Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Telefon tutucuları hakkında bilgi arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacağınız ürün bu. Hem yaz hem kış kullanın.

Motorsiklet Akrobat Navigasyon Tutacak Gidon Waterproof Fermuarlı 63,99 TL yerine 33,99 TL

https://urun.n11.com/telefon-tutucu/...rli-P349235595
    Bunun aynısını geçen sene kazım ayı gibi Hasanpaşa taraflarında sosyal medyada çok reklamı yapıla bir dükkandan 60 liraya aldım. takmak için de ayrıca 10 lira istediler, aynayı söküp nasıl takılacağını bilemediğimden eee takın o zaman demiş bulundum. toplam 70 lira verdim ama takarken aynanın somununu düzgün sıkmadı, eve gelince söküp tekrar kendim düzgün takmış oldum. Montaja bile ayrı para isterlerken doğru düzgün montaj yapmayan o dükkana bir daha uğramam.

Ama telefon tutucudan memnunum. Kocaman no4 telefonum bile sığdı içine.
    Tek sorun telefon açıkken şarjı çabuk bitiyor o da telefonun sorunu. motorda şarj edecek bir şey daha lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacağınız ürün bu. Hem yaz hem kış kullanın.

Motorsiklet Akrobat Navigasyon Tutacak Gidon Waterproof Fermuarlı 63,99 TL yerine 33,99 TL

https://urun.n11.com/telefon-tutucu/...rli-P349235595
    1 senedir kullanıyorum fakat artık bağlantı yerine güvenemiyorum gevşemeye başladı iyice. Olmazsa japonla sabitleyip geçicem.

Motosikleti
    2013 Suzuki Inazuma - 2013 Honda CB125ACE
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O telefonu tutan kollar yaylımı.Nasıl sabitliyorsun telefonu.
    Aynen, kolları açıp telefonu koyup kolları bırakınca tutuyor.

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 senedir kullanıyorum fakat artık bağlantı yerine güvenemiyorum gevşemeye başladı iyice. Olmazsa japonla sabitleyip geçicem.
    Kenarında bir yer var ip bağlıyorsun. Düşerse kaybolmasın diye. Onu kullanabilirsin.

TempesTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 RS
    Ram mount çakması x şeklindeki usb şarjlı tutucuyu söküp bunu taktım. Telefonla temas eden bölümlerinde kauçuk mevcut ve yaylı mekanizmasıyla telefonu iyi kavrıyor. Yine de güvenmezseniz plastik parçayla telefonu sarıp sabitliyorsunuz. Ufak tefek fazla yer de işgal etmiyor..

https://www.avansas.com/addison-ads-...tutucu-p-77682

ahmetmert58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 700 S
    amma da çok bu sıkıntıyı yaşayan varmış sanırım gidon arası çanta olanı alacağım forge gt markanın gözüme en sağlam ve kullanışlı o gözüktü..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı ahmetmert58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amma da çok bu sıkıntıyı yaşayan varmış sanırım gidon arası çanta olanı alacağım forge gt markanın gözüme en sağlam ve kullanışlı o gözüktü..
    Tabii ki bunu yapmalısın, bir kere telefon yağmur geçirmez plastik bir kabın içinde, ayrıca ufak eşyaları da taşıyabileceğin bir çantan olacak, aklın yolu bir
    ahmetmert58 ve gurcanozturk bunu beğendiler.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu fermuarlı tutucular pek sağlıklı değil
    en güzeli yaylı sistem 4 kollu olanlar

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    fermuarli tutacak kullaniyorum. yasadigim sikintilar;
    -yazin cok sicak oldugu icin telefon kapali kabin icinde soguyamiyor ve isinmadan dolayi yavaslama ve sogutma uyarisi veriyor cihaz.
    -kışın ise hafif yagmur nem olursa bile kilifin yuzeyi bugulanma yapiyor, ekran gorunemiyor. kenara cekip kilifi iç kisimdan silmek gerekiyor.

ben fermuarli koruyucudan randiman alamadim. bu basligi gorunce mutlu oldum. yukardaki arkadasin onerdigi urunu siparis ettim. aynisini aliexpresste gormustum ama son siparisim 3 aydir gümrük sorunu yuzunden gelmeyince almamistim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı BikeManiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fermuarli tutacak kullaniyorum. yasadigim sikintilar;
    -yazin cok sicak oldugu icin telefon kapali kabin icinde soguyamiyor ve isinmadan dolayi yavaslama ve sogutma uyarisi veriyor cihaz.
    -kışın ise hafif yagmur nem olursa bile kilifin yuzeyi bugulanma yapiyor, ekran gorunemiyor. kenara cekip kilifi iç kisimdan silmek gerekiyor.

ben fermuarli koruyucudan randiman alamadim. bu basligi gorunce mutlu oldum. yukardaki arkadasin onerdigi urunu siparis ettim. aynisini aliexpresste gormustum ama son siparisim 3 aydir gümrük sorunu yuzunden gelmeyince almamistim.
    hangisini sipariş verdiniz?
    gelince küçük i inceleme yazarsanız bizlerde bilgi sahibi oluruz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabii ki bunu yapmalısın, bir kere telefon yağmur geçirmez plastik bir kabın içinde, ayrıca ufak eşyaları da taşıyabileceğin bir çantan olacak, aklın yolu bir
    Bende de Forte marka olan var memnunum, telefon tutucu kisminin guzel yanlarindan biri de cantaya velcro bant (cirt bant) ile baglaniyor, durdugun zaman telefonu plastik koruyucudan cikarmadan cantadan ayirip yaninda goturebiliyorsun. Canta kismi cok buyuk degil ama ise yariyor, kucuk esyalari aliyor. Kablolar, islak mendil, bez vs.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)