Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motoru satıp tamamen bırakmak mı? yoksa satıp model yükseltmek mi.Kararsızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Arkadaslar turkıyede motorsıklete bakıs açısı olsun, araç yerine konulmamak, trafikte yaşayarak karşılaştığım olaylar ile haberlerden ve forumdan takip ederek gördüğüm olumsuz olaylar, yaşanılan ölümlü kazalar , motorcu-arabacı kavgaları( ayna kırma, silahlı saldırı v.s.),insan yerine konulmayarak sanki motorcunun can taşımıyormuş gibi üstüne kırmalar, düşürmeye çalışmalar v.s. dahada eklenebilecek birçok durumlar. En önemliside galiba yaş ilerledikçe macera aramama ve riskten kaçınmaya çalışma gibi. ( yaş 33 bu arada )

Ancak motorsiklet artık kanımıza mı girmiş deyim bu tutkudan da bir türlü vazgeçemiyorum. her gün motorsiklet ilanlarına bakıp model yükseltme niyeti geliyor. sonra vazgeçiyorum. sonra tekrar ilanlara bakıyorum. motorla gezmeyi çok seviyorum ara da turluyorum. ne yapsam bilemedim. ( arabam da var bu arada.)
    bugün satıp tamamen bırakma niyetim varsa yarın model yükseltme niyetim var. durumlar böyle arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bende ayni durumdayim,

Çok değil,kisa bir sure sonra varına yoğuna sövüp birakacağim.

Tepem atip,soğudum zaman,gayri geri dönmem..çilgin inat vardir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru arabayı satıp arabanın modelini yükseltin hocam.

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru arabayı satıp arabanın modelini yükseltin hocam.
    arabamdan memnunum. degiştirmem uzun süre
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Sat kurtul bu illetten :D Bizimkilere diyorum hep ölümüm bu motordan olacak diye :D

Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sat kurtul bu illetten :D Bizimkilere diyorum hep ölümüm bu motordan olacak diye :D
    125cc ile otobanda araç sollamaya kalkarsan ölürsün bay supersport
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125cc ile otobanda araç sollamaya kalkarsan ölürsün bay supersport
    Bir tane 0'ımız eksikse cc'mizde ne olmuş yani üstünde 110 kg adam ile düz yolda 120 km/h a fitleyen bir alet bu :D Geçen milas-ören arası gittim yollar şahanedir :D virajda arka teker bir saldı böyle yavaş yavaş karşı şeride girdim karşıdan da mercedes minibüs geliyordu adam sağa kaçmasa ben radyatöre kaçıyordum :D

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o içine işleyen meret bırakılmıyor ne yapsan geri döneceksin tek sorun ülkemizde kuralsizlik olması yurtdışı gibi caydırıcılık yok

Bir tane 0'ımız eksikse cc'mizde ne olmuş yani üstünde 110 kg adam ile düz yolda 120 km/h a fitleyen bir alet bu :D Geçen milas-ören arası gittim yollar şahanedir :D virajda arka teker bir saldı böyle yavaş yavaş karşı şeride girdim karşıdan da mercedes minibüs geliyordu adam sağa kaçmasa ben radyatöre kaçıyordum :D

120 yapıyor mu o alet yav bak şaşırdım. benim 162 cc zor yapıyor

mondial i silip "honda" yazacam motoruma, bakanlar bu ne lan diyip şaşırsın

dikkat et, mercedes e carparsın sıkıntı yok da ölmezsen süründürürler
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Hayata dair umudum kalmadığında, hayat beni bunaltıp çaresiz ve bıkkın duruma düşürdüğünde, kendimi motosiklet üzerinde bulurum. Motosikletten indiğimde tüm iş stresi, kafaya takılan şeyler, yorgunluk, hiçbiri kalmadan, dertlerimden arınmış olarak iniyorum. Ybr ile ömür geçmez 250lilik yada daha üstü birşey alın o zaman motosikletten asıl tadı alacaksınız. Elbet bir gün öleceksiniz. ya bugün ya yarın. bu tattan mahrum kalarak ölümden kurtuluş yok

1 temmuzda 250 cc sattım wolf model yükseltmek için ama piyasa fena çok pahalı bazen vazgeçiyorum sonra bir bakıyorum sahibinden sitesindeyim

siyanoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinizdekinin kıymetini bilin zaman çok kötü, Rabbim zorunluluklardan satmak zorunda bırakmasın ama yenilemek model yükseltmek artık çok daha zor. Bazen bende sıkılıyorum trafikten,insanlardan,doblolardan, bi süre sonra kanım kaynıyor bi tur atıp rahatlıyorum.

