Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun Fiyata Maksimum Güvenlik

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben gibi 4000 tl bandında motorlara binip hırsızlara kaptırmak istemeyen ama bir kilide motor parası vermek istemeyenlere neler tavsiye olunur, pahalı bir kilidin yapacagını yapsın demiyorum ama maksimum caydırıcılık ve hırsızı uğraştırması önemli.örnegin gemi zinciri alıp sürgülü kilit tak diyenler var güvenliğinden emin olduğunuz ürün tavsiyelerinizi bekliyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    En basiti yakında otopark varsa oraya bırakırsın yoksa alarm takabilirsin artı olarak disk kilidi ve iki zincir takarsın üstüne branda atmak ekstra bi caydırıcı olabilir ama hırsız bu bişey dayanmıyor

Motosikleti
    2018 cafe152 >2016 tnt25 >2015 xmax 250 abs
    Kendim kullandigim, tavsiye edebilicegim kilit ongusrd 8016 14mm. Gerek ağırlığı gerek yapısı caydırıcı gösteriyor.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam kilit tavsiyesi veremem ancak 4bin tl lik motor için pek ugrasma; benimki de o fiyatta oradan biiliyorum.

zincir + disk kilit + branda

zaten evınden calacak adam genelde onceden gozune kestirmiş oluyor; bunları sokmekle ugrasmazlar bence ucuz motor için.

Kilit, zincir gibi güvenlik ürünlerine bir kere para vereceksin. Motor bugün 4000 TL, yarın hiç biraz daha yüksek fiyatlı motora binmeyecek misin? Her motor değiştirdiğinde, motorun fiyatına göre kilit/zincir mi alacaksın?

Bu malzemeler eskiyen, bozulan, yıpranan malzemeler değil. Uzun yıllar kullanabilirsin.

Bence bir kere al, tam al.

1. seçenek: Kaliteli disk kilidi + zincir.
    2. seçenek: Orta/düşük seviye disk kilidi + zincir ve takip sistemi.

Zincir, grade 80 ya da 100 gemi zinciri olabilir.

Aynen katılıyorum 3 bin liralık motosikketle başlamışken en pahalı disk kilidi ve halat kilidi almıştım şimdi 30 bin liralık motora biniyorum kaç yıl geçti halen kullanıyorum kilitlerimi

Bazı arkadaşlar ucuz motor diyorda 3 yıl önce piyasası 1500 tl olan cub motorumu çaldılar kilidi demir makasıyla kesmişler çokda hafife almayın ucuzda olsa emek vererek alınmış ve 100 bin liralık motorlarla aynı sonucu veriyor yani bir yerden bir yere ulaştırmak
    espresso bunu beğendi.

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    ikinci el sağlam kilitler alabilirsin biraz araştırarak.. internet ve googleye 30 dk ayırsan sonuca ulaşırsın.. ihtiyacın olan disk kiliti+iyi bir zincir...
    sutlusoda bunu beğendi.

sutlusoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Aynen ikinci el bir sürü kilit var ucuza. Benim gibi 1500 lira vermek yerine aynı kilidi Letgo da 700 800 liraya alabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)