Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Ekipmanlarımı Satıyorum-İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    Merhaba, 6 ay evvel motorumu sattım ve sanırım uzun bir süre geri dönemeyeceğim. Kaskım ve sürekli giydiğim montum ve eldivenim hariç, diğer giymediğim ekipmanlarımı satmak istiyorum. Forumda ticaret yasak mı bilmiyorum eğer öyleyse affola. Koyduğum her ürün yedek veya artı olarak alındığı için gerçekten çok temiz en fazla 1-2 kere giydim. Sahibinden üzerindeki ilanlar buraya konuluyor mu bilmiyorum şimdiden kusuruma bakmayın..

Richa 4 mevsim mont: https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-kask-kiyafet-ekipman-cok-az-kullanilmis-4-mevsim-mont-714530593/detay/

Dainese Carbon D1 Kısa Eldiven Gri S :

Riderdenim Kevlar Pantolon (cep ve kalçaya konulan korumaklıklarını çıkarmıştım günlük hayatta bir kaç kere giydiğim için sonra takmadım ve kaybettim.) :

artı olarak derimod'dan aldığım deri motosiklet ceketi: https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-motosiklet-ekipmanlari-kask-kiyafet-ekipman-derimod-mont-714606190/detay

sadece istanbul içi elden teslim edebilirim, almak isteyen arkadaşların gelip bakıp deneyerek almalarını istiyorum çünkü. Kişisel kullandığım kaskımı/montumu ve eldivenimi ilanlara koymadım dediğim gibi kullanmadığım alındığından beri kenarda duran eşyalarımı satıyorum sadece ve eğer forumda ticaret veya link vermek yasaksa şimdiden özür diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Eldivenler AliExpress malı mı yoksa buradan mı aldınız, buradan aldıysanız faturası duruyor mu?

AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    kadıköy hasanpaşa'da olan dainese mağazasından almıştım, maalesef faturası durmuyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)