Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Heybetli Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı yukirunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kriz ortamı diyorsun,fakirlik diz boyu diyorsun,2 lafın başı eleştiri yapıyorsun ama motoru değiştiriyorsun.Toplu taşıma standarttır ama özel araç motosiklet olsa dahi lükstür.Bu kadar zorluk yaşıyorsan değiştirmeyeceksin
    Ne yapsın adam ömür boyu otobüs tren mi gezsin hiç mi artçısıyla yola çıkmasın? Dişinden tırnağından belli ki birşeyler arttırmış ve o paraya alabileceği en mantıklı motor önerisini istiyor.

Konuya gelince, eski model motorlarla pek tecrübem yok ama kawasaki kle 500 işyerimde bir arkadaş kullanıyor heybetli motor kendisi de memnun 13000e almış. Artçılı kullanıyor gayet atik. Ama kawasaki servisine gitmeyi unut orada bayağı süprizler var ya elin anahtar tutacak ya da gerçekten bilgili ve uygun fiyata işini yapan motosiklet ustalarını tanıyacaksın.

Dominar 400 eğitmen hocamız kullanıyor, ducati multistradası olmasına rağmen bajajla daha çok geziyor o da memnun.

Kriter dışı ama bir arkadaşım 2 gün önce 18000e vfr 800 sattı çok sıkışmıştı, kendisi de tamirci çiçek gibi motordu o fiyata bulunabilir mi bilmiyorum. Bu motora da artçı olmuştum hem heybetli hem şahane gidiyor. Kilo olarak ağır yalnız.

Umarım aradığın motoru uygun fiyata bulursun.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Artçı konforu arıyorsanız Suzuki İnazuma gw 250 derim. Sakin kullanırsanız yakıtı da iyi diyorlar.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kriz ortamı diyorsun,fakirlik diz boyu diyorsun,2 lafın başı eleştiri yapıyorsun ama motoru değiştiriyorsun.Toplu taşıma standarttır ama özel araç motosiklet olsa dahi lükstür.Bu kadar zorluk yaşıyorsan değiştirmeyeceksin
    Forumun yeni Devlet Bahcelisi sen misin? Napıyorlar sizi sırayla mı gönderiyorlar foruma.

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapsın adam ömür boyu otobüs tren mi gezsin hiç mi artçısıyla yola çıkmasın? Dişinden tırnağından belli ki birşeyler arttırmış ve o paraya alabileceği en mantıklı motor önerisini istiyor.

Konuya gelince, eski model motorlarla pek tecrübem yok ama kawasaki kle 500 işyerimde bir arkadaş kullanıyor heybetli motor kendisi de memnun 13000e almış. Artçılı kullanıyor gayet atik. Ama kawasaki servisine gitmeyi unut orada bayağı süprizler var ya elin anahtar tutacak ya da gerçekten bilgili ve uygun fiyata işini yapan motosiklet ustalarını tanıyacaksın.

Dominar 400 eğitmen hocamız kullanıyor, ducati multistradası olmasına rağmen bajajla daha çok geziyor o da memnun.

Kriter dışı ama bir arkadaşım 2 gün önce 18000e vfr 800 sattı çok sıkışmıştı, kendisi de tamirci çiçek gibi motordu o fiyata bulunabilir mi bilmiyorum. Bu motora da artçı olmuştum hem heybetli hem şahane gidiyor. Kilo olarak ağır yalnız.

Umarım aradığın motoru uygun fiyata bulursun.

Eyv hocam; bu adamlar istiyor ki parasız adam sürünsün gebersin hiçbir şey elde edemesin, millet 1 sene para biriktirir bmw alır ben 1 sene biriktirdim mondial aldım, yapacak bişi yok.

Kawasaki'e oldum olası ısınamadım, zaten elim anahtar bile tutmaz o konuda baya bilgisizim.

Ancak genel olarak inazuma ve dominar arasında gidip geliyor öneriler. yaz bitimi artık zam durumuna göre yapacağım bişiler

Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı konforu arıyorsanız Suzuki İnazuma gw 250 derim. Sakin kullanırsanız yakıtı da iyi diyorlar.
    baya tutuldu bu model sanrm

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:05 ----------

Ancak yedek parçalarına baktım aşırı pahalı; çin hariç genel durum mu bu? dişçi zincir seti 1000tl mesela :(

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben dominar 400 derim.Kütük gibi vitesleri geçiyor haricinde iyi motor.Dayanıklıda.Kesintisiz 3000 km üstü yol yapmışımdır.Kimsenin motorunu vurmak istemeyeceği yollara vurdum.0 noktasından 2000 üstü rakımlara çıktım.Yağmurda çamurda toprak yolda sürdüm.Ben gitmem demedi.Keşke daha az yaksaydı dediğim zamanlar oldu.Şuan 17 binde.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Ben dominar 400 derim ns200 aslidna yeterli ama dominar daha nefesli bir makina. Parçası nispeten uygun ve zibilyon tane demir cam vs aksesuar var. 19-25 bandina bulabilirisn. Hatta 17 18 modellerinde kampanya var 0 km de alabilirsin

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vstrom 650 bulabilirsin belki o paraya tavsiye ederim. Uzun yolda iki kişi falan yormaz.
    Kural [ Z ] ve espresso bunu beğendiler.

bakayım önerilerinize, tesekkurler

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garip bir başlık oldu. Neyse.

