Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

acil satılık, boş yapma, dosta gider diye ilan açanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman oku öyle ara deyip surata telefon kapatmışlığım oldu 3-4 kez..
    Gelmem gereken seviye bu benim de sanırım. Böyle direkt söylemek lazım. Ama ben hep alttan alıp tolere etmeye çalışan insanlardanım maalesef
    Arkarian bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arkarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya KSR AS 150-12
    Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelmem gereken seviye bu benim de sanırım. Böyle direkt söylemek lazım. Ama ben hep alttan alıp tolere etmeye çalışan insanlardanım maalesef
    tatlı dilli olmanın tadı da bir başkadır ama ya tabi karşı taraf değerini bilirse...
    mfBulut bunu beğendi.

Alıntı Arkarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatlı dilli olmanın tadı da bir başkadır ama ya tabi karşı taraf değerini bilirse...
    O devir bitti gibi bir şey maalesef. İnsanlar böyle şeyleri zayıflık görüyor artık.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    hiçbir işe yaramaz başlıklar, önemli olan fiyatı, bakımlı mı, önemli bir kazası var mı, bütün işlemleri belgeli mi millet bunlara bakıyor, amaç dikkat çekmek, o konuda ilk etapta işe yarasa da alıcı zaten işi biliyorsa boş laflardan öteye geçmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Valla iyilik yapılacak alttan alınacak yer başka, sert yapılacak yer başka. Ben bi emek vermiş 3 sayfa yazı yazmışım, lavuğun biri arayıp ağzını yaya yaya okumadım orayı bi anlat sen derse hakettiği cevabı alır-almalı.
    Yoksa ben de özünde kedi gibi bi insanım 😀 Daha bu gün yolda kalmış lastiği yarılmış scootercı arkadaşı 100km den fazla yol getirip şehir merkezine bıraktım 😀😀Acelem vardı bayram günü evde misafir bekliyordu ve araç şirket aracı, işten kovulma riski bile vardı yani, belki seviyesi arşa değmiş arkadaşlar almaz bu riski..

Yani ben şu fotoya emek verip ilana koyuyorsam

ve 38.700km de satışa sunduysam motosikleti. Arayıp "başğgğan yağı suyu en son ne zaman değişti yauu" diyen adamı da tersleme hakkım olmalı 😀
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla iyilik yapılacak alttan alınacak yer başka, sert yapılacak yer başka. Ben bi emek vermiş 3 sayfa yazı yazmışım, lavuğun biri arayıp ağzını yaya yaya okumadım orayı bi anlat sen derse hakettiği cevabı alır-almalı.
    Yoksa ben de özünde kedi gibi bi insanım 😀 Daha bu gün yolda kalmış lastiği yarılmış scootercı arkadaşı 100km den fazla yol getirip şehir merkezine bıraktım 😀😀Acelem vardı bayram günü evde misafir bekliyordu ve araç şirket aracı, işten kovulma riski bile vardı yani, belki seviyesi arşa değmiş arkadaşlar almaz bu riski..

https://i.hizliresim.com/GZDkOV.jpg

https://i.hizliresim.com/EODqjD.jpg

Yani ben şu fotoya emek verip ilana koyuyorsam

https://i.hizliresim.com/r01VGz.jpg

ve 38.700km de satışa sunduysam motosikleti. Arayıp "başğgğan yağı suyu en son ne zaman değişti yauu" diyen adamı da tersleme hakkım olmalı 😀
    Katılmamak elde değil valla. Haklısınız.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    acil paraya ihtiyacı olduğu için öyle bir şey yazmış olabilir.
    dosta gider diyerek samimiyetini dile getirmiş olabilir.

bence sen çok ön yargılısın ve biraz da terbiyeli olmalısın. istersen motor almayabilirsin. kimse sana o kişinin ilanını zorla incelemen gerekiyor demiyor. hee çok takıyorsan da arayıp durumu hakkında bilgi alabilirsin.

Türkiye’de tek ve kalp kırarım favorilerim Bir de ciğerli motorlar var. Ciyerliler de var gerçi.
    Onlar gerçek ama jawa ve cz ler filan

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ben de motorumun ilanını "KKTC ye yerleştiğim için acil satılıktır" diye verdim... motorun özelliklerini roman kadar yazmasam da , ilkokul kitabı kadar yazdım... ben de mi sevmediğin gruptaki vatandaşlardanım...
    haaa sonuç ne mi...satamadım.... acil dediysek ölü parasına da vermem...
    takas isteyenlerden, 10.000 tl verenlerden bıktım... piyasanın 5 bin TL altına verdim...
    hala ölücülük yapıyor ibreler...
    ben de motorun bütün bakımını, yağ, buji, filtre yaptım...yıkadım, yağladım... koydum garaja... yatsın seneye kadar...
    senelik masrafı 230 tl sigorta, 130 tl vergi...
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Kimse kusura bakmasın ama milletin yarısı öküz.
    İki lafı bir araya getirmekten acizler, nezaketten, insanlıktan bi haberler.
    Bunlar satıcı da oluyor, alıcı da.
    Kafanıza çok takmayın.
    Eğer insanlarla iletişim halinde bir işiniz varsa zaten durumun farkındasınızdır
    leons ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilen bilir ne demek olduğunu cozemedigim bir satış şekli japonyanin gözünü seveyim karsililik guven esas , işin cakali da var ama samanlıkta iğne aramak gibi birşey

Motosikleti
    R25
    Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yazdıklarını biliyorum ben,
    Çok sayıda alıcı da oldu satıcı da.
    Şimdi sen bana ne diyosun burda?
    Sakin ol şampiyon diyorum

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ol şampiyon diyorum

Tanımadığın kişiye deme sen şampiyonmuş vs.
    İyi günler

Motosikleti
    Peugeot / Django
    birde bunların içinde mesleklerini belirtenler var. " doktordan" "öğretmenden" "sağlık memurundan" en şahaneside "kamu personelinden " acayip kıl oluyorum.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Benim favorim " sıfır hata, kaza yok , tramer yok , tertemiz " olan ilanlar ..

Motosikleti bilen ustaya götürüyorsun, halbuki şasesine kadar toplamış motoru defalarca

Gerçi boyalı mı ? hasar kayıtlı mı ? takıntısı ile yaşayan alıcılara müstahak.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Timonna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    "Acelesfi Kalmadı, Keyfe keder satılık"
    "99999 Favoriye özel Fiyatı indirdim!"
    ...

Demekki motosiklet al-sat piyasasından insanlar baya kazanç elde ediyor olmalı ki böyle bir pazar dili(benim olsa da ben alsaaaaam!!) oluşmuş.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen bi o tür ilan acanlara bir de o tür ilanlara laf etmek için forumlarda konu acanları anlamıyorum zaten.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bi o tür ilan acanlara bir de o tür ilanlara laf etmek için forumlarda konu acanları anlamıyorum zaten.
    Evet yahu, aptal şeyler değil akıllı şeyler konuşalım

Motosikleti
    ffffff
    Az önce denk geldim subap kesmiş motor yazmış altına yok boş yapçak ölücüler aramasın,işine gelen verir parayı alır gider işinize gelmiyosa yazmayın vs bide çin malı motor 2500 yazmış herhalde böyle konuşunca ciddi alıcıarayıp alçak sanıyolar.adam ciddi alıcı olsa bile bu yazıyı görünce almıyo haberleri yok. Şahsen ben alcak olsam bile almam genelde zaten arızalı oluyo butarz motorlarda sorun oluyo onun üstünü kapatçaklarını sanıyolar bide temiz yazan var arızalı motora yaptırınca üzmet diyo sanki usta üzmezsse sen yaptır bindiyesi geliyor insanın��
    Moto43 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)