Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Pulsar ns 200 anlaştık görüşlerinizi alabilir miyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcrus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cıbır
    Arkadaşım 2017 12bin km pulsar ns 200 motosiklet var 13 bine anlaştık sizce fiyatı normalmi alınır mı? https://hizliresim.com/odjko2

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

uydudan çekseydin fotoğrafını
    pea, murat1903, Lucas ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    R25
    İş için değilse, o fiyata şekil şemal olsun diyerek rs200 tercih ederdim. Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama çok daha düşük km lerde pazarlıkla 13-14 arası pulsarlar var mesela şu ilan henüz 1000 km de 705908181
    EthanHunt bunu beğendi.

Motosikleti
    cıbır
    Üstad şekil için değil şehir içinde kullanım için

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı FututuRey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uydudan çekseydin fotoğrafını
    Üstad fotoğrafı arkadaş çekti

Motosikleti
    R25
    Alıntı motorcrus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad şekil için değil şehir içinde kullanım için
    Bence fiyat fazla daha temizlerini bulabilirsin, günlük takip et ilanları, aciliyete düşüp satanlar olabilir

Motosikleti
    cıbır
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş için değilse, o fiyata şekil şemal olsun diyerek rs200 tercih ederdim. Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama çok daha düşük km lerde pazarlıkla 13-14 arası pulsarlar var mesela şu ilan henüz 1000 km de 705908181
    Mersindeyim ben usta arkadaş ile anlaştık bide kırmak istemiyorum onu

Motosikleti
    R25
    Mersindeyim ben usta arkadaş ile anlaştık bide kırmak istemiyorum onu
    Şimdi konuda bize almalımıyım diye sormuşsun fakat almayı kafana koymuşsun sanırım.
    Ticaret dostluğa bakmıyor, sonuçta sizde km yapıp ileride satacaksınız, alırken fazla para verip satarken zarar edip satmak var. Kaldı ki 13 bin km motor, 2 bin km sonra 15 bin bakımı geliyor. Fiyatlar nedir bilmiyorum ama 15 bin bakımı 500-600 tl çıkarsa zorunuza gider. 3 adet buji var servis fiyatları geçiriyor resmen 70 lira olsa tanesi eder 220 tl. Attığım ilanda Osmaniye idi sanırım bir pazarlığa tutuşmanı önerrim. Henüz 1000 km de ve sonraki bakıma 4 bin km var. Tercih sizin yinede saygılar

Motosikleti
    cıbır
    Şimdi konuda bize almalımıyım diye sormuşsun fakat almayı kafana koymuşsun sanırım.
    Ticaret dostluğa bakmıyor, sonuçta sizde km yapıp ileride satacaksınız, alırken fazla para verip satarken zarar edip satmak var. Kaldı ki 13 bin km motor, 2 bin km sonra 15 bin bakımı geliyor. Fiyatlar nedir bilmiyorum ama 15 bin bakımı 500-600 tl çıkarsa zorunuza gider. 3 adet buji var servis fiyatları geçiriyor resmen 70 lira olsa tanesi eder 220 tl. Attığım ilanda Osmaniye idi sanırım bir pazarlığa tutuşmanı önerrim. Henüz 1000 km de ve sonraki bakıma 4 bin km var. Tercih sizin yinede saygılar
    Üstad baktım zaten motora ama 14 bin istiyor
    YaLnız kaLmaktan korkmuyorum da,motosikletsiz kalmaktan korkuyorum.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Anlaştıktan sonra niye soruyorsun ki buraya? kırmak istemiyorum yazmışsın git al o zaman ticarette kırgınlık dargınlık olmaz almaktan vazgeçtim dersin olur biter. 13 bin ns200 için çok kmside yüksek o fiyat için

Motosikleti
    cıbır
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaştıktan sonra niye soruyorsun ki buraya? kırmak istemiyorum yazmışsın git al o zaman ticarette kırgınlık dargınlık olmaz almaktan vazgeçtim dersin olur biter. 13 bin ns200 için çok kmside yüksek o fiyat için
    Üstad önerin nedir o zaman 7200 km var oda 13 yazmış

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    İlandaki motor çil çil.

Daha etiketleri üzerinde,motor bloğunda çizik yok.

şahsen 500-1000tl fazla verir bu motoru alirdim.

Motosikleti
    R25
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki motor çil çil.

Daha etiketleri üzerinde,motor bloğunda çizik yok.

