve kaydım düştüm. Grenajda bu şekilde bir çizik oluştu. Nasıl onarılır?

https://hizliresim.com/va7EDO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sedefli boya ya da metalik boya değil ise lokal boyanabilir. Boyatmak istemiyorsan sticker ile kapatılabilir

Seramik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Geçmiş olsun. Sizde bir şey yoktur İnş.

Hiç oynamadan kurcalamadan boyacıya götürmeniz en iyisi olacaktır. Profesyonel şekilde boyandığında yenisi kadar güzel olur. (Oto boyacılar gayet güzel boyarlar)

Not:Sakın Sprey boya ile uğraşmayın daha kötü olur.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Teşekkür ederim arkadaşlar merak etmeyin hiçbir şeyim yok sadece elimin 50 kuruş büyüklüğünde bir yeri yandı. Haricinde montum ve kaskım takılıydı. İlk defa eldiven takmamıştım nasipmiş demek. Düştüğüm yol kendi semtimde. Dün geçtiğim yola mıcır düşürmüş kamyon. Herkese ders olsun. Çok iyi bildiğiniz yollarda bile düşebiliyorsunuz arkadaşlar

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Geçmiş olsun, az hasarla atlatmanız sevindirici. Boya hususuna gelirsek istanbulda birçok motosiklet grenaj tamiri ve boyası yapan usta mevcut. İsimlerini veya yerlerini hatırlamıyorum ama feysbuktan (bilerek böyle yazdım reklam olmasın ) aratırsan mutlaka çıkar.

Birkaç tanesinin yaptığı işleri gördüm de orijinalinden ayırt etmek zor, çok güzel onarım ve boya yapıyorlar. Bir ustaya yaptırmanı öneririm, çok para tutacağını da zannetmem.

Granejlar sök kardeş araba boyayan ustalara ver boyanır yada kaplama yapan flimciler var ama gerek yok sen en iyisi git boyacıya daha uygun olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)