Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mt 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba yeni başlangıç için düşünüyorum ama kaldırırır bizi bu motor 110 kiloyum 1.90 boy yoksa bir üstünü mü alalım başlangıç için fazla mı olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Yamaha,

Wr125 al senin kalıbı anca o kaldirir.

Mt125 ile ayni blok var.

Hee bu arada,spor yapip yedigine ictigine dikkat edersen,daha iyi olur.motor açisindan değil sağlik açisindan.

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha,

Wr125 al senin kalıbı anca o kaldirir.

Mt125 ile ayni blok var.

Hee bu arada,spor yapip yedigine ictigine dikkat edersen,daha iyi olur.motor açisindan değil sağlik açisindan.
    Kardeş hadi 10 kilo verdim.. hadi seni kırmayım 20 kilo verdim ne olcak taşıyacak mı motor.. 125 cc motor için azami bir kilo var mıdır onu soruyorum.. Yoksa o dediğin motora binmektense başlamam daha iyi elime maketini varseler korkarım ben boyle çirkin motor görmedim allah aşkına..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    O kilo boy ile 125cc işkence olur motosikletten soğursun benden demesi en az 250cc

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boy kilo oranında abartacak birşey yok; biraz iri sadece. 170 değil adam.

125 cc kaldırır, 150 kg a kadar taşır ancak tavsiyem 250cc bir alet alman; sonucta artçı vs. birşey alacaksın ve 110 kg nedeniyle artçı varmış gibi hissedecek motor.

African twin yada f650 filan bak sen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı apokaliptiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş hadi 10 kilo verdim.. hadi seni kırmayım 20 kilo verdim ne olcak taşıyacak mı motor.. 125 cc motor için azami bir kilo var mıdır onu soruyorum.. Yoksa o dediğin motora binmektense başlamam daha iyi elime maketini varseler korkarım ben boyle çirkin motor görmedim allah aşkına..
    1.90 boy 95kg ile o çirkine biniyorum. wr125r a binersen Senin gibi motosiklete yeni başlayacaklara çirkin gelirsin, Mt125e binersen herkese. Tarafını seç mutlu ol 😀 bu arada wr125r taşıma kapasitesi 185kg.
    Bu boy kilo ile mt07 de bile kelebek gibi duruyordum, enduro, cross, touring, sport touring aletler bi tık daha iyi olur senin için.

Motosikleti
    Honda CB125 E
    O kadar abartacak bişey yok. Dışarıdan görüntü çok abes durmuyor. Evet ideal boyutlar değil ama zuaahhahah adama bak yaa ehihi gibi bir durum yok. Ama küçük naked motorlara bindiğinde öne eğilsen kafan ön tekere değecekmiş gibi hissediyorsun. Sert fren yapsam anında stoppieye kalkar gibi. O yüzden dingil mesafesi uzun motorları tercih edesim geliyor benim şahsen.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Motor çeker mi falan diye soracak olursan, 100 kiloyum diyorsan direkt 250 cc ile başla derim. İstanbul trafiğinde 250 cc altı motorla kendine yer edinmek biraz zor olabiliyor. 70-80'le giderken 2 metre takip mesafesi bırakan araçlardan kaçmak lazım. 125 cc ile bu pek olmuyor, o kiloyla hiç olmaz.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    1.82 boy 92 kilo ile ben kullanıyorum kardeş.Gayet de memnunum.Kalitesi tartışılmaz.Hiçbir kronik sorunu yok.Heybetli motor.Evladiyelik.Ve 100 km de 1.8 litre yakıyor.Rahat bir şekilde 110 km hızla gidersin ama 110’dan sonra rahatsız eder zaten naked motor.Aklında başka soru olursa buyur sor.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Eski mt 125 kullanicisiyim sorun varsa sor.

Gorunum olarak bisi diyemem.

Ben sadece 125 cc mi 250 cc mi arada kaldım yoksa millete güzel gelmişim çirkin gelmişim derdim yok😁 250cc fazla yakar diye okudum ama 125 cc de yani çeker mi bizi ilk motor sonucunda ağır olunca belki zorlanır motor diye düşündüm 125 cc yada acaba 250 cc ağır olduğum içim hızlı kaçmaz ve acemilik evresinde sıkıntı yaşatmaz diye düşündüm.. Teşekkür ederim herkese..

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Ben sadece 125 cc mi 250 cc mi arada kaldım yoksa millete güzel gelmişim çirkin gelmişim derdim yok😁 250cc fazla yakar diye okudum ama 125 cc de yani çeker mi bizi ilk motor sonucunda ağır olunca belki zorlanır motor diye düşündüm 125 cc yada acaba 250 cc ağır olduğum içim hızlı kaçmaz ve acemilik evresinde sıkıntı yaşatmaz diye düşündüm.. Teşekkür ederim herkese..
    Soyle diyim 75 kg ben +80 kg artcim +sirt cantamiz full yüklü bolu, sinop, azdavay, ankara, cide vb gibi yerleri gezdik motor gram zorlanmadi 90 - 100 arasi gittik

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    125cc yi gitsin diye sürekli zorlayacaksın 250cc nin yaktığını yakacak böylede birşey var. Hacim arttıkça yakıt azalır bu arada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)