şahsen 500-1000tl fazla verir bu motoru alirdim.
    Anlatmaya çalıştım arkadaşa ama kafasına koymuş alacak 13 bin km deki motoru. Bırakalım alsın 15 bin bakımına verir 500 lira birde üstüne zincir dişli değişimide gerekirse 400 tl de o tutar vs.. Bende 17 model 2500 km de motorumu 22000 e veriyorum hiç kafam çalışmıyor, yazayım 24000 tl belki satarım ☺

Motosikleti
    cıbır
    Anlatmaya çalıştım arkadaşa ama kafasına koymuş alacak 13 bin km deki motoru. Bırakalım alsın 15 bin bakımına verir 500 lira birde üstüne zincir dişli değişimide gerekirse 400 tl de o tutar vs.. Bende 17 model 2500 km de motorumu 22000 e veriyorum hiç kafam çalışmıyor, yazayım 24000 tl belki satarım ☺
    Üstad bana uzak mesafe o bide şuna bakar mısın sana zahmet https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-fiyat-dutu-bajaj-pulsar-ns-200-2017-garantili-702142941/detay

Motosikleti
    R25
    Üstad bana uzak mesafe o bide şuna bakar mısın sana zahmet https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...02142941/detay
    Alacağın motordan çok daha iyi bu ilandaki fakat motoru ilana koyalı 40 gün olmuş ve hala bekliyor, plakayı çekmemiş motorun diğer tarafını çekmemiş.
    Gidin görün;
    Plakayı sorgulatın 7 tl vermeye üşenmeyin

Sağını solunu inceleyin gidon topuzları ve egzoz üstünde çizik varmı yatmışmı bakın

Mutlaka test sürüşü yapın ve ellerinizi serbest bırakın gidonda sağa sola çekme varmı kontrol edin

Son olarak servise götürün ustaya gösterin

Pazarlık yapmayı unutmayın yanaşmazsa, pazarlık sünnettir 5 k bakım ücreti diyerekten bi 250 tl daha kırın.
    atalayalper bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat fazla hocam.

biraz araştırma ile daha düşüğe bulabılrısın
    motorcrus bunu beğendi.

Motosikleti
    cıbır
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat fazla hocam.

biraz araştırma ile daha düşüğe bulabılrısın
    Hocam genelde o fiyat bandında ama arkadaşın gönderdiği linkte ki düşük km daha iyi fiyat biraz 12 bin km 13 bin çok gerçekten dediğiniz gibi

Motosikleti
    R25
    Hocam genelde o fiyat bandında ama arkadaşın gönderdiği linkte ki düşük km daha iyi fiyat biraz 12 bin km 13 bin çok gerçekten dediğiniz gibi
    Şu cümleye bir nokta veya virgül koyarak, söylediklerini anlamaya çalıştım beceremedim 😁

Motosikleti
    cıbır
    Şu cümleye bir nokta veya virgül koyarak, söylediklerini anlamaya çalıştım beceremedim 😁
    İşyerinde olunca öyle yazabildim kusura bakma demek istediğim yukarıdaki arkadaşın verdiği ilan numarasındaki motosiklet km düşük ama fiyatı biraz yüksek benim arkadaşımın sattığı motorsiklet 12 bin km aynı model ama çoğunuz haklısınız 12 bin km fazla 13 bin TL fiyata göre peki öneriniz nedir ne yapmalıyım

Motosikleti
    R25
    İşyerinde olunca öyle yazabildim kusura bakma demek istediğim yukarıdaki arkadaşın verdiği ilan numarasındaki motosiklet km düşük ama fiyatı biraz yüksek benim arkadaşımın sattığı motorsiklet 12 bin km aynı model ama çoğunuz haklısınız 12 bin km fazla 13 bin TL fiyata göre peki öneriniz nedir ne yapmalıyım
    Osmaniye ye gidiyorsun 1000 km deki motoru alıp dönüyorsun. Adamı ara kaporanı gönderiyorum ilanı kaldır diyip pazarlığa başla. En kötü 13750 ye al, masrafsız motora bin.

13 binden fazla vermem diyorsan bu ilana bak 695625714 en azından bir kaç extrası var, lastik felan. 12750 teklif et.

Motosikleti
    cıbır
    Osmaniye ye gidiyorsun 1000 km deki motoru alıp dönüyorsun. Adamı ara kaporanı gönderiyorum ilanı kaldır diyip pazarlığa başla. En kötü 13750 ye al, masrafsız motora bin.

13 binden fazla vermem diyorsan bu ilana bak 695625714 en azından bir kaç extrası var, lastik felan. 12750 teklif et.
    Üstad benim arkadaşında motosiklet bu 711477285

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)