Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motora Başlamak ve Başlamamak Arasında

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana sorarsan 450 veya 500exc al keyfine bak tr piyasasında sm olarak ne var onu da bilmiyorum eskiden drz400ler vardı keyifli makinalardan r6daki zevkin 2-3 katını alırsın illa r6 alcam bunu kafaya koydum diyorsan al kimse vazgeciremez, vazgecsen bile içinde bir ukte kalır aklın hep orada olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Exectus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25
    2016-2017 Yamaha r25 alın bir süre kullanın sonra yükseltirsiniz.

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana sorarsan 450 veya 500exc al keyfine bak tr piyasasında sm olarak ne var onu da bilmiyorum eskiden drz400ler vardı keyifli makinalardan r6daki zevkin 2-3 katını alırsın illa r6 alcam bunu kafaya koydum diyorsan al kimse vazgeciremez, vazgecsen bile içinde bir ukte kalır aklın hep orada olur
    Evet bazende diyorum ki, araziye uygun bişey alayım öyle geziym trafik olmadan. busefer de tek başına gezmek zorundasın, pek keyifli olacağını zannetmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:36 ----------

Alıntı Exectus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016-2017 Yamaha r25 alın bir süre kullanın sonra yükseltirsiniz.
    r25 i sürdüm de biraz ybr nin modifiye çekilmiş hali gibi geldi bana. fazla değil gerçi 10 km sürmüşümdür de bi hantal hissettim. hep 250 beygir arabayla gezince ondanda kaynaklı olabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)