Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lastik mevzusu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    abiler merhaba motoruma lastik alıcam ama karar veremiyorum metzeler'mi almalıyım yoksa anlas'mı şimdi anlas yerli üretim bi lastik gönül ister anlas amlak ama metzeler daha bi ağır basıyor bu konuda siz olsanız benim yerimde hangisini alırdınız motorumu günlük kullanıyorum en fazla 100km yol yapıyorum günde bu faktörüde göz önünde bulunduralım lastiklerin aralarındaki fiyat farkı fazla olmadığı için karar veremiyorum

https://www.motolastik.com/metzeler-...t-50p-pmu30747

https://www.lastikdeposu.com.tr/baja...over-st-pmk916

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Anlas kullandım, kuru performansı gayet yerinde.
    Islakta biraz anam bune lan oluyosun.
    ramcixx bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlas kullandım, kuru performansı gayet yerinde.
    Islakta biraz anam bune lan oluyosun.
    Evet Anlas'ı cbf 150 de kullanıyorum şu an kuru performansı iyi, ıslakta ayağını yere bi yapıştırıyor.

Michelin yada Metzeler olabilir.
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

Motosikleti
    anlas'ı abimin cbf inde kullandım bi ara kuruda güzel fakat ıslak yemine geçince survivor yaratıyor resmen yaz ayındayız fazla yağmur yağıycağını düşünmüyorum ama belediyelerimiz yolları sulamayı kesmesi lazım bir an önce

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Commuter segmentinde ıslak performansında metzeler me 22 hep bir adım önde derler.

Anlas bildiğimiz irc değil mi ve irc kötü değil mi? Anlas mb34 ve anlas mb34 tournee adlı iki farklı model mi var yoksa ikisi aynı mı? İstanbul'da lastik çeşidi bol ve uyguna satan/takan bir yer var mi? Son olarak 150ns için lastik tavsiye edecek var mı?

Ben de fırsat bulmuşken biraz soru sorayım

Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Anlas kendini çok geliştirdi. 250 cc ve üzeri motosikletler için ürettiği yaz ve kış lastikleri gerçekten çok iyi. Örneğin tournee sport radial 250 cc naked, commuter ve küçük supersport motosikletler icin tam bir fiyat/performans canavarı. Yine 250 cc uzeri sport-touring, naked makinalar için anlas capra rd, endurolar ve kros motorlar için capra r, capra x gibi modelleri epey tutuluyor. Sektörde köklü ve tamamen yerli bir firma. Ayrıca kış için ürettiği winter grip ve winter grip plus serileri ile güzel başarı yakaladı. Bunun meyvesi olarak da son yıllarda hem ülkemizde hem de dış ülkelere ciddi bir satış gerçekleştirdi. Ben sym wolf 250 motosikletime 3 ay önce İzmirde kış hariç 3 mevsim kullanmak amacıyla anlas tournee sport radial modelini aldım ve şimdilik çok memnunum.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Saygı duyuyorum ama ben 3 kuruş fazla veririm,dünya çapında bilindik markalardan birini alırım.

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygı duyuyorum ama ben 3 kuruş fazla veririm,dünya çapında bilindik markalardan birini alırım.
    Yerli malı haftasında okula coca cola getiren kişilerdensin dimi?
    sutlusoda ve Thesinner83 bunu beğendiler.

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    arkadaşlar cbr 125 için hangi lastiği önerirsiniz anlas metzer mitas

miselin pirelli falan önermeyin para yok valla :d

Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de sizin tercihinize saygı duyuyorum. Amaç izlenimlerimizi objektif bir şekilde aktarmak. Anlas bu işe milyonlarca dolar ar-ge bütçesi ayıran, son teknolojiyi kullanan ve uzun yıllardır bu işi yapan yabancı menşeili firmaların tabiki yanından bile geçemez. Ancak böyle devam ederlerse ve biraz da desteklenirse, geri bildirimleri dikkate alarak, her geçen gün yerel ve uluslararası düzeyde marka değerini yükseltecektir.

İlk linkdeki metzeller iç lastikle kullanılıyor TT yazıyor yani tube type.o yüzden onu ele

Motosikleti
    Kuba Superlight200
    Yaz kış anlaş wintergrip2 kullanıyorum. Kuru, ıslak, yağmur, çamur ve çakıl her yola girdim birinde de "abi ben kayıyorum müsadenle" demedi. Her yol şartında frenlerde eksiklik hissetmedim. Rks rn180 motosikletinde motosikletten çok çok daha fazla lastiğimi seviyorum. Allah bizi ayırmasın yoksa motosiklet çöp.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı atasy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlas bildiğimiz irc değil mi ve irc kötü değil mi? Anlas mb34 ve anlas mb34 tournee adlı iki farklı model mi var yoksa ikisi aynı mı? İstanbul'da lastik çeşidi bol ve uyguna satan/takan bir yer var mi? Son olarak 150ns için lastik tavsiye edecek var mı?

Ben de fırsat bulmuşken biraz soru sorayım
    Anlas bildiğiniz IRC değil.

IRC kötü, ANLAS iyi.

Farklı farklı modelleri vardır, doğrudur.

Heryerde lastik çeşidi bol, internet diye birşey var

Uyguna takan yer zor, en uygunu kas gücü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Kullandığım tüm motosikletlerde (birisi hariç, onun lastikler henüz değişmedi) ANLAS kullanıyorum.

Bunlar;

Yamaha MT-07
    Honda MSX125
    Honda Innova125
    Honda CB125ACE
    Mondial Z-One180
    CBF150(CafeRacer)

Doğru lastiği seçtiğiniz sürece sorun yok.

Ben de Yaz kış WİntergripII kullanırım. Yumuşak hamuru ile daha sağlıklı oluyor. Ancak iki yılda bir değiştiririm. İki yıla geldiğinde veya 15.000 km' yi gördüğünde kaymaya başlıyor.
    ...

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlas bildiğiniz IRC değil.

IRC kötü, ANLAS iyi.

Farklı farklı modelleri vardır, doğrudur.

Heryerde lastik çeşidi bol, internet diye birşey var

Uyguna takan yer zor, en uygunu kas gücü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Kullandığım tüm motosikletlerde (birisi hariç, onun lastikler henüz değişmedi) ANLAS kullanıyorum.

Bunlar;

Yamaha MT-07
    Honda MSX125
    Honda Innova125
    Honda CB125ACE
    Mondial Z-One180
    CBF150(CafeRacer)

Doğru lastiği seçtiğiniz sürece sorun yok.

Ben de Yaz kış WİntergripII kullanırım. Yumuşak hamuru ile daha sağlıklı oluyor. Ancak iki yılda bir değiştiririm. İki yıla geldiğinde veya 15.000 km' yi gördüğünde kaymaya başlıyor.
    Hocam yüz yüze bir yerden alıp orada taktırmak istediğim için sordum. Çeşit sorusunu da elinde lastik olmadığı için eleman bana kötü bir lastiği ya da boyut olarak absürt bir lastiği itelemeye çalışmasın diye sordum.

Motosikleti
    anlas alıcağım gibi gözüküyor iğnşallah pişman olmam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)