Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motor mu Bilgisayar mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 - Mondial Zone 150 - CFmoto 150NK
    7.000 TL'lik pc ler indirimde 4.500 TL civarı şuan. Denizlide okuyorum. Motoru alırsam okuldan eve git gel yapıcam bir de arada kız arkadaşımla dışarı çıkarsam ayağımızı yerden kessin diye kullanmış olucam. 3.Yılıma giriyorum okulda. Geçen ay pc mi satmıştım motor parası için. 2 yıldır Denizlide evde sürekli oyun oynuyorum ev arkadaşım ve discorddan arkadaşlarımızla. Şimdi benim bütün vaktim genelde pc başında geçiyor. Ne yapmalıyım sizce ? 9.500 TL'ye CBR buldum 30.xxx Km'de. onu alırsam, okula gitmeme bir ay var kendi ortak restorantımızda 1 ay çalışırsam yine bilgisayar parası çıkıyor ama dediğim über bilgisayarlar değil de orta seviye oyun bilgisayarı alabiliyorum. Tavsiyelerinize açığım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Önümüz kış motoru alsan bile havalardan doğru düzgün binemeyeceksin iyi bir bilgisayar alman daha iyi olur

Motosikleti
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önümüz kış motoru alsan bile havalardan doğru düzgün binemeyeceksin iyi bir bilgisayar alman daha iyi olur
    Arkadaşım da öyle diyor. Bi sabah okula giderken hava soğuk olcak binmeye üşenceksin falan diyor.

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Bemce de sen bilgisayar al

mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor başına bela yok bakımı yok zinciri yok lastiği yok yakıtı yok çalınma riski yok düşme riski yok ekipmanı derken liste kabarıp gider.

Sen al sağlam bir bilgisayar aç pubg yi keyfine bak.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Askerliğimi Denizli'de yapmıştım. Acemilik Bozkurt'ta, ustalık Çivril'de. O kadar bunalmışım ki 12 sene oldu Denizli'ye bir daha adımımı atmadım. Bilgisayar da alabilirsin çamaşır makinesi de ama hayat dışarıda güzel. Yerinde olsam tercihimi motor almaktan yana kullanırdım. O mu bu mu, hangi modeli alsam diye araştırmaya girdiğinde işin içinden çıkamazsın.
    kovboy03, stubborn, HRider ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CBR250R
    Bilgisayar al anladığım kadarı ile pc şuan yok. Ayrıca O motor u alsan bile emin ol masrafları çıkar, Bide akdaslarin dedigi gibi önümüz kış...

Motosikleti
    Tavsiyelere bakılırsa bilgisayar önde. Evet iki ayn önce bilgisayarımı satmıştım. Dediğim gibi iki yıl boyunca denizlide neredeyse evde hep oyun oynadım. Dışarıya okul için çıkıyordum bir de arada kafeye gitmek için. Dediğim gibi bilgisayar şuan önde gidiyor ama hala yorumlarınızı bekliyorum.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilgisayara binip okula git gel yaparsın artık

Abi tavsiyesi sana. Bilgisayardan kurtul. Boş boş oyun oynayacağına git gez. Soğuğu bahane etme. Hayat dışarda. Soğukta olsa hayat güzeldir.
    enes_ayx ve kovboy03 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı ahe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgisayara binip okula git gel yaparsın artık
    Okul ile ev arası 5 _ 10 dakika yalnız 😂

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ocen45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okul ile ev arası 5 _ 10 dakika yalnız ��
    öyle yazdığın için o zaman değiştiriyorum arkadaşlarınla sağa sola giderken pc'ye binip gidersin. Git kendine motor al sonra çok pişman olursun işin olur otobüse sevise dolmuşa binmek zorunda kalırsın sonra dersin ki keşke
    kovboy03 bunu beğendi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Bende sen gibiydim bilgisayar başından kalkmayam tabiri caiz ise embesil bir cocuktum motor butun hayatımı degistirdi. Kesinlikle motosiklet al ve kendini ona ada. Sokemeyi takmayi ogren bakimini yap onu sev.
    kovboy03 bunu beğendi.

Ben olsam daha düşük fiyattan bir motor bakardım. Kaskımı montumu alıp keyfime bakardım. Kışın az binersin belki ama inan ilerleyen yıllarda bilgisayar başında geçen zamanlarına acıyacaksın. Ama motor başında yaptıkların sana arkadaş, tecrübe vs.vs. katacak.
    enes_ayx bunu beğendi.

kovboy03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk125 Tiger250 MCT250 Süperlight150 YBR
    PC seni asosyal yapar motor ise tam tersini eve girmek istemezsin. pc nin gördüğü birçok işi telefonlar görüyor.Ben tercihimi Motordan yana kullanıyorum .)

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    yok yok sen en iyisi al bir smart TV bo bol dizi izler, olgunlaşırsın sonra gene aynı soruyu sormaya devam edersin!!!!!!!!!!!! fesuphanallah birde üniversiteye gidiyorsun.

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Bence karşılaştırma yapılmamalı bile HAYAT DIŞARIDA al motoru gitmediğin görmediğin yerleri keşfet kız arkadaşınla güzel anılar biriktir. Hem dışarıda grafikler muazzam ;)

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Motosiklet al,

Oyun istedigin zaman 2-3 gun ps4 kiralarsin.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Motosiklet insanı sosyalleştirir.
    Bilgisayar oyunları ise tam tersi..
    Yaşın ilerledikçe o oyunların başında geçirdiğin her dakikanın ne kadar gereksiz olduğunu anlayacaksın

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    Şöyle düşün bir de Pc'yi aldıktan 1 ay sonra pişman olursan satıp paranı geri alma şansın çok zor yani ben şahsen 4-5 binlik bir pc yi 2. el almam ya çok düşüğe verecen ya da satmayacaksın, ama motor alırsan baktın sana göre değil sevmedin sat yine pc'yi alırsın. Satacağını pek sanmıyorum orası ayrı ama motordan daha az zarar edeceğini düşünüyorum. Ben olsam böyle bir ikilemde zaten kalmam motoru seçerim ama herkesin zevki ayrı saygı duyarım.
    aonal bunu beğendi.
    ABONE OLMAK İÇİN >>> youtube.com/channel/UC2pNC9t3HM5t01YezVcCwzw

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)