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o içine işleyen meret bırakılmıyor ne yapsan geri döneceksin tek sorun ülkemizde kuralsizlik olması yurtdışı gibi caydırıcılık yok
    sapaktan son anda fikir değiştirerek döniş yapan ve motor sürücüsünün ölümüne neden olan yaratık ne kadar ceza aldı. başlığı açılmıştı
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    125cc motora 110kg adam hee? yazık değilmi o garibana be
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sapaktan son anda fikir değiştirerek döniş yapan ve motor sürücüsünün ölümüne neden olan yaratık ne kadar ceza aldı. başlığı açılmıştı
    2 yıl mı 3 yıl mı ne almıştı sanırım(iyi hal indirmi vs vs) ama konusunda bir arkadaş açıklamış ve sonucu şuna bağlamıştı yanlış hatırlamıyorsam: Daha önce cezası yoksa denetimli serbestlikle yatmadan çıkacak ve 5 yıl boyunca herhangi bir suça karışmaması gerekecek.

Ölen öldüğüyle kalıyor yani bizim ülkede.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Sen bi 250 liğe geçsen bile ilaç gibi gelir

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar turkıyede motorsıklete bakıs açısı olsun, araç yerine konulmamak, trafikte yaşayarak karşılaştığım olaylar ile haberlerden ve forumdan takip ederek gördüğüm olumsuz olaylar, yaşanılan ölümlü kazalar , motorcu-arabacı kavgaları( ayna kırma, silahlı saldırı v.s.),insan yerine konulmayarak sanki motorcunun can taşımıyormuş gibi üstüne kırmalar, düşürmeye çalışmalar v.s. dahada eklenebilecek birçok durumlar. En önemliside galiba yaş ilerledikçe macera aramama ve riskten kaçınmaya çalışma gibi. ( yaş 33 bu arada )

Ancak motorsiklet artık kanımıza mı girmiş deyim bu tutkudan da bir türlü vazgeçemiyorum. her gün motorsiklet ilanlarına bakıp model yükseltme niyeti geliyor. sonra vazgeçiyorum. sonra tekrar ilanlara bakıyorum. motorla gezmeyi çok seviyorum ara da turluyorum. ne yapsam bilemedim. ( arabam da var bu arada.)
    bugün satıp tamamen bırakma niyetim varsa yarın model yükseltme niyetim var. durumlar böyle arkadaşlar
    bende yaş 38 iken senin düşüncelerine sahiptim ve sattım.. devamlı ilanlara bakıyorum ama her seferinde vazgeçiyorum.. atlattığım kazalar veya yaşadıklarım aklıma geliyor o yüzden kendimi durduruyorum.. ülkede motosikleti araçtan saymayan bir zihniyet var ve bu büyük çoğunluk insanı korkutuyor...

Kursad55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Xpulse 200 4v
    Hadi ama arkadaşlar siz bari yapmayın, yılmayın. Motosikletinize sahip çıkın. Biz niye motosikleti bırakacakmisiz onlar arabayı bıraksınlar. Uyanık olalım kimse bize dokunamasın. Ben geçen senelerde bir yaz motosikletsiz kaldım da durup durup aklıma geliyor keşke geri dönsem diyorum o yazın da motosiklet kullanırdim. Bir daha dünyaya gelsem yine kullanırdim.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bırakma konusuna bir şey diyemem ama bu devirde model yükseltmek çok zor. Fiyatlar almış başını gitmiş. Devir eldekine sahip çıkma devri.

Motosikleti
    R25
    Bence bırakın, eninde sonunda bir yere patlıyoruz yada geliyor dengesizin biri vuruyor canınıza kasdediyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)