Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

r25 led far önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam, motordan çok memnunum ancak sari isik olayini sevmiyorum.Önerebileceginiz selektor yaptigimda dikkat çekecek led/xenon ariyorum.
    Türkiyeden link verirseni sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer8 ABS
    +1 park lambası dahil kaliteli, güzel xenon far arıyorum. Beyaz, tofaş tipi göz öpen! türden far tavsiyeleri olmazsa sevinirim.

dogukanb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R
    Biraz pahalı ama kaliteli philips ve narva ürünlerine bakabilirsiniz. Işığı yanlış dağıtmadıkları için karşıdan gelenin gözünü almıyor. Bizim apaçi tofaşçılar 8000 kelvin falan taktıkları için masmavi geziyorlar.
    hasmet bunu beğendi.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Türkiye'de değil ancak, kısa sürede geliyor, takipli kargo.
    Bunu kullanıyorum, Türkiye'deki birçok üründen daha kaliteli ve mağaza ilgili, led patladı bir tanesi ve ücretsiz yenisini yolladılar.

https://tr.aliexpress.com/item/32831...27424c4dY5nLtR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de değil ancak, kısa sürede geliyor, takipli kargo.
    Bunu kullanıyorum, Türkiye'deki birçok üründen daha kaliteli ve mağaza ilgili, led patladı bir tanesi ve ücretsiz yenisini yolladılar.

https://tr.aliexpress.com/item/32831...27424c4dY5nLtR
    LED emiter cok buyuk. Isik huzmesinin fotograftaki gibi gorunmesi mumkun degil. Kesin parlak yumaklar (muhtemelen 2 tane) olusuyordur yolda. Bu yumaklarin etrafi karanliktir. Cunku far tasi incecik halojen teli yola duzgun aktarmak icin dizayn edilmis. Karsidan gelenin de gozunu alma ihtimali yuksek.

Yukarida arkadasin yazdigi philips ve narva'lar duzgun.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LED emiter cok buyuk. Isik huzmesinin fotograftaki gibi gorunmesi mumkun degil. Kesin parlak yumaklar (muhtemelen 2 tane) olusuyordur yolda. Bu yumaklarin etrafi karanliktir. Cunku far tasi incecik halojen teli yola duzgun aktarmak icin dizayn edilmis. Karsidan gelenin de gozunu alma ihtimali yuksek.

Yukarida arkadasin yazdigi philips ve narva'lar duzgun.
    Kısalarda sekme olmadığı sürece göz alma sorunu yok, uzunlar sellektör atınca baya etkili, ki bence bu güzel bir şey farkedilmeyi sağlıyor, egzoz takacağıma bunu takarım.
    Aydınlatma performansı gayet güzel, resimdeki gibi, yakın zamanda kendim de çekip atarım hatta, dediğiniz yumak olayına dikkat etmedim bakacağım.
    Ben fiyatına göre tavsyie ederim, orijinalinden iyidir yani.
    Taklitler Aslını Yüceltir!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)