Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güzel bir gps uygulaması önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 250
    Selamlar herkese,
    Motosikletimde kronik olan bir sorun var. 80-100km den sonra, km saati geri sarmaya başlıyor, bundan dolayı gerçek hızı öğrenemiyorum ve gps arıyorum. kullandıklarım düzgün çalışmıyor 20 de kalıyor vesaire, varmı kullandığınız tavsiye ettiğiniz telefon cepteyken doğru hız olcebilecek uygulama?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    https://play.google.com/store/apps/d...yride&hl=en_US

Gayet güzel uygulamadır. Gidilen rota, hız verisi v.s. hepsini saklıyor.

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://play.google.com/store/apps/d...yride&hl=en_US

Gayet güzel uygulamadır. Gidilen rota, hız verisi v.s. hepsini saklıyor.
    Teşekkür ederim, Deniyecegim.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Ulyse speedometer
    aggressive bunu beğendi.

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulyse speedometer
    Ulysse speedometer yıllardır kullanırım şuan ios kullanıyorum, apple içinde yapsınlar diye defalarca mail attım yapmadılar.

çok güzel bir program alternatif olarak diablo sbk yı kullanıyorum birde speedometer qwefox

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulyse speedometer
    Bende bisiklet için(pro) almıştım cüzi bir fiyata kaç sene önce bir defa alıyorsun omur boyu kullan Gayet kullanışlı başarılı bir uygulama.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Sadece kilometre saat olarak kullanılacaksa DigiHUD öneririm. Basit ve kullanışlıdır. Bir deneyin, PlayStore' dan indirebilirsiniz, ücretsiz uygulamadır.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bisiklet için(pro) almıştım cüzi bir fiyata kaç sene önce bir defa alıyorsun omur boyu kullan Gayet kullanışlı başarılı bir uygulama.
    indirdim ancak bir ücret istemedi.

bırazdan deneyecegım ancak sureklı "no ınternet connectıon" dıyıp duruyors
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Programı açtım az önce interneti kapattim herhangi bir uyarı vermedi bende.Bunun full versiyonu var pro olan birde ücretsizi.pro olarak aratin.Belki ücretiz de sıkıntı olabilir bir dünya ayarı var .

Motosikleti
    Dominar 250
    Ulyse speedometer'e baktım 10,90 TL fiyatı var diğerini deniyeyim ona da bakarım olmazsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece kilometre saat olarak kullanılacaksa DigiHUD öneririm. Basit ve kullanışlıdır. Bir deneyin, PlayStore' dan indirebilirsiniz, ücretsiz uygulamadır.
    Bunu denedim, çalışmıyor olarak belirttiklerimin arasında bu da var. bı şekilde hesaplayamiyor bende. Telefondandir belki

Motosikleti
    Alıntı Azizozkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulyse speedometer'e baktım 10,90 TL fiyatı var diğerini deniyeyim ona da bakarım olmazsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Bunu denedim, çalışmıyor olarak belirttiklerimin arasında bu da var. bı şekilde hesaplayamiyor bende. Telefondandir belki
    10.90 tl Bir paket sigara alamıyorsun ki (sigara kullanmıyorum ) bu programı 1 defa alıyorsun ömür boyu kullanıyorsun cihaz değişiminde filan farketmiyor. Ben 4 sene önce almıştım 3.,5 filandı.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Azizozkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

GPS açıksa çalışır. Birden fazla telefonda kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. KEsinlikle ve doğru olarak çalışıyor. Sizin işletim sistemi sürümünüzden veya telefonunuzun marka/modelinden kaynaklı olabilir.
    ...

Motosikleti
    Dominar 250
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GPS açıksa çalışır. Birden fazla telefonda kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. KEsinlikle ve doğru olarak çalışıyor. Sizin işletim sistemi sürümünüzden veya telefonunuzun marka/modelinden kaynaklı olabilir.
    Evet öyle birşey olabilir, andorid sürümü 9 kullaniyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)