Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2008 model 60.000 de cbf 150 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı EMRE_R19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halil eger uygun fiyatlı motor arıyorsan şiddetle Lifan Glint 100 tavsiye ederim ybr tadında bir motor 2 ay önce sıfırı 3750 aldım şuan 4100 düzce de bolca var sahibinden bakarsın 9 taksitle aldım atladım üzerine 220 km geldim saat gibi maşallah 2 aydır cok memnunum
    Glint modeli kullanmiştim,titresim yok,ama 5.vites olsaymiş tadindan yenmezdi.

Fiyatina gore guzel motor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Glint modeli kullanmiştim,titresim yok,ama 5.vites olsaymiş tadindan yenmezdi.

Fiyatina gore guzel motor.
    Evet ustam 5. vites yok ama 100 cclere göre torku iyi oldugundan arka dişliyi 1 diş ufaltıp o problemide halledicem.parasına göre gerçekten çok iyi motor bu kadar beklemezdim

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    hacım her sanayide usta bi hondacı olur, alınır alınmasına da bi ustanın görmesi lazım, ha bana sorarsan ben almam

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı batuhanaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım her sanayide usta bi hondacı olur, alınır alınmasına da bi ustanın görmesi lazım, ha bana sorarsan ben almam
    Cbf'nin haşatını kolay kolay çıkaramazsınız 70-80 binde pırıl pırıl Cbf.ler gördüm

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Cbf kadar rahat olmasada yüksek model bir çinli almanızı tavsiye ederim. 2500 yerine 3000 falan bütçeniz olursa şöyle az buçuk eli yüzü düzgün motosikletler alınabilir. Eğer kendi motorunuz varsa gözünüzü kestirdiğinize takas teklif edin. Ben şu sıralar öyle yapıyorum

Motosikleti
    Kuba cr1
    Malesef şu anda 4000 tl bütçem yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Şu anda motorum yok daha önce vardı satmıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Aynı fiyata 2004 ybr var başka bi yerde. Ama cbf daha çok ilgimi çekiyor

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Al gitsin ya o fiyata motorun duruşu da iyiyse al gitsin zaten parçaları ucuz gittiği yere kadar git bozulunca komple motor yaptır ondan sonra ömürlük kullan.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Halil37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar aranızda yeniyim birinde 2008 cbf 150 var 60000 km de fiyatı 2500 tl çekme belgeli bu fiyata bu motor alınır mı
    Bence motosiklet almayın. 2500 tl düzgün bir kask mont ıvır zıvır alacam deseniz alamassınız madem para yok böyle bir heycana girmeyin. Aldıktan sonra işeyerek gitmeyecek çünkü bu alet. Haricinde cbf 150 nin km si olmaz. Cbf 150 alacaksanız bunu öncelikle bilmeniz gerekir.ilk sahibi hariç gerçek km si ile bir cbf 150 bulmak imkansıza yakındır. Sağlıklı olan 4.000 tl gibi 90 100 150 veya 200 binde normal ruhsatlı evrakları tam bir cbf 150 almanız daha mantıklı olur. Fakat şunu tekrar belirtmek istiyorum bu iş para işi Yani kaç km de ne alırsanız alın. Bir cebinizde motosiklete verecek para diğer cebinizde nispeten ekipman ve çıkabilecek sürpriz durumlara karşı paranız olması gerekiyor. Yoksa motosikleti alır bir sıkıntı çıktığında ahıra bağlarsınız. Çekme belgeli motosiklete ben trafikte binecem işe gidip gelecem kimseye bir zararım olmaz diyorsanız bu vahim bir durum.

* Yorum ağır gelmiş olabilir fakat kusura bakmayın son yorumda 4.000 bütçem yok diye okuduğum için kendimi tutamadım

Motosikleti
    Kuba cr1
    Kendini tutamamışmış hadi canım ne çok biliyorsun sen öyle! Biz bunları bilmiyorduk aydınlattığın için sağol ya

Motosikleti
    Kuba cr1
    Arkadaşlar, aynı fiyata kanuni gt 170 buldum.Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Timonna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250
    Yorum ağır gelmiş olabilir fakat kusura bakmayın son yorumda 4.000 bütçem yok diye okuduğum için kendimi tutamadım
    Benim cebimde 3500 tl vardı. 3000 tl ye motosiklet aldım, 225 tl noter, 50 tl benzin, 100 tl de bakım yaptırdım. Paramı ayarlayana kadar kuzenimden ödünç kask alarak motosiklet kullanmaya başladım ve öğrendim.

@MahmutBiner herkes zengin olarak başlamıyor motosiklete.

Her Motosiklet alınır sen istedikten sonra. Örnek olarak Çiçek Abbas filmini izlemenizi tavsiye eder, güzel sürüşler dilerim.

kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    Alıntı Halil37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, aynı fiyata kanuni gt 170 buldum.Sizce hangisini tercih etmeliyim?
    Alma sakın elinde kalır bu sezon gecdi sayılır biraz daha para biriktir seneye niyetlen bence 👍

Motosikleti
    Kuba cr1
    Gt 170 mi elimde kalır anlayamadım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)