Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İTÜ'lü Gencin Katili Motosiklet Hırsızı !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler

https://www.ntv.com.tr/turkiye/istik...uE63plyXdxjoVg

Yorum yok. Silahlanın. Devletin vatandaşı korumak gibi bir endişesi kalmamış.
    The Dude bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Ben bu adamların yaşaması için bir sebep görmüyorum.

Aslında var bir tane, biri bir yazı yazmıştı, bu tip şerefsizleri gözetim altında en kaliteli otellerde, en lüks şekilde yaşatmak lazım diye... haklı, öyle yapmak lazım, en iyi şekilde bakalım bunlara, sonra bir doktorun, mühendisin, kalbe, böbreğe, göze (retina) vs gibi herhangi bir organa ihtiyacı olduğunda bunları kesip vatana faydası olacak birine nakledelim. Başka ne işe yararlar ki?
    birbilent bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nasıl 1 hafta izinli cıkma gibi bir durum olabilir ya !

ulan bu ülke nereye gidiyor, bu insanlar ne hale geldi lanet olsun.

Alıntı Carlsberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu adamların yaşaması için bir sebep görmüyorum.

Aslında var bir tane, biri bir yazı yazmıştı, bu tip şerefsizleri gözetim altında en kaliteli otellerde, en lüks şekilde yaşatmak lazım diye... haklı, öyle yapmak lazım, en iyi şekilde bakalım bunlara, sonra bir doktorun, mühendisin, kalbe, böbreğe, göze (retina) vs gibi herhangi bir organa ihtiyacı olduğunda bunları kesip vatana faydası olacak birine nakledelim. Başka ne işe yararlar ki?

En lükse gerek yok; eminim zengin ihtiyarlar için yattıgı yerden süper besleyici serumlar üretmişlerdir.
    Bu şerefsizleri bağlayacaksın yatağa, kadavra yedek parça niyetine kıpırdatmadan ömür boyu hapis edeceksin.
    Sokarım insan haklarına; gencecik ölen cocugun günahı ne. gecen sene motorla gecerken kedinin kuyrugunu ezdim de 2 gün uyuyamadım, nasıl insanlarla muhattabız böyle ya.
    bursalıali ve ramazan_06 bunu beğendiler.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://funkyimg.com/i/2WT3D.jpg

https://www.ntv.com.tr/turkiye/istik...uE63plyXdxjoVg

Yorum yok. Silahlanın. Devletin vatandaşı korumak gibi bir endişesi kalmamış.
    Silahlanın olayı sıkıntılı her yerde yazma onu olur olur başın ağrır bedavadan :D

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl 1 hafta izinli cıkma gibi bir durum olabilir ya !
    Isledikleri sucun niteligine gore yari-acik veya acik cezaevlerine gonderilen hukumlulere izin verilebiliyor.
    drtayfun bunu beğendi.

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Isledikleri sucun niteligine gore yari-acik veya acik cezaevlerine gonderilen hukumlulere izin verilebiliyor.
    vay arkadaş gasp, adam yaralama, uyuşturucu ve hırsızlığa haftalık izin; tecavüze beraat veriyorlar ise sanırsam katillerle düşünce suclularına bu izni vermiyorlar sadece.
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silahlanın olayı sıkıntılı her yerde yazma onu olur olur başın ağrır bedavadan :D

Sizi şöyle alalım.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi şöyle alalım.
    Ben nasıl alacağını demedim :D Dikkat et dedim :D Ayrıca herkes yasal olarak silahlansın karşı değilim hatta destekliyorum en ufak bir sorunda 1 2 değil 10ar 20şer kurtulalım :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    o değil de ben İTÜLÜ kısmına takıldım,haberde de vurgusunu yapıp durmuşlar.yani vasıfsız lise ve ya ilkokul mezunu bir arkadaş olsa bu kadar önemli olmaz mıydı bu olay? bence olmazdı insanları sınıflandırıp duruyorlar..yazık

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil de ben İTÜLÜ kısmına takıldım,haberde de vurgusunu yapıp durmuşlar.yani vasıfsız lise ve ya ilkokul mezunu bir arkadaş olsa bu kadar önemli olmaz mıydı bu olay? bence olmazdı insanları sınıflandırıp duruyorlar..yazık
    Sınıflandırma değil olayı çarpıcı hale getirip ilgi çekme ki yerinde bir şey olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

birazda haberi yapmaya çalışanların artık kopi-peystinin bağımlısı olduklarından böyle oluyor

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Bireysel silahlanma bu işin en son çözümü bile olamaz.
    gurcanozturk ve pea bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanlarla olur olmadık bir şekilde münakaşa etmemek lazım diye düşünüyorum. Yeri geliyor, yaptığınız bir el hareketi bile ölümünüze sebep olabiliyor.

