Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet alacağım yardımcı olur musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TNT 25(0)
    Selam arkadaşlar 3 yıldır benelli tnt 25(0) kullanıyorum. Zaman zaman r25 kullandığım da oldu. Sizden almak istediğin tavsiye 60k bütçe ile sıfır hangi motosikleti almalıyım. Naked motosikletler çok hoşuma gidiyor. Kalkışları olsun ya da şehir içi kıvraklıkları olsun. 900cc üzerine çıkmayı düşünmüyorum ki bütçem de yetmez zaten. Aklımdakiler

CB650R
    MT 07-09
    Monster 797
    Z650
    CBF 650

Önerileriniz varsa lütfen çekinmeden yazın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    20 seneyi aşkın süredir motosiklet üzerinde olan birisi olarak naked motosikletlere karşıyım. Yeni bir motosiklet edinmeden önce beklentiyi belirlemek önemlidir. Ne bekliyorsunuz motosikletten?

Sırf hoş bulduğunuz için alınan bir motosiklet pismanlıklara yol açabilir. Naçizane fikrim beklentiyi belirlemek yönünde olur.
    ardacalisici bunu beğendi.

Motosikleti
    TNT 25(0)
    Hocam şöyle şehir içi rahatlık bakımından naked tercih ediyorum. Uzun yol yapmak gibi bir amacım yok ve çok fazla hız tutkunu da değilimdir. Racing motosikletlerin oturuş pozisyonu çok rahatsız o yüzden tercihim naked tarafında

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Suzuki sv650, yamaha xsr 700, honda cb 650f gibi modellere bakardım.

Honda da indirim var. Cb650r ı kapsıyormu bilmem ama bence bi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    4 silindir istiyorsanız CB650R gerçekten çok leziz görünüyor ve iştah kabartıyor, liste fiyatı 60.000'in altında (ama çok değil, 60.000 kabul edebilirsiniz), bayilere sorun herhangi bir indirim var mı diye?

İstanbul'da çok temiz 2. eller 52-53.000 civarına görünüyor malum sitede.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Aykırı olmak istersem de ducati scrambler yada husqvarna Svartpilen 401

Motosikleti
    TNT 25(0)
    Cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

Şu an abimizin dediği sv650 çok ilgimi çekti. Ona yoğunlaşmayı düşünüyorum
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    SV650A şahane bir motosiklet, 2. eldeki değer kaybı veya çabuk elden çıkabilir olmaması ihtimalleri gibi kaygılar yoksa çok güzel bir seçenektir.

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Yazmamışsın sanırım fakat artçılı kullanmayacaksın çanta ihtiyacı da yok sanıyorum uzun yol pek yapmayacaksın illa sıfır olsun da diyorsan ben olsam bunların arasından direk mt 09 alırdım. Tcs qss gibi elektronik avantajları var, sürüş modları var parasına göre çok güzel ve donanımlı. Tek sorun alışma sürecinde en sakin modda kullanırsın a modu çok agresif. Cb 650 kullandım oda güzel motor, ama ondada oturuş pozisyonu dik değil öne yatıyorsun gene cbr 650r gibi pek fark yok. Benim boyda kisa 1.72 belki 1.80 biri için farkli olabilir. Z 650 sıfır almak için fazla pahalı bence mt 9 la ayni para neredeyse. Monster hakkinda en ufak fikrim yok.
    Mt 07 yazmadım, ben tracer 700 kullanıyorum çokda memnunum ama sıfır alacak olsam bomboş mt 07 naked almam. 15 bin daha koyar donanımlı motor alirim .

themeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 RALLY KTM EXC300
    mt07 yerine tracer700

mt yada tracer en mantiklisi sanirim
    tabii cani cikarilmamis temizini bulursun (sifir alacaksan baska).
    mt sehir icinde daha rahat, tracer ise arada bir haftasonu kacamagina da gider cinsten

Motosikleti
    NC750X
    Alıntı ardacalisici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar 3 yıldır benelli tnt 25(0) kullanıyorum. Zaman zaman r25 kullandığım da oldu. Sizden almak istediğin tavsiye 60k bütçe ile sıfır hangi motosikleti almalıyım. Naked motosikletler çok hoşuma gidiyor. Kalkışları olsun ya da şehir içi kıvraklıkları olsun. 900cc üzerine çıkmayı düşünmüyorum ki bütçem de yetmez zaten. Aklımdakiler

CB650R
    MT 07-09
    Monster 797
    Z650
    CBF 650

Önerileriniz varsa lütfen çekinmeden yazın
    geçen gün KTM'deydim husqvarna svartpilen 701 normalde 100 bin tl imiş ancak 72 bin tl'ye bırakıyormış kampanyada.. tarz güç müthiş.. yakından inceleme fırsatı buldum işçilik kalitesine hayran kaldım. ancak 700 cc ve tek silindir bir motosikletten bahsediyoruz.. şahsına münhasır...

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Söz konusu motorlar arasında eğer artçı ile uzun yol yapmayı düşünmüyor ve sürekli şehirler arası yol gitmeyi planlamıyor,şehir içinde ki trafikte kolaylık olarak bir motosiklet bakıyorsan mt-09 SP tercih etmeni tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler