Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

shark explore-r "çatlak" şanssız ben

Motovento
    REKLAM ALANI
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskı 2018 aralık ayında almıştım. çünkü 7 aralık doğum günümde yaptığım kazadan dolayı bell vortex kaskımı her ihtimale karşı rafa kaldırmıştım.
    habu kask kazaya belaya karışmadan kendi halinde böyle çatlak oluştu. seviyordum ben bu kaskı. tereği de vardı onuda arada takıyordum. tam enduro kaskı oluyordu. yakışıklı bişeydi de.

var mı bu konu hakkında bilgili arkadaş. şu yüzden olmuştur. böyle böyle olduğu için olmuştur diyecek kimse.
    kask elimden düşmedi, kazaya karışmadı, ıvır zıvır olmadı.

https://i.hizliresim.com/VQ9AAP.jpg

https://i.hizliresim.com/va6mmp.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

kaskın en sevdiğim yanı ise
    lebi derya gibi görüş açısı var. sağdan sola yukarıdan aşağıya çok büyük görüş açısına sahip

https://i.hizliresim.com/Orvk75.jpg

https://i.hizliresim.com/zGjgrD.jpg
    Merhaba, şuan Anes motorda çalışmaktayım. Sharkın resmi distribütörü biziz. Eğer bizden aldıysanız getirin veya internet üzerinden hangi mağazadan veya bayimizden aldıysanız iletişime geçip durumu anlatın. Onlar zaten kaskın yönlendirmesini bize yapacaktır. Eğer üretim kaynaklı bir sıkıntı var ise fransa ile irtibata geçip ürün değişimi gerçekleştirebilirim.
    mavzer-i bunu beğendi.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, şuan Anes motorda çalışmaktayım. Sharkın resmi distribütörü biziz. Eğer bizden aldıysanız getirin veya internet üzerinden hangi mağazadan veya bayimizden aldıysanız iletişime geçip durumu anlatın. Onlar zaten kaskın yönlendirmesini bize yapacaktır. Eğer üretim kaynaklı bir sıkıntı var ise fransa ile irtibata geçip ürün değişimi gerçekleştirebilirim.
    hay yaşa, ben de getireyim madem. hangi şubedesin?

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    doğru olan ve yapılması gereken standart

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    kendisine çok teşekkür ediyorum. bu gün oraya uğradım ve sağolsun bana yardımcı oldu. fotoğrafları çektiler yurt dışına gönderecekler. inşallah yurt dışından da olumlu bi cevap gelir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay yaşa, ben de getireyim madem. hangi şubedesin?
    zeytinburnu beyaz rezidansta
    deprogadias bunu beğendi.
    since 1987

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)