Mümkünse kaos ortamlarından hızla uzaklaşmak lazım. Gereksiz münakaşaya girmemek lazım.

Çok zor durumda kalırsanız nefsi müdafaa kapsamında kendinizi/eşinizi/yavrunuzu koruma altına alınız. Ve olay yerinden en az tahribatla uzaklaşmaya çalışınız.

Bakın bugün antep'te park yeri kavgasından ötürü 5 ölü çıktı.

Mümkünse bu insanların doğal ortamlarında birbirlerini kırıp doğal eleme yapmalarını hızlandırmak gerekli. Mesela ben kan davalarına müdahale edilmemesi taraftarıyım. Doğal işleyişi bozmamak gerekli.

Mümkün mertebe beladan uzak durmaya çalışalım arkadaşlar..
    espresso bunu beğendi.

AliR25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bi tarafta madde bağımlısı suç makınası diğer tarafta memleketin yetiştirebileceği en iyi gençlerden birisi. Yemin ederim içim yanıyor pırlanta gibi bi gencin hayatı söndü yine. Böylelerini hapisten izinli salmak suça teşfikten başka bişey değil benim kanaatimce. Bunlar itlaf edilmeli, memlekette kireç kuyusu mu yok..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Konu ile alakası yok ama " uyuşturucu kullanmak " yatarı olan ya da para cezası olan bir suça girdi mi ? en son özendirme ya da bulundurma diye geçiyordu.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ile alakası yok ama " uyuşturucu kullanmak " yatarı olan ya da para cezası olan bir suça girdi mi ? en son özendirme ya da bulundurma diye geçiyordu.
    yatarlı cezası var direkt kapalıda

Motosikleti
    var bi şeyler
    Sizi üzmek istemem, ama gerçek böyle. Elbette kime zarar verdiğinize göre alabileceğiniz ceza değişir ve bu çok normal. Gidip bir polis veya savcı vurduğunuz zaman alacağınız ceza çok daha fazla olacaktır.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yatarlı cezası var direkt kapalıda
    İyi olmuş o zaman, eskiden " ben sadece kullanıyorum, kapalı alanda ve kendi evimde, topluma zararım yok " davasına yırtıyorlardı.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Motosikletlerimizi çalanlar pratikte ceza almıyorlar , bu elemanda bakmıs ceza almıyor çıtayı yükseltmis.
    hokahey haklı bu dönem fetret devri , yönetenlerin zihniyeti 3 çocuk yaptırdık bunlardan çok var , kalan sağlar bizimdir seklinde.
    itle-kopukla dalasmamak lazım.
    Taksim'e gelince gezi olaylarından sonra gittiğim bir elin parmağını geçmez.Ölü bir bölge benim için.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bizde çok çarpıcı bir anekdot vardır bu konuyla ilgili = Önünüzde 2 hasta var, birisi bebek, diğerisi de yaşlı bir profesör , sadece birisi kurtulacak, hangisini seçerdiniz ?
    Genel cevap, yaşlı adam yaşayacağı kadar yaşamış, bebeği kurtarırdım.
    Doğru cevap , profesör için toplum büyük yatırım yapmış ve hala karşılığını alıyor, o yüzden o kurtarılır.
    Hayat acı ama doğa kanunları ve materyalist düşünce örtüşüyor işte. Sınıflandırmalar hayatın gereği.

Habercilikte temel amaç "dikkat çekme"dir. Eskidendi o "insanlar dogru haberi öğrensin, ülke bilinçlensin" muhabbeti.
    Temel olarak haber müdürü/asistanı bu baslıkları seçer. "İTÜLÜ genc demek belli bir sınıfa soktugundan daha fazla dikkat çekicidir, sadece "genc" dese serseri kavgası anlamına da gelebilir.

2 sene tv'de yönetmenlik yaptım; ne yazık ki amac haber vermek değil artık, izlettirmek.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)