Sorun şurada başlıyor; aktif olarak artçı ile kullanıyorum. 100 km yapıyor isem 60'ı artçı ile birlikte ve 162cc bir motor yetmiyor.

Aradığım motorun özelliklerine göre yardımcı olursanız sevinirim, bütçem yok, bulacağım motora göre mevcut olanı satıp üstünü tamamlayacağım. 15 bin'i gecmek istemiyorum 1 tl bile. Ancak 15 bin yerine 10binlik bir öneri daha makbule geçer mesela, malumunuz kriz ortamındayız min. bütçe ile almak istiyorum.

Kullanma özelliklerim olarak:

-200 300 km'lik artçılı yolculuklar yapabilmek
    -En önemlisi biraz büyük bir motor istiyorum, yani yan çanta, topcase , artçı dahilinde çadır yastık vs. ne varsa yükleyebilmeliyim (bildiğiniz kamp eşyaları)
    -Yakıt olarak 2.5 litre beklemiyorum tabi ki ancak biraz insaflı olsun.
    -Çin istemiyorum, çin motorumdan aşırı memnunum ancak forumdaki çin düşmanlıgı nedeniyle uzun yolda sıkıntı yaşayacakmışım gibi hissettiğimden güvenemiyorum; Çin olmadığı için eski modeller de olabilir diye düşünüyorum.

-Dediğim gibi temel istediğim cruiser ama yok sanırım istediğim kriterlerde.

Deneyimli arkadaşlardan yardım rica ederim
    Hyosung GV 250' nin hiç adı geçmemiş sizin kriterlere uyuyor sanırım. Ama bi kullanıcılarını dinlemek lazım. (Artçı kısmı pek rahat gözükmüyor)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...07691599/detay
    2016 Model 250 Km' de 15.100 TL

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung GV 250' nin hiç adı geçmemiş sizin kriterlere uyuyor sanırım. Ama bi kullanıcılarını dinlemek lazım. (Artçı kısmı pek rahat gözükmüyor)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...07691599/detay
    2016 Model 250 Km' de 15.100 TL
    sonunda bir cruiser geldi konuya
    Vrtsa bunu beğendi.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-rks-2013-model-14.000km-de-710625812/detay
    Bu model de hoşuma gidiyor yedek parça ve ustası var mı yok mu bakmak lazım.

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-rks-rks-2013-model-14.000km-de-710625812/detay
    Bu model de hoşuma gidiyor yedek parça ve ustası var mı yok mu bakmak lazım.
    motosiklet hocam da 1.5 sene once bunu onermişti.

fena motor değilmiş ama japon konusuna taktım biraz

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    motosiklet hocam da 1.5 sene once bunu onermişti.

fena motor değilmiş ama japon konusuna taktım biraz
    Japon iyidir iyi. Ben parasızlıktan sym wolf aldim 10 liraya 2.ci el. Guzel motor wolf ama suzuki inazuma f sürdüm geçen gün gerçekten heybetli ve mercedes gibi konforlu makine çok hoşuma gitti. Tek eksi abs yok bi de parça biraz tuzlu hoş benim sym'ninde aşağı kalır yanı yok parçada. Yan ve arka çantalı bulacaksın bir tane f temizinden yağını suyunu koy 200 bin km sür.

Motosikleti
    NC750X
    Buccaneer 250i.. mondial olmasi haricinde istediginiz turde bir motosiklete benziyorcanta takma konusu nasil olur bilemiyorum tabi ... Her turlu takilir tabi ama cafe racer tipli bir motosiklette goruntu ne olur kestiremiyorum

Motosikleti
    sym fiddle 3
    Yeni gelen tvs apachi 200 çift abs güzel ve dayanıklı gibi

Buccaneer 250 kucucuk motor hocam

inazumanın parçaları korkuttu, ciddi anlamda yüksek fiyatları.

