Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask Garantiden Değişti / Versys 650 sorunu düzeltildi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    konu başlıkların linkini koyacakatım ama sitede sıkıntı var galiba açtığım konulara ulaşamadım.

shark kaskımda çatlak oluşmuştu. fotoğrafları yurt dışına göndermişlerdi ve olumlu cevap geldi. kaskımı değiştirdiler.

geçen gün açtığım konuda da versys 650 motorumda sıkıntının oksijen sönsöründe olduğunu düşünmüştük.
    meğersem sorun benzin sensöründeymiş. ama sensör sağlam, sıkıntısı şu ki sensör hortumu ucundan yarılmış ve yerinden çıkmış.
    yarık olan kısmı kesip sensörü yerine taktık.

bu sayede hem benzin sarfiyatı eski haline döndü.
    hemde sabit devirde giderken kendi kendine yaptığı gaz kesilmesi sırasında öne yığılması bitti.

bu gün bana çok iyi geldi.
    sey_47, mavellen, MimTolga ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keyifli sürüşler..
    mavzer-i bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Gözün aydın. En büyük sıkıntıların bunlar gibi çözülüversin...
    mavzer-i bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Böyle arıza geri bildirimlerini çok seviyorum.
    Forum için de çok iyi oluyor. İnsanlar bir arıza aradığı zaman nokta atışı oluyor.

Teşekkürler. Bro
    mavzer-i bunu beğendi.
    20

Motosikleti
    cıks
    arıza demişken forumda yeni mesajlara tıklayınca database error veriyor sizlerde de aynı mı???

bu mesajlara bakmak için forum a tıklayıp son mesajlar a tıklayarak gelebiliyorum

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Kaskı değiştirmek için nasıl bir yol izlediniz. Aldığınız yer yardımcı mı oldu, hangi firma?

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    bilgi önemlidir teşekkürler.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı kulspruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskı değiştirmek için nasıl bir yol izlediniz. Aldığınız yer yardımcı mı oldu, hangi firma?
    Kaskı değiştirmesi için bir yol izlemesine gerek yoktu arkadaşın kaskı bariz bir üretim hatasıydı. Fabrikasyon punto çatlağı, her marka böyle bir durumda değiştirecektir. Zaten foruma yazıldığında çalışanlar yine burada yazıp değiştirilmesi için yardımcı olacaklarını söylemişti.
    mavzer-i bunu beğendi.

Geçmiş olsun hocam.. Yalnız motora iyi bakın çünkü Z-Moto nun bu fiyatlarıyla önümüzdeki 5-10 yıl içerisinde kimse versys 650 alamayacak.. Dolayısıyla Türkiye deki son Kawasakiler koruma altına alınmalı
    mavzer-i bunu beğendi.

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam.. Yalnız motora iyi bakın çünkü Z-Moto nun bu fiyatlarıyla önümüzdeki 5-10 yıl içerisinde kimse versys 650 alamayacak.. Dolayısıyla Türkiye deki son Kawasakiler koruma altına alınmalı
    motor alınmasına alınırda sonra yedek parça fiyatı yada yurt dışından getirilmesi sıkıntı.
    yoksa motorun ikinci eli çok uygun
    sıfırı ile ikinci eli arasında en çok fiyat farkıda kawasakilerde var nedense.
    sıfır alanlara lafım yok onlar sayesinden ikinci eline ulaşabiliyoruz ama
    sıfır alıp satarken çok zarar ediyorlar.
    since 1987

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arıza demişken forumda yeni mesajlara tıklayınca database error veriyor sizlerde de aynı mı???

bu mesajlara bakmak için forum a tıklayıp son mesajlar a tıklayarak gelebiliyorum
    Bende hala eror veriyor.

Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor alınmasına alınırda sonra yedek parça fiyatı yada yurt dışından getirilmesi sıkıntı.
    yoksa motorun ikinci eli çok uygun
    sıfırı ile ikinci eli arasında en çok fiyat farkıda kawasakilerde var nedense.
    sıfır alanlara lafım yok onlar sayesinden ikinci eline ulaşabiliyoruz ama
    sıfır alıp satarken çok zarar ediyorlar.
    Kawasaki son kur dalgalanmasından sonra bitmiştir.. 300 luk sccoter yamahada 35 bin kawasakide 55 bin.. nc700x hondada 55 bin , Kawasakide versys 80 bin .. Z-moto zaten web sitesini bile yenilemekten üşenen bir firma..

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla motosiklet işleriyle uğraşan alsatcı bir arkadaşım kawasaki türkiyenin elinde 1 adet motor olduğunu söyledi. Doğrumudur yanlışmıdır bilmiyorum. Eğer doğruysa bu markaya karşı dikkatli olmak lazım.

Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla motosiklet işleriyle uğraşan alsatcı bir arkadaşım kawasaki türkiyenin elinde 1 adet motor olduğunu söyledi. Doğrumudur yanlışmıdır bilmiyorum. Eğer doğruysa bu markaya karşı dikkatli olmak lazım.
    Doğru olma ihtimalini yüksek buluyorum. Nedeni Yamaha ve Honda fiyatlarıyla alakasız çok çok yukarda bir fiyat belirlemek ben satmak istemiyorum demekle aynı şey..

Motosikleti
    cıks
    arkadaşlar kendi bulunduğum sektörden bir çok firma ülkeden çekildi, tünel işleriyle uğraşıyorum belirteyim.

ülkede siyasi istikrar var mı? siz bildiğinizi yapın, biz suç olmaktan çıkartırız diyenleri gördük...yabancı yatırımcı neye güvenerek iş yapacak burada, onlara göre para güvenilir limanda kalsın varsın Türkiye de satış olmasın, en azından parasının güvencesi var...burada 3-5 kişi kawasaki satın alacak diye adamlar yırtınmıyor kaldı ki bu zamanda da döviz paritesinin stabilitesi yok 3-5 kişi ancak alıyor veya alamıyor...eskiden hayırlı olsun alırım bir dal diyenler vardı ya şimdi???

Hemen hemen bende ki sıkıntı ile ayni ama ne hikmetse servis arizayi hala bulmuş değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)