Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

16. motosikletim, başladığım yere döndüm.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Heyyy gidi hey ..

Aslında hiç eski motosikletçi değilim ama
    kendi kendimi eskitmişim 😀

Motosiklet kullanmaya 2017 ağustos ayında başlamışım bu da foruma ilk açtığım konunun tarihi..

Hep kısa kısa mutlu etti beni motosikletlerim, 2. motosikletim olan rx3i evo ile sorunlar yaşamasam. Arazide beklediğim karşılığı alsam belki bambaşka olacaktı herşey ama neyse , hepsi tecrübe ☺️

Dönüp başa baktığımda ybr125 ile başlamıştım ardından rx3i evo - duke200-390-mt07-vfr800... diye gitti. Son motosikletim tracer900 ün de satışını verdim bu gün. Her ne kadar bi kaçını yatırım gibi ucuza bulup kar etmek için almış, kısa sürede satmış olsam da. 16 tane motosiklet değiştirmişim..

Hesap kitap yaptım, aslında hiç tarzım değildir ama boş vakit var bu ara biraz.. Aldığım - sattığım - bindiğim ve son motosikletim wr125r yanıma kar kalmış. Duke390, vfr800(grenaj hasarlı olarak aldığım fiyata satıldı) , duke 2 640 lc4 (Lanet olsun 😀) hariç kar etmeden sattığım motosiklet olmamış.

2. çocuk da olunca pek vakit ayıramaz oldum motosikletle gezmeye tozmaya, ama her gün de canı istiyor insanın. Tok evin aç kedisi misali, garajda yatıyor ama binesim gelmiyordu.

Asfalt canımı yakmıştı bi kere 😀 Çok dönesim gelmiyodu açıkçası.

Bi de maddiyat kısmı var tabi yakıtıydı, bakımıydı artık birikim yapamaz, yerinde sayar hale soktu beni.

Gezmeyi seven adamım 2 yılda çok fazla gezdim, eski fotolara göz attım. Yolum hep doğa da bitmiş. Ne bi Cafe önüne gitmişim ne de otoban kenarından evime dönmüşüm.

Her şeyi üstüste koydum, ölçtüm biçtim tarttım. Bence iyi de yaptım 😀 Gittim bu çelimsizi aldım dün.

Yeri geldi 80km/h a düştü yeri geldi 120 lere çıktı. Stabil 90-100 hızla 400km getirdi beni 5 saat 37dakikada.

Ama en önemlisi asfaltta canım sıkılıp bi cigara yakmak isteyince, yolun iç kısmında tarlanın ortasına kadar getirdi taşlıklara oturup yolu seyrettirdi kerata 😀

Kimlerin gelip geçtiği garajda artık o var ☺️

Başladığım yere döndüm derken 125cc olmasından bahsetmek istedim ama herşey çok farklı gibi başladığım yerden ☺️

Tekeriniz düz bassın arkadaşlar, artık wr125r 'a emanetim ☺️
    tommygun, bursalıali, sey_47 ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fazer
    Hayırlı olsun.Çok keyifli motosiklet wr125 r , hala sattığıma pişman olurum. Şehir içinde kullanımı rahat, kafa dağıtmak için birebir bunun yanında titreşimsiz,en son ne zaman yakıt aldığınızı unutturan bir alet. Şimdilerde fiyatları oldukça yükselmiş.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    herkes birgün enduro cu olacak
    güzel seçim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ermanay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsunÇ.ok keyifli motosiklet wr125 r , hala sattığıma pişman olurum. Şehir içinde kullanımı rahat, kafa dağıtmak için birebir bunun yanında titreşimsiz,en son ne zaman yakıt aldığınızı unutturan bir alet. Şimdilerde fiyatları oldukça yükselmiş.
    Teşekkür ederim hocam, uzun yolda 3.1lt şehir içinde 2.7lt yakıyor. Uzun yolda boy 190 ve kg 92 olunca birazda rüzgar olunca şehir içine nazaran daha fazla yaktı. Fiyatına gelicek olursak yeme içme, satış, Kayseri 'den Ankara' ya getirme, gidiş otobüs bileti vs herşey içinde 8,940 a maal oldu ☺️ 1 çift arazi için duromax sıfır lastik aldım extra olarak satıcıdan, üzerinde de michelin sirac var henüz 1700km de imiş. 2011 model ve 22600km de şu an.