Arkadaşlar tekrardan selam;

Dominar 400'ü bulamamıs olsam bile simdi almayacak olsam bile en azından aklımda netleştireyim diye inazuma ile görüştüm. Acıkcası bir önceki mesajımda yazdıgım durumu netleştirdi adam; biraz pazarlık vs. yapmak istedim ancak kendisi inazumanın parçalarının pahalı oldugunu ve bunu bilerek almam gerektiğini söyledi (acıdı resmen bana)

Facebook grubunda dominar400 için de insanların yarısı cok titrediğini yarısı da az titrediğini söylediğini ancak tek silindir 400cc bir motorun az titremesinin mantıklı olmadıgını söylediler :(

Acıkcası arayışa yine devam ediyorum; hala aklımda cruiser var ama ne yazık ki piyasada yok.

Fiyatlar da gitgide yükseliyor; en son cbf/ybr 250'e kalacağım gibi duruyor. onların da uzunluk genişlik ölcülerini ve titreşim uzun yol hk. cok bilgi bulamadım.

Açıkçası kafam karıştı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Asagıdaki motorları değerlendirebilir misiniz

SL200 - sanırım son hızı cok kötü
    Ramzey qm250
    Regal Raptor 250
    FAlcon Freedom 250

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Arkadaşlar tekrardan selam;

Dominar 400'ü bulamamıs olsam bile simdi almayacak olsam bile en azından aklımda netleştireyim diye inazuma ile görüştüm. Acıkcası bir önceki mesajımda yazdıgım durumu netleştirdi adam; biraz pazarlık vs. yapmak istedim ancak kendisi inazumanın parçalarının pahalı oldugunu ve bunu bilerek almam gerektiğini söyledi (acıdı resmen bana)

Facebook grubunda dominar400 için de insanların yarısı cok titrediğini yarısı da az titrediğini söylediğini ancak tek silindir 400cc bir motorun az titremesinin mantıklı olmadıgını söylediler :(

Acıkcası arayışa yine devam ediyorum; hala aklımda cruiser var ama ne yazık ki piyasada yok.

Fiyatlar da gitgide yükseliyor; en son cbf/ybr 250'e kalacağım gibi duruyor. onların da uzunluk genişlik ölcülerini ve titreşim uzun yol hk. cok bilgi bulamadım.

Açıkçası kafam karıştı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Asagıdaki motorları değerlendirebilir misiniz

SL200 - sanırım son hızı cok kötü
    Ramzey qm250
    Regal Raptor 250
    FAlcon Freedom 250
    üstteki 4 motor = çöp sürekli orasını burasını titreşimden gevşetip seni sinir hastası yapabilir regallerde genel şanzuman arızası çok oluyor bildiğim kadarıyla ama illaki alıcaksan aralarındaki en sorunsuzu sl200 oda 125 cc gibi gider ama

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Utanmasa ev de almak ister bu!
    Benden duymuş olma ama kasaptan et alırken yakalanmış diyorlar.
    Tam bir dıj güç!
    berk_cglr, Metehan07-70 ve erensel bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstteki 4 motor = çöp sürekli orasını burasını titreşimden gevşetip seni sinir hastası yapabilir regallerde genel şanzuman arızası çok oluyor bildiğim kadarıyla ama illaki alıcaksan aralarındaki en sorunsuzu sl200 oda 125 cc gibi gider ama
    sorma hocam; 90da motor ölecekmişgibi davranıyormuş; yoksa bütçe'e en uygun o. gv250 var da o da hakettıgından daha pahalı bence.

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Utanmasa ev de almak ister bu!
    Benden duymuş olma ama kasaptan et alırken yakalanmış diyorlar.
    Tam bir dıj güç!

birisi arkadaşa bu milletin artık 50 tl'lik ayakkabıyı bile taksitle aldıgı, borclanmadan alamadıgını söylesin.
    süper güc olduk sanıyo
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    10 ay önce Piaggio Medley 150 cc satın aldım , bence sanada uygun bir motor zira yazdığın şartlara uyuyor , ikinci elleri 13 ila 15 civarı , max 2,5 lt tüketiyor , 39.000 km ye geldim tık demedi , İstanbul Turgutreis gittim geldim , 90 km hıza iki kişi top case , sele altı ful dolu rahatlıkla çıkıyor , uzun yol 70-80 km yi geçmeden 6,5 lt ile 360 km gittim , şehir içi 280-300 km görüyorum , lastikler ön 16 arka 14 konfor yol tutuş abs li frenler harika , sele altı iki kask artı iki takım yağmurluk , takım taklavat , disk kilidi vs aliyor..xmax den sonra az tüketen yumuşak süspansiyonlu bir scoter ararken nmax e baktım o da aşırı sert gelmişdi , Medley i denedim çok memnun kaldım ve hemen satın aldım , incelemeni en azından test sürüşü yapmanı tavsiye ederim..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)