Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet tavsiyesi üniversite tercih

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    merhabalar,üniversite tercihlerini yapıcam fakat çok kararsız kaldım. okucağım bölümün okulla bağlantısı çok yok daha çok kendini geliştirmek üzerine kurulu.kültür üniversitesi ve maltepe üniversitesi arasında kaldım. gönlüm kampüs dolayısı ile maltepe yi istiyor ama beylikdüzünde oturuyorum maltepe yi yazarsam 10k bütçe ile hangi motosikletleri tavsiye edersiniz? ekipman vs var onda sorun yok. max 4lt yakan a2 ehliyete uygun bir motor arıyorum. Rks rn 180 i çok düşündüm ama fiyatı 8800 civarı iken mantıklıydı şuan 9700 civarı olmuş. tavsiyelerinizi bekliyorum

DİPNOT: Sizce o kadar yol git gel çekilir mi? Gidiş dönüş Min 120km civarında.
    DİPNOT2: Motosiklet mekanik bilgim var yani tüm bakımlarını vs garantilik bir şey olmadığı sürece ben yapıcam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    N/A
    Ülkede genç işsizliğin artmasının sebepleri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    okuma daha iyi kardeş

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Her gün kervan gibi yol yapıcan boşver bu sevdadan vazgeç durumun iyiyse yurt olanaklarına bir bak illaki alıcam diyorsan scoter olarak bişey bakmanı tavsiye ederim yağmuru var bu işin rahat edersin

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Üniversite den soğursun
    Motosiklet den soğursun
    Hayattan soğursun
    Okulu yarıda bırakıp işsiz kalırsın
    Psikolojin bozulur
    Avrupa yakasında bir üniversite ye git mutlaka yada üniversiteye yakın bir ev tut

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    120 km haftada 2 gün çekilir zorlarsan 3 gün.

yağmur camurda metrobüs otobüs ile ugrasırken lanet okursun.

kar yağdıgında kaportacıda iş ararsın.

Şahsi fikrim yapma eyleme.

Kaç kere geleceğiz dünyaya yap gitsin. Sen de böyle bir insan ol.

SYM Wolf 250 içimde ukde kaldı. Zamanında almaktan vazgeçmiştim. Bence sen al. Taş gibidir.

kindar_martı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym adx 125
    soğuk neyse de yağmurlu karlı havalar da mındar olursun be koçum. yapma etme. günlük 120 km büyük rakam.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Motosiklet almak için vereceğin parayla ev tut

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Benim üni eve araçla 13 km mesafede çok iş görüyor bu şekilde hava çok kötüysede max 45 dk 1 saat civarı toplu taşımayla gidebiliyorum bu bile haftada 4 5 gün gitmek gerekirse illalkah ettiriyor ama sen 120 kmden bahsediyorsun

gurcan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben günde 100.120 km yapıyorum Honda activa s ile hafta bitti mi masaja gidiyorum vallahi

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    yakından ev tut zamandan kar edersin..

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Bak ben 4. senemi bitirdim üniversitede. Yukarıda abilerinin ablalarının çoğu yapmamanı tavsiye etmiş, haklılar. Okula olan mesafe gerçekten insanı okula gitme isteğinden uzaklaştırıyor. Derslerden soğutuyor. Yani dediğin gibi bir mesafe okul hayatının en büyük bir engebesi olur,hele de İstanbul'da. Ayrıca vereceği stres sıkıntıyı ve senden alıp götüreceği şevk ve isteği(ayrıca yerine bırakacağı isteksizliği geçtim) bir de yolda gidecek masraf ve zamanını düşün canım arkadaşım. Hele de gidecek zamanı. Çünkü üniversitede belirli bir seneye gelince arkana bakıp en çok arayacağın şey geçip giden zamanın olacak.
    İnşallah senin için hayırlı olanı seçersin ve inşallah istediğin senin için hayırlı olur. Sevgilerimle.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Maltepe üniversitesi dağın başında ben yüksek lisans yapıyorum maltepede. Tavsiye etmem motosiklet ile gelmeni. zaten yağmur ve soğuk çok etkileyecek seni.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Adam motor önerisi istemiş. Millet.... Ülke'nin psikolojisi bozuk

CBR 250 2011-2012 cep dostudur.

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st(satıldı) Honda CB125E
    ben sana benim discover 125st yi verim 4500tl'ye ev konusundada maltepe üniversiyesine yakın bi yerde oturuyorum emlakçı tanıdık var yardımcı olurum evle okulun arası 13km max. ekipman konusundada yardımcı olurum hacım

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Üniversite konusunda kültürden de maltepeden de vazgeçip aydın yazdım. gerek ingilizce öğretim oluşu gerek yakınlığı ile. Yinede motor tavsiyelerine açığım. Max 10 k ya kadar sıfır veya 2.el motor tavsiyelerinizi bekliyorum. Scoter istemiyorum kuryelik yaparken gereğinden fazla kullandım zaten

Motosikleti
    ffffff
    İş imkanı vçok olan dolu bi bölüm ise katlanılır fakat öylesine okucaksan reis açık net senelerine yazık + katlanılmaz .o kadar yol ,ben 45 km yolda gına geliyor ybryle sen rn 180 vb motorla hasadın çıkmayı bırak yolu tamamlasan bile motordan kalkamama ihtimalini çok yüksek malum yerlerine aşırı batıyo o sele ki rn 180 in selede baya sert bayide bakmıştım ama yinede karar senin, hayat senin, biz fikir veriyoruz iyi düşün en kötü 2 sene 4 yıllıksa istedim bölüm 4 sene çekilmez benim fikrimce o yol bide bunun kışıda var dedikleri gibi ama hakkında hayırlısı neyse o olsun reis.

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı anıil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş imkanı vçok olan dolu bi bölüm ise katlanılır fakat öylesine okucaksan reis açık net senelerine yazık + katlanılmaz .o kadar yol ,ben 45 km yolda gına geliyor ybryle sen rn 180 vb motorla hasadın çıkmayı bırak yolu tamamlasan bile motordan kalkamama ihtimalini çok yüksek malum yerlerine aşırı batıyo o sele ki rn 180 in selede baya sert bayide bakmıştım ama yinede karar senin, hayat senin, biz fikir veriyoruz iyi düşün en kötü 2 sene 4 yıllıksa istedim bölüm 4 sene çekilmez benim fikrimce o yol bide bunun kışıda var dedikleri gibi ama hakkında hayırlısı neyse o olsun reis.
    üniversiteyi aydın tercih ettim florya kampüsünde büyük ihtimalle direk yerleşicem. bölüm olarak da bilgisayar programcılığı yazdım istediğim bölüm ve sevdiğim bi bölüm. kendimi geliştirip yurt dışına gitmeyi düşünüyorum üni sonrası. motor olarak da rks rn 180 ve 200ns bakıyorum. max bütçe olarak 8kya düştüm bazı nedenlerden dolayı. topcase olursa daha iyi çünkü part time motorla kuryelik yapıcam. rks rn 180 2.ellerde düşük km 8000 civarı rahat bulunuyor ama 200ns ler uçmuş vaziyette. tavsiyelerini bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

Max kaç k km deki pulsar 200 ns alınır ? Max bütçem 8000 şuanlık cf moto 150 nk ve 200 ns arasında kaldım tavsiyelerinize açığım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)