Piyasası yavaş olduğu için takip edene güzel fırsatlar düşebiliyor.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Serkanım sigaraya zam geldi,yavaş çek.

Tekerine daş değmeye..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı olsun. Yalniz birdahaki sefere hayırlı olsun yazmiycam. 16 motor nedir

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu biz 150 cc'den 1 cc ileri gidememişken sen geri döndün! bu ne hız!

hayırlı olsun. güle güle bin.

Senin durumuna resmen israf denir,bu ne arkadaşım sadece 2 sene içinde 16 motorsiklet.2017 Ocak ta elektrikli bir modelle başladım(Yuki Runner)çok kuvvetsizdi sonra bir elektrikli daha aldım ve baktım elektrikli boşa zaman kaybı.2017 Ağustos ta Arora Toros u aldım ve 2 senedir hala kullanıyorum.Senin ki 16 tane çok gereksiz olmuş.

Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu biz 150 cc'den 1 cc ileri gidememişken sen geri döndün! bu ne hız!

hayırlı olsun. güle güle bin.
    Sana 999 cc li motur alacam,ellemeli,kaydıraklı..egzozu patırtılı...
    Lucas bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2017 Nisanda başladım. İlk motosikletim olan CBR 250 yi dün sattım. Bu süreçte sürdüğüm motosiklet sayısı ehliyet kursundaki Arora 180 ve kendi motorum dahil 4 tane Bilmem anlatabildim mi Hayırlı olsun WR 125

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana 999 cc li motur alacam,ellemeli,kaydıraklı..egzozu patırtılı...
    Suzuki vstrom 250 şu aralar çok nazarı dikkatimi celb ediyor leventim.

Motosikleti
    ......
    Suzuki vstrom 250 şu aralar çok nazarı dikkatimi celb ediyor leventim.
    Cbf 150 nin ustune kumamı getircen,yohsam takasami saydiracan?

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle. Bu tarz birşey bende aşırı istiyorum asfalt ve yol amaçlı güçlü motor olarak MT09, kafa dağıtmak için dağa bayıra otlağa çıkmak için böyle birşey ama ekonomik şartlar malum. Elin oğlu 8000 birim paraya mt09, yanına da 4000 birim paraya böyle birşey alır biz 60.000 birim paraya sadece 09 alırız durumlar böyle

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 nin ustune kumamı getircen,yohsam takasami saydiracan?
    katır gibi ya. geçen pazar 1900 metre rakıma hem de dombili bir artçı ile çıktım, bana mısın demiyor alet.

yakın mesafeden füze atcam bakalım yine sağlam kalabilecek mi?

Motosikleti
    ......
    katır gibi ya. geçen pazar 1900 metre rakıma hem de dombili bir artçı ile çıktım, bana mısın demiyor alet.

yakın mesafeden füze atcam bakalım yine sağlam kalabilecek mi?
    Stinger kullan,orta sehpada dene.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 senede 16 motosiklet mi, vay arkadaş.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Peeehh! Kendimi hızlı sanıyordum. 5 yıl 16 motosiklet.

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...
    Yahu aldığını sürecek diye bir şey yokki, biraz da kar edip satmış işte hep. Nasıl araba alıp satan var aynı durum Tekerin düz bassın diyeceğim de o motorla zor, engebeli yollar için yaratılmış :D Benimde küçükken bunun maketi vardı ah ah..
    Boldpilot bunu beğendi.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Hayırlı olsun kardeşim, güle güle kullan ilkini satınca diğerlerini satmak daha kolay olmuştur. Ama uzun süre kullandığın bir motoru satmak her zaman zordur.
    Bende enduro arayışı içindeyim. Bir süre sonra tecrübelerini öğrenmek isterim.
    Boldpilot bunu beğendi.

Alıntı mfBulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2017 Nisanda başladım. İlk motosikletim olan CBR 250 yi dün sattım. Bu süreçte sürdüğüm motosiklet sayısı ehliyet kursundaki Arora 180 ve kendi motorum dahil 4 tane Bilmem anlatabildim mi Hayırlı olsun WR 125
    Aynı ben 38 yaşında Nisan 2017 de aldım ilk motorumu. Cbr250 2016 model. Şimdi satıp 650f yada r a geçmeyi düşünüyorum
    mfBulut bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)