Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT 07 EGZOZ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Merhaba arkadaşlar.

Şuana kadar hiç egzoz takmamıştım fakat mt 07 lerin egzoz sesi gerçekten hoşuma gitti ve bişeyler bakmaya başladım maşallah fiyatlar çok fazla bende çok anlamıyorum bu egzoz olayından işlem felan yaptırmak istemiyorum böyle slip on lar istediğin zaman hemen sökülüp orjinale çevrilebiliniyor bende öyle bişey istiyorum bu her motor için geçerli mi mt07 içinde var mı acaba böyle bir seçeneğim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Mt07 'de neredeyse denemediği egzoz kalmamış biri olarak, akrapoviçden başka egzoz takmamanı öneririm. Carbon veya titanyum ikisi de hemen hemen aynı sesi veriyor. Carbon un hedersı salyangozdu gaz kesince patırdamaları daha hoştu, titanyumda görüntü olarak daha güzeldi.

Hatta M4 felan geçer eline sakın ola takma, terörist diye peşine düşerler 😀
    Tiger geçerse eline susturucuyla egzozu yararsın susturucusuz alt devirler eh işte üst devirlerde kulaklık bile taksan kafan patlar.
    Mivv bulursan Akrapovicden sonra en tatlı ses onda.

Bu bahsettiklerim komple boğazdan egzozlar tabi. Ben kendim 10dk da söküp orjinalini takıyordum.
    Ama şunu unutma ne takarsan tak polislerin ilgisini çekmemesi imkansız.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    yahu bu mt07 nin egzoz sesi çok iğrenç cırtlak bi sesi var yapma kardeş etme parana yazık

aodabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt07 'de neredeyse denemediği egzoz kalmamış biri olarak, akrapoviçden başka egzoz takmamanı öneririm. Carbon veya titanyum ikisi de hemen hemen aynı sesi veriyor. Carbon un hedersı salyangozdu gaz kesince patırdamaları daha hoştu, titanyumda görüntü olarak daha güzeldi.

Hatta M4 felan geçer eline sakın ola takma, terörist diye peşine düşerler ��
    Tiger geçerse eline susturucuyla egzozu yararsın susturucusuz alt devirler eh işte üst devirlerde kulaklık bile taksan kafan patlar.
    Mivv bulursan Akrapovicden sonra en tatlı ses onda.

Bu bahsettiklerim komple boğazdan egzozlar tabi. Ben kendim 10dk da söküp orjinalini takıyordum.
    Ama şunu unutma ne takarsan tak polislerin ilgisini çekmemesi imkansız.
    Arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum uzun araştırmalarım sonucunda en güzel ses akrep. den sonra ona en yakın sesi mivv'de gördüm gittim ve aldım
    şuan 300 km oldu gayet memnunum sökme takma işlemi 10 dak civarında kendim hallettim. susturucunun etkisi çok var diyemem zaten ses canavar beğendim fakat amcalarla karşılaşma ihtimalimiz yükseldi ama yinede tavsiye ederim stok egzozdan hiç bir ses almadıktan sonra zevki kalmıyor.

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    boğazdan takmadığın hiçbir egzoz beş para etmez, ama aralarında en iyisi ne dersen (her ne kadar zevk meselesi olsa da) akrapovicden şaşma.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)