Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorsiklet Hırsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mt-25
    dostum merhaba bende lüleburgazdayım.Apartmanın ön boşluğuna disk kilit ile bırakıyorum 2 yıldır bi problem yaşamadım.Lüleburgaz da pek motorsiklet hırsızlığı duymadımda yakın zamanda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Cihazın reklamcısı gibi oldum neyse

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora izleme sistemi takıldığında, motorun çalınması durumunda ne faydası olacak?
    Anlık olarak motosikletinizin nerede olduğunu göreceksiniz. Tesadüfen bulunmasını beklemeyeceksin.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten motoru çalanlar o takip sistemini de kısa bir sürede sökerler.
    Cihaz ufak bir şey motosikletin her hangi bir yerine sıkıştırırsan bulmaları zor tesadüfen bulsalar da ne olduğunu anlayacaklarını sanmıyorum . Elektrik bağlantısını direk akü başından yapmaz daha ileriden yaparsan kimse anlamaz.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Kazım TOKMAK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldığımın üçüncü günü, 11 tane güvenlik kamerası ile izlenen ve sadece kapalı otoparkında bile 2 tane güvenlik kamerası olan motoruma hallendi adiler. Gidon kilidini kırmak için, seleye oturup gidona tekmeyle vura vura gidon kilidini kırmış, gidonu yamultmuş, gidon bağlantı tablasını kırmış, ama otoparkın kapısı asma kilitli olduğu için öylece bırakmış. Kamera kayıtlarıyla karakola gittim, dosya şu an savcılıkta. (Bunları yapan ile aynı binada oturuyoruz,cesaretin gerisini sen hesapla)

Tedbir olarak 5 metre çelik zincir aldım, motoru şaseden otoparkın kolonuna asma kilitle kilitliyorum.

Daha da başka bişey gelmez elimden

Bundan ötesi yatak odasına sokmak motoru.
    Boşuna "dayak cennetten çıkma" dememişler.
    ...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Motoru aldığımın üçüncü günü, 11 tane güvenlik kamerası ile izlenen ve sadece kapalı otoparkında bile 2 tane güvenlik kamerası olan motoruma hallendi adiler. Gidon kilidini kırmak için, seleye oturup gidona tekmeyle vura vura gidon kilidini kırmış, gidonu yamultmuş, gidon bağlantı tablasını kırmış, ama otoparkın kapısı asma kilitli olduğu için öylece bırakmış. Kamera kayıtlarıyla karakola gittim, dosya şu an savcılıkta. (Bunları yapan ile aynı binada oturuyoruz,cesaretin gerisini sen hesapla)

Tedbir olarak 5 metre çelik zincir aldım, motoru şaseden otoparkın kolonuna asma kilitle kilitliyorum.

Daha da başka bişey gelmez elimden

Bundan ötesi yatak odasına sokmak motoru.
    Bu herifi silahı çekip vursan senin hayatın biter ama hicbir sey yapmadan elinde kamera kaydıyla şikayet etsen hiçbir şey çıkmaz elini kolunu sallaya sallaya gezer. bu şekilde milletin ne zorluklarla aldığı motorlarina zarar vermeye, çalmaya devam eder
    Kazım TOKMAK bunu beğendi.

Motosikleti
    Rx3i evo (2016), xtreme max 200 (2018)
    Alıntı kurubuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence iyi bisey her gun bunlarla karsilasmış olsam yuzune karsi bulunmadi bu okul cocuklari derdim hemde her seferinde yüzüne baka baka keyfimi sürerdim gerilmiceksin gereceksin kardeş
    Okul cocugu ile neyi kasdettigimi anladınıgını dusunuyorum 👍
    Yok abicim bulundular, zaten yaptıkları gün bulundular, dosya savcılıkta şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu herifi silahı çekip vursan senin hayatın biter ama hicbir sey yapmadan elinde kamera kaydıyla şikayet etsen hiçbir şey çıkmaz elini kolunu sallaya sallaya gezer. bu şekilde milletin ne zorluklarla aldığı motorlarina zarar vermeye, çalmaya devam eder
    2 kişiler

1 tanesinin dosyası çok kabarık, gasp, hırsızlık, yaralama vs vs.

diğeri 16 yaşlarında, onun ifadesini bile almamışlar yaşı küçük diye ,

Gidon bağlantı tablasını tekmeyle kıracak ve bana 400 lira masraf açacak kadar büyük ama yaşı

Neyse, Ne diyorduk ? 'La havle'

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Yok abicim bulundular, zaten yaptıkları gün bulundular, dosya savcılıkta şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:23 ----------

2 kişiler

1 tanesinin dosyası çok kabarık, gasp, hırsızlık, yaralama vs vs.

diğeri 16 yaşlarında, onun ifadesini bile almamışlar yaşı küçük diye ,

Gidon bağlantı tablasını tekmeyle kıracak ve bana 400 lira masraf açacak kadar büyük ama yaşı

Neyse, Ne diyorduk ? 'La havle'
    Welcome to banana